Creppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc
3530 Miskolc, Mélyvölgy út 212.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen

cukrászda, étterem, palacsintázó, vendéglő
magyar, nemzetközi, mediterrán
kávékülönlegességek ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
magyar, angol
nincs

Creppy PalacsintaHáz Miskolc - vélemények, kritkikák

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12.
Kipróbáltuk volna...

Délután érkeztünk, elvitelre szerettünk volna rendelni, szinte be sem léptünk, megkérdezték foglaltunk-e asztalt, miután mondtuk, hogy nem, közölték akkor nem tudnak kiszolgálni, jeleztük elvinnénk az ételt, akkor sem, és otthagytak. Megjegyzem a terasz fele üres volt, a udvariasság nulla az étel biztos finom?

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Már többször is jártunk az étteremben és csak jó tapasztalattal távoztunk. Az ételek mindig nagyon finomak voltak, nagy adaggal, melyet helyszínen nem is tudtunk elfogyasztani. Könnyen megközelíthető helyen van. Ár-érték arányban is jó. A kiszolgálás szintén remek, rögtön kaptunk asztalt minden alkalommal, ünnepnapokon viszont érdemes előre foglalni.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 10.
Május 28-án mentünk el a diósgyőri várat megnézni,gyerekekkel unokákkal. kilencen voltunk,gondoltuk ide jövünk el ebédelni. Az egyik fiamék már jártak itt és ők javasolták. Előre foglaltunk asztalt,gondoltuk gyereknapkor sokan lesznek. Jól tettük mert kívül-belül telt ház volt. Sőt a rendelést is leadtuk előre.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. 04. 17. 15:00-tól 15:15-ig vártunk a felszolgálókra de egy sem jött ki hozzánk a teraszra. Pedig elég sokat szemeztünk velük. Szerintem láttak minket. Nem szerettem volna nekik integetni,szólni,fütyülni és egyéb jelzéseket leadni hogy kijöjjenek hozzánk,mert én is vendéglátós vagyok ezt én sem szeretem. Úgyhogy értékelni nem tudok. . . .

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal látogattunk el ide egy szombat este. Kellemes, hangulatos hely. Az adagok hatalmasak,nem is tudtuk egyszerre megenni, de kérésünkre elcsomagolták. A palacsinták mellett megkóstoltuk a házi készítésű limonádét is több ízben, isteni volt. . . :)
Egy negatívumot tudnék felhozni, a palacsintákra kb. 50 percet kellett várni, az üdítőt is kb.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Szüleimmel látogattam el az étterembe egy nyári délután. A hely nagyon hangulatos, a kiszolgálás figyelmes, nem tolakodó. Az étlapon bőséges választék van sós és édes palacsintákból egyaránt. Az ételek finomak, ízesek, szépen vannak tálalva. Az adagok hatalmasak, de ha nem tudjuk helyben elfogyasztani, elcsomagolják nekünk.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
A belvárosból 10 perc sétával megközelíthető gyalogosan is. Klasszikus hortobágyi húsos palacsintát rendeltem, olyan bőséges volt az adag, hogy a felét el kellett csomagoltatni. Párom édes palacsintát rendelt, annak is a fele csomagolásra került. Igazán sokféle van a repertoáron. Árban kb. 2000 Ft-ba kerülnek, de ezért bőséges egytálételt kapunk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
A hely hangulatos. A kiszolgáló nagyon kedves és figyelmes volt. Asztalhoz kísért minket, rögtön hozta az étlapot, megkérdezte, hogy minen rendben van-e a palacsintákkal. Az adagok hatalmasak voltak, gyakorlatilag nem bírtuk megenni, így más vendégekhez hasonóan mi is kértük, hogy csomagolják be nekünk. Ár-érték arényban is elfogadható.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
A kiszolgálás kedves és figyelmes. Az adagok jó nagyok. Az árak jók. És finomak az ételek! Csak ajánlani tudom. Mi többször is fogunk ide jönni. Isteni!!!

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
A hely hangulatos, bár nem a főutca közvetlen közelében van kb. 10-15 perces sétával elérhető. Az ételek nagyon finomak, az adagok hatalmasak. Klasszikus hortobágyi húsos palacsintás, és egy édes túrós palacsintát rendeltünk, mindkettőnek csak a felét bírtuk megenni a többit kértük elcsomagolni. Ár érték arányban megfelelő. A választék gazdag.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn szauna használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2019.01.01.
Hotel Fremon
Berente
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.11.17. - 2019.12.31.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Villa Tópart
Bélapátfalva
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Öreg Malom Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Páratlan Apartmanház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.396 - 20.328,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2018.01.24. - 2019.12.31.
Phőnix Hotel
Tiszaújváros
1 éjszaka 27.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával és bulival, újévi ételekkel, pezsgőkoccintással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.31. - 2019.01.01.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna rituálékkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.12.21.
Hotel Kelep
Tokaj
4 nap/3 éjszaka 21.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri svédasztalos gálavacsora all inclusive italfogyasztással,wellness-részleg használattal, múzeumbelépővel,
2018.12.29. - 2019.01.02.
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással
2018.11.17. - 2019.02.28.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolc
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli szünet (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

Creppy PalacsintaHáz MiskolcX