Creppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc
3530 Miskolc, Mélyvölgy út 212.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen

cukrászda, étterem, palacsintázó, vendéglő
magyar, nemzetközi, mediterrán
kávékülönlegességek ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
magyar, angol

Creppy PalacsintaHáz Miskolc - vélemények, kritkikák

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom ételeket kóstolhattunk meg itt. A palacsinták kimondhatatlanul finomak voltak. Akkora adagokat kaptunk, hogy még az én nagy étkű párom sem tudott megbirkózni vele. A lányom imádja ezt a helyet. Még sohasem csalódtunk, akár nyáron akár télen mentünk. A személyzet kedves gyors és segítő kész. Figyelmesek és ebben az étteremben a dohányos is embernek számít!

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
1 órát vártunk a megrendelt ételre, ami ráadásul hideg volt. Számomra érthetetlen miért rajonganak érte, már át akartam menni a Rákóczi pincébe. . . Ráadásul ez a közvetlenség (mindenkit tegezünk a gyerektől a nagymamáig) számomra túlzás a személyzet részéről. A visszajáró kerek 5000 Ft-ot részben 100-200 Ft-osokban kaptuk vissza , pedig már jóval nyitás után érkeztünk és távoztunk.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 7.
Aki a palacsintát szereti, annak ez a hely "a temploma". Hatalmas választékkal, óriási adagokkal várják a vendégeket. Igazi különlegességekkel lehet itt találkozni. Külön kínálnak édes és sós ételkölteményeket. Kellemesen megdöbbentő felfedezés, hogy ezt a régi hagyományosan ismeretes, jellemzően magyar ételt, milyen változatosan lehet elkészíteni.

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 10.
Rendszeresen járunk a párommal, és barátokkal is. Már végigettem az étlapot, minden palacsinta isteni. Aki a hármas menüt végig tudja enni, azelőtt megemelem a kalapomat, egyes sós palacsintákat egyedül szinte képtelenség megenni, akkora adagokat adnak. Ha vidékről jönnek ismerősök barátok, nem is kérdés hova vigyem őket vacsorázni.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 6.
Gyakran járunk ide, mert a gyermekeim nagyon szeretik az itt készített ételeket. A pincérek emlékeznek arra, hogy az italba nem kérünk díszítést, és egyéb hisztijeinkre. Az ételek mennyisége egy felnőttnek is bőven elég, de lehet kérni kis adagot is. Ennek a mennyisége is ki szokott fogni a négy gyermekem mindegyikén. Van törzsvendég kártyájuk is, ami 10% kedvezményt ad.

2014. decemberben járt itt
Értékelt: 2014. december 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálkozom, hogy mindenki ajnározza ezt a helyet! Gondolom ennek apropóján mentem el Én is a párommal tavaly nyáron. Jó kedvvel és remélve, hogy eszünk egy jót léptünk be és nagyon mérgesen távoztunk. Talán a rendelésre nem kellett sokat várni, de aztán ami utána jött. . . Kb. egy órát vártunk két adag palacsintára, ami egyszerű túrós palacsinta volt /valami nagymama palacsintája néven/.

Mobilról küldte. | 2014. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 10.
Ha arra jàrok,mindig be kell mennem.. Isteni a meggyes màkos palacsinta,és halowen alkalmàból csinàltak töklàmpàs koktélt, szintén nagyon finom volt!:)

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 27.
A hely, az ízek, a kiszolgálás magáért beszél. Előttem is hosszan taglalták már a hely nagyszerűségét, nem tehetek mást, mint csatlakozom az előttem szólókhoz. A felújítást követően még magasabb a színvonal.

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 22.
Az étterem közel van a belvároshoz, megközelítése egyszerű, bár autóval szerintem kissé nehézkes. . . A palacsinták sokféle elkészítési módjával ismerkedhetünk meg,mely szolgálhat főételként illetve desszertként is. Kiadós, laktató ételeket kaphatunk,éhesen sosem távoztunk még. árértékük közepes kategóriának felel meg. Hangulatos a környezete és a belső berendezés is.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőmmel illetve barátokkal gyakran látogatjuk meg ezt az éttermet. Az egyik kedvenceim közé sorolható mivel nagyon palacsinta evő vagyok. Az ételek nagyon finomat mind az édes illetve a sós palacsinták is. Bár egy kicsit féltem hogy milyen is lehet egy sós palacsinta mert nálam ha palacsintáról van szó akkor csak az édes jöhet szóba de kellemesen csalódtam, SŐT csak ajánlani tudom, hogy mindenki próbálja ki (különösen a Zeuszt).

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn szauna használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2019.01.01.
Hotel BorsodChem
Kazincbarcika
2 nap/1 éjszaka 6.450 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.01. - 2019.11.17.
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, disznótoros programmal és borkóstolóval
2018.11.02. - 2019.03.10.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Unicornis
3-4 éjszaka 23.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, borkóstolóval, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.02.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Halháza Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-4 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teadélutánnal, masszázs kuponnal, szauna és pezsgőmedence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.25. - 2018.12.29.
Borostyán Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent Flórián Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet eléréssel
2018.09.01. - 2018.11.30.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolc
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli szünet (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

Creppy PalacsintaHáz MiskolcX