Creppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc
Creppy PalacsintaHáz MiskolcCreppy PalacsintaHáz Miskolc
Creppy PalacsintaHáz MiskolcCreppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc bemutatkozása

A Creppy PalacsintaHáz Miskolcon, a régi kulturális hagyományokkal rendelkező Avasi Pincevilág szívében folytatja közel egy évtizede gasztro-forradalmát a vendéglátás világában. Az étterem fő csapásvonala a palacsintára épülő ételkülönlegességek magas szintű prezentálása.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Reggelis ajánlat
2025.04.20-ig
Premier Hotel Miskolc
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
2015. július 8.családjával járt itt
Még csak egyszer jártunk itt, de elég pozitív élményben volt részünk. Amikor megérkeztünk, mindenkinek szemet szúrtak a falon az emléklapon, amin azoknak a vendégeknek az arcképe és neve szerepelt, akik a legtöbb palacsintát + levest bírtak megenni egy ültő helyükben. Egy egész fal be volt a képekkel beborítva.
Kiváló 2015. július 6.családjával járt itt
Egy nagyon kellemes vizsgameglepetésben részesültem a család részéről, akik a sikeres eredmény örömére elvittek egy kis desszertes kényeztetésre. Nagyon hangulatos helynek találtam, rendkívül széles választék állt rendelkezésünkre. Én a Pöttyös túró rudis íz mellett döntöttem, ami nagyon finom volt, a mennyiség soknak is bizonyult.
Kiváló 2015. május 17., csoporttal járt itt
Kicsit elfogultan, igaz ebből adódóan kritikusan is tértem be az étterembe, mivel szeretem a palacsintát. Hangulatos étterem fogadott. Ha Miskolc-Avas akkor pince, itt sem maradt el a borospince részleg. Az emeleti részről szép kilátás van a város felé. Mivel jó idő volt így inkább mi a "kinti" részt választottuk.
Szörnyű 2015. május 5.családjával járt itt
Érkezésünk után nagyjából 5 perccel kaptunk étlapot. Eddig rendben is lenne a dolog, de rendelést felvenni az istennek sem akartak jönni, pedig jól látható helyen ültünk (kinti rész, pincérek útvonala által érintett hely). Ez nagyjából 50 percig ment így, addigra már az utánunk betérő vendégeket is kiszolgálták, rólunk pedig következetesen nem vettek tudomást.
Kiváló 2015. április 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ételeket kóstolhattunk meg itt. A palacsinták kimondhatatlanul finomak voltak. Akkora adagokat kaptunk, hogy még az én nagy étkű párom sem tudott megbirkózni vele. A lányom imádja ezt a helyet. Még sohasem csalódtunk, akár nyáron akár télen mentünk. A személyzet kedves gyors és segítő kész.
Gyenge 2015. április 4.gyerekekkel járt itt
1 órát vártunk a megrendelt ételre, ami ráadásul hideg volt. Számomra érthetetlen miért rajonganak érte, már át akartam menni a Rákóczi pincébe. . . Ráadásul ez a közvetlenség (mindenkit tegezünk a gyerektől a nagymamáig) számomra túlzás a személyzet részéről.
Kiváló 2015. február 7.gyerekekkel járt itt
Aki a palacsintát szereti, annak ez a hely "a temploma". Hatalmas választékkal, óriási adagokkal várják a vendégeket. Igazi különlegességekkel lehet itt találkozni. Külön kínálnak édes és sós ételkölteményeket. Kellemesen megdöbbentő felfedezés, hogy ezt a régi hagyományosan ismeretes, jellemzően magyar ételt, milyen változatosan lehet elkészíteni. A parkolás a helyek hiánya, és a meredek utca miatt kissé nehézkes.
Kiváló 2015. január 10.barátokkal járt itt
Rendszeresen járunk a párommal, és barátokkal is. Már végigettem az étlapot, minden palacsinta isteni. Aki a hármas menüt végig tudja enni, azelőtt megemelem a kalapomat, egyes sós palacsintákat egyedül szinte képtelenség megenni, akkora adagokat adnak. Ha vidékről jönnek ismerősök barátok, nem is kérdés hova vigyem őket vacsorázni.
Kiváló 2014. december 6.gyerekekkel járt itt
Gyakran járunk ide, mert a gyermekeim nagyon szeretik az itt készített ételeket. A pincérek emlékeznek arra, hogy az italba nem kérünk díszítést, és egyéb hisztijeinkre. Az ételek mennyisége egy felnőttnek is bőven elég, de lehet kérni kis adagot is. Ennek a mennyisége is ki szokott fogni a négy gyermekem mindegyikén.
Szörnyű 2014. december 5. járt itt
Csodálkozom, hogy mindenki ajnározza ezt a helyet! Gondolom ennek apropóján mentem el Én is a párommal tavaly nyáron. Jó kedvvel és remélve, hogy eszünk egy jót léptünk be és nagyon mérgesen távoztunk. Talán a rendelésre nem kellett sokat várni, de aztán ami utána jött. . . Kb.
Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen
3530 MiskolcMélyvölgy út 212.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
kávékülönlegességek
Zene
Gépzene: jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
Különtermek
Étterem - max. 40 fő