Kispipa Halászcsárda Miskolc

Kispipa Halászcsárda Miskolc
Kispipa Halászcsárda MiskolcKispipa Halászcsárda Miskolc
Kispipa Halászcsárda MiskolcKispipa Halászcsárda Miskolc

Kispipa Halászcsárda Miskolc bemutatkozása

Kispipa Halászcsárda Miskolc belvárosában az un. Sötétkapu mellett található a Miskolci Szinháztól 500 m-re, a Művészetek Házával szemben. Magyaros ételkülönlegességekkel kiemelten halételekkel várja vendégeit. Kb 160 fő befogadására alkalmas, több különteremmel rendelkezik.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Reggelis ajánlat
2025.03.28-ig
Premier Hotel Miskolc
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kispipa Halászcsárda Miskolc vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 21.gyerekekkel járt itt
Miskolciak számára szerintem ismert a hely. Többször voltunk már itt barátokkal, családdal. Bőséges és finom ételeket adnak, a választék is széleskörű. Az ár közép árkategória, még nem a legdrágább lassan közelít felé. Kinti része hangulatos 1-1 család számára elegendő, belső részében több a hely, különterem is van rendezvényeknek. A belvárosban van, a főutcáról megközelíthető.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 26.gyerekekkel járt itt
Kellemes helyen van. Kiülős része nagyon kedvelt egy szekér van átalakítva, így jól passzol a csárda milliőbe. Elég ismert hely és kedvelt hely Miskolcon. Benti részén is bőven vannak asztalok, külön rendezvényterme is van. Az adagok bőségesek, ízletesek, ezeket tekintve jó az ár-érték arány, egyébként egy kicsit húzós, ha betér egy család ebédelni. Italválaszték megfelelő, kávéja nem rossz, de szerintem átlagos.
Kiváló 2017. június 18.a párjával járt itt
Első látogatásunk óta mindig ezt a helyet választjuk!
Mert az ételek frissek, ízletesek és hamar elkészülnek.
A kiszolgálás kifogástalan, ha kell, egyből "ugranak", de nem állnak fölöttünk. Tisztelettudóak! Mindenhol így kellene a vendéglátásnak működnie!
Nagyon hangulatos hely.
Ár/értékben megfelelő.
Könnyen megközelíthető.
Tisztaság az elvártnak megfelelő.
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek! ! !
Kispipa Halászcsárda Miskolc - Belső
Átlagos 2017. február 20.a párjával járt itt
A többi ajánlás alapján választottuk ezt az éttermet. Nekünk nem volt annyira nagy élmény, mint ahogy olvastuk. A kétszemélyes haltál átlagos volt, mint később kiderült a lazac kicsit "másnapos" volt. :-( A kiszolgálás szintén átlagos volt. Nem gondolok semmi nagy felhajtásra, bár azért a pincér megkérdezhetné, hogy szeretnénk még-e valamit.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. október 24. járt itt
A hely már kívülről is hangulatos. Az étlapot rögtön a bejáratnál meg lehet tekinteni. Ami miatt betértünk ide az a halészlé. Kis adagot kértünk, plusz halbelsőséget. Ezzel jól is laktunk. Azonban mire erre rájöttünk már kikértük a kétszemélyes tálat is, ami már ránézésre is gusztusosnak és ízletesnek tűnt, azonban a felét elcsomagoltattuk, mert már nem fért belénk.
2016. július 13.barátokkal járt itt
A Kispipa horrorélményként raktározódott el bennünk pár éve, amikoris egyetlen étkezés keretében többször is pangasius kaptunk harcsa helyett, beleértve a haltepertőt is, ami azért mégiscsak túlzás. De az ember néha ad még egy esélyt, főleg ha egy helynek kellemes a terasza és kedves, mosolygós a pincére.
Kispipa Halászcsárda Miskolc - Külső képKispipa Halászcsárda Miskolc - Étel/italKispipa Halászcsárda Miskolc - Étel/ital
Kiváló 2016. május 9.gyerekekkel járt itt
Először jártam Miskolcon családommal nyaralás alkalmával átutazóban, így nem ismertem a helyi éttermeket, sőt a várost sem. Véletlenül a városban sétálva találtunk erre a helyre, és azonnal valami megragadott bennünket. Balaton vidéki család vagyunk, így a halászlé, mint gasztronómiai fogás számunkra megszokott, de úgy voltunk vele, hogy ki kell próbálni ezt Észak-Magyarországon is.
Kispipa Halászcsárda Miskolc - Étel/italKispipa Halászcsárda Miskolc - Étlap/itallap
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2016. május 8.gyerekekkel járt itt
Színházi előadás után tértünk be ide párommal és nagylányunkkal. Nagyon nehéz volt az étel választás, mert rengeteg jobbnál jobb étel volt az étlapon. Mindhármunk választása jól sikerült,a tálalás rusztikusan elegáns,a mennyiség óriás,az ételek pedig nagyon finomak voltak.
2016. február 11.a párjával járt itt
A rendelés felvételénél nem a megfelelő italt hozta a pincér, de a hely különben hangulatos, az étel is finom volt. Miskolcon belül jó helyen található, könnyű megközelíteni gyalog is a belvárosban. Sokan voltak, így csak a szerencsénken múlt, hogy éppen kaptunk egy kétszemélyes asztalt párommal.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. november 17.a párjával járt itt
Menyasszonyomnak volt a 30. születésnapja. Minden hasonló alkalommal ellátogatunk egy még nem ismert étterembe Miskolc városában. Most a Kispipát pipáltuk ki. Belépve a helyre kicsit időutazónak érzi magát az ember. Kicsit kopottas minden és az étterem falán sorakozó harcsa fejek a zöld posztón igen érdekes képet festenek.
Kispipa Halászcsárda Miskolc a térképen
3530 Miskolc Rákóczi u. 4
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
diétás ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, elektronikus, jazz, könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, operett
Különtermek
orange term - max. 20 fő