Creppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc
Creppy PalacsintaHáz MiskolcCreppy PalacsintaHáz Miskolc
Creppy PalacsintaHáz MiskolcCreppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc bemutatkozása

A Creppy PalacsintaHáz Miskolcon, a régi kulturális hagyományokkal rendelkező Avasi Pincevilág szívében folytatja közel egy évtizede gasztro-forradalmát a vendéglátás világában. Az étterem fő csapásvonala a palacsintára épülő ételkülönlegességek magas szintű prezentálása.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

Gyenge 2017. december 29.a párjával járt itt
Kétszer is próbálkoztunk már vele korábban, de egyszer sem tudtuk megenni, mert egyszerűen nem ízlett. Nagy reményekkel ültünk be először, mert sok jót olvastunk a helyről és a palacsintázók jók szoktak lenni, de nem ízlett. Gondoltuk, hogy csak gyengébb napot fogtunk ki, ezért újra próbálkoztunk valamivel később, de a helyzet ugyanaz volt, nem tudtuk megenni az adagot.
Kiváló 2017. november 25.a párjával járt itt
Többször vacsoráztunk már ezen a helyen, és mindig tökéltes kiszolgálást kaptunk, finomabbnál finomabb palacsintákat, amelyekről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Nagyon finomak mind az édes, mind a sós palacsinták, mindenkinek ki van elégítve az igénye. Kizárólag pozitívat és jót tudok elmondani erről a helyről. Nagyon érdemes benézni oda.
Kiváló 2017. november 19., kollégákkal járt itt
16-an voltunk bulizni. A személyzet egy tagja figyelte minden kívánságunkat,ételt,italt nagyon időben kaptunk. Ételek bőségesek,italok finomak voltak. Miután én még soha nem voltam itt, kellemesen csalódtam a felszolgált ételekben. Az alkoholos és alkoholmentes italok is ízletesek voltak. A végén a meglepetéstorta is ütős volt. A PINCÉRÜNKET nem felejtjük,imádni való volt.
Kiváló 2017. november 13.a párjával járt itt
Az Avas oldalában található palacsintázó már régóta a az egyik célpontunk. A helynek meglehetősen nagy a látogatottsága, ezért nem árt helyet foglalni előre csúcsidőkben. A teraszon kaptunk helyet, ahol elég nagy a jövés-menés. A rendelés leadásakor már figyelmeztettek bennünktet, hogy sokat kell majd várni.
Gyenge 2017. október 12.a párjával járt itt
Kipróbáltuk volna. . .

Délután érkeztünk, elvitelre szerettünk volna rendelni, szinte be sem léptünk, megkérdezték foglaltunk-e asztalt, miután mondtuk, hogy nem, közölték akkor nem tudnak kiszolgálni, jeleztük elvinnénk az ételt, akkor sem, és otthagytak. Megjegyzem a terasz fele üres volt, a udvariasság nulla az étel biztos finom?
Kiváló 2017. augusztus 18.a párjával járt itt
Már többször is jártunk az étteremben és csak jó tapasztalattal távoztunk. Az ételek mindig nagyon finomak voltak, nagy adaggal, melyet helyszínen nem is tudtunk elfogyasztani. Könnyen megközelíthető helyen van. Ár-érték arányban is jó. A kiszolgálás szintén remek, rögtön kaptunk asztalt minden alkalommal, ünnepnapokon viszont érdemes előre foglalni.
2017. június 10.gyerekekkel járt itt
Május 28-án mentünk el a diósgyőri várat megnézni,gyerekekkel unokákkal. kilencen voltunk,gondoltuk ide jövünk el ebédelni. Az egyik fiamék már jártak itt és ők javasolták. Előre foglaltunk asztalt,gondoltuk gyereknapkor sokan lesznek. Jól tettük mert kívül-belül telt ház volt. Sőt a rendelést is leadtuk előre.
Szörnyű 2017. április 17.a párjával járt itt
2017. 04. 17. 15:00-tól 15:15-ig vártunk a felszolgálókra de egy sem jött ki hozzánk a teraszra. Pedig elég sokat szemeztünk velük. Szerintem láttak minket. Nem szerettem volna nekik integetni,szólni,fütyülni és egyéb jelzéseket leadni hogy kijöjjenek hozzánk,mert én is vendéglátós vagyok ezt én sem szeretem. Úgyhogy értékelni nem tudok. . . . talán majd legközelebb. . . . ha észrevesznek minket.
Kiváló 2017. március 20.a párjával járt itt
Párommal látogattunk el ide egy szombat este. Kellemes, hangulatos hely. Az adagok hatalmasak,nem is tudtuk egyszerre megenni, de kérésünkre elcsomagolták. A palacsinták mellett megkóstoltuk a házi készítésű limonádét is több ízben, isteni volt. . . :)
Egy negatívumot tudnék felhozni, a palacsintákra kb. 50 percet kellett várni, az üdítőt is kb.
Kiváló 2017. január 4.családjával járt itt
Szüleimmel látogattam el az étterembe egy nyári délután. A hely nagyon hangulatos, a kiszolgálás figyelmes, nem tolakodó. Az étlapon bőséges választék van sós és édes palacsintákból egyaránt. Az ételek finomak, ízesek, szépen vannak tálalva. Az adagok hatalmasak, de ha nem tudjuk helyben elfogyasztani, elcsomagolják nekünk. Az ár érték arány megfelelő, így máskor is betérnék ebbe az étterembe.
Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen
3530 MiskolcMélyvölgy út 212.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
kávékülönlegességek
Zene
Gépzene: jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
Különtermek
Étterem - max. 40 fő