Kispipa Halászcsárda Miskolc

Kispipa Halászcsárda Miskolc
Kispipa Halászcsárda MiskolcKispipa Halászcsárda Miskolc
Kispipa Halászcsárda MiskolcKispipa Halászcsárda Miskolc

Kispipa Halászcsárda Miskolc bemutatkozása

Kispipa Halászcsárda Miskolc belvárosában az un. Sötétkapu mellett található a Miskolci Szinháztól 500 m-re, a Művészetek Házával szemben. Magyaros ételkülönlegességekkel kiemelten halételekkel várja vendégeit. Kb 160 fő befogadására alkalmas, több különteremmel rendelkezik.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kispipa Halászcsárda Miskolc vélemények

Kiváló 2015. október 15.gyerekekkel járt itt
Sokszor szoktunk ide járni. Mindig megvagyunk elégedve az ételekkel, kiszolgálással. Szerintem kiváló ár-érték arányú hely. Bőséges választék, bőséges adagokkal, ízletes ételekkel kedvező áron. A külső rész, jó időben hangulatos az élő zenével. Mindig sokan szoktak lenni, ezért a kiszolgálás néha hosszadalmas, de ezt leszámítva mindenkinek csak ajánlani tudom.
Átlagos 2015. október 12.a párjával járt itt
Vasárnap délután tértünk be az étterembe egy gyors ebédre. A választott ételek nem igazán nyerték el a tetszésünket, a sültkrumpli nem volt friss, talán annak köszönhetően, hogy három nagyobb csapat is éppen akkor ebédelt az étteremben, és mi ebből nem a frisset kaptunk meg. A steak kissé rágós volt, a köret sem volt igazán izletes.
2015. augusztus 2.családjával járt itt
Ízletes ételek,gyors kiszolgálás,humoros segítőkész pincérek,remek hangulat.Kiváló étterem mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2015. július 21.a párjával járt itt
Kis hangulatos étterem a város szívében,az értékelést amit adtam magáért beszél ajánlom mindenkinek. Ha arra járunk biztosan ott fogok enni. Köszönöm a megtisztelő kiszolgálást és a megfelelő ételt amit adtak. Kellemes környezet,hangulatot egy zenész is garantálja. Az év minden szakában szerintem lehet menni.
Kiváló 2015. július 3.családjával járt itt
Családommal sok alkalmat (születésnapot, évfordulót, diplomaosztót. . ) ünnepeltünk itt. Nagy adagokat adnak, amelyek nagyon finomak. Gyorsan elkészítik az ételeket, valamint a személyzet is gyors és pontos, azonnal kijönnek az asztalhoz felvenni a megrendelést. A különféle halas ételeket nagyon jól fűszerezik. Teljes mértékben megvagyunk elégedve velük.
Kiváló 2015. június 27.a párjával járt itt
2015. Június 23 esős délutánján jártunk itt. Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon finom volt az ételek mindegyike, amiket mi ettünk. A csontleves igazi házi csontleves volt. A lyoni pulykamell körettel pedig óriási adag volt, kedves pincér, hangulatos, tiszta hely. Segítőkész személyzet volt. Az árakkal egyáltalán nincsenek elszállva. A mellékhelyisége is patyolat tiszta! Köszönünk mindent!
Kiváló 2015. március 6.a párjával járt itt
Figyelmes,gyors,pontos kiszolgálás,hangulatos környezet!Az ételek hatalmas adagok,óriási választékkal,kiváló minőséggel.Az eddigi legjobb születésnapi vacsorában lehetett részem!
Kiváló 2014. március 13.a párjával járt itt
Az étterem tiszta, kiszolgálás jó. A pincér rögtön jön, ahogy helyet foglalunk az asztalnál. Természetesen, ha telt ház van akkor kell várni egy kis időt, de megéri. A halászlé kitűnő. Egy évben többször is betérünk ide e miatt. Az adagok bőségesek. , az árak elfogadhatók szerintem sok ember számára. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. szeptember 25.családjával járt itt
Szűk családi körben fogyasztottunk itt finomabbnál-finomabb ételeket a születésnapom alkalmából. A sztrapacskát, a gombás-tejszínes steak-et és a banánnal és gesztenyével töltött pulykát mindenkinek ajánlom! Az adagok hatalmasak, egyikünk sem tudta teljesen elpusztítani, amit rendelt.
Szörnyű 2013. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Tisztelt Üzletvezető / Tulajdonos,
mai, Önöknél töltött ebédünk kapcsán pár észrevétel. Feleségem nagymamájának névnapját ünnepelni érkeztünk ma délben a Kispipa Halászcsárdába. (bár ne tettük volna. . . )
A rendelésfelvétel és az ételek elkészülési ideje teljesen rendben volt, ám ami utána következett már nem igazán méltó egy régi jó hírű étteremhez.
Kispipa Halászcsárda Miskolc a térképen
3530 Miskolc Rákóczi u. 4
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
diétás ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, elektronikus, jazz, könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, operett
Különtermek
orange term - max. 20 fő