Creppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc
3530 Miskolc, Mélyvölgy út 212.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen

cukrászda, étterem, palacsintázó, vendéglő
magyar, nemzetközi, mediterrán
kávékülönlegességek ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
magyar, angol
nincs

Creppy PalacsintaHáz Miskolc - vélemények, kritkikák

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 23.
Nem messze a belvárostól található, kellemes egyszerű környezetben, kedves és figyelmes kiszolgálással. Ám amikor azt hinnénk, hogy ez ennyi és nem több, tévedünk! Mert már az ételválasztéknál kiderül, hogy ide érdemes volt betérni, hát még ha meglátjuk és megkóstoljuk a nagy nehezen kiválasztott finomságot a tányérunkon! Laktató, mennyiségre is bőséges és nagyon finom!

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 15.
Családommal jártunk itt, ugyanis nagy palacsinta evők vagyunk és jöhet belőle mindenféle. . lényeg, hogy finom legyen. =) Nagyon jó kis palacsintázó. Már külsőleg is tetszik. Főleg nyáron, hogy akár ki is lehet ülni. Kiváló az étel és az adag is nagyon jó, jól lehet vele lakni. Többféle - mind sós, mind édes - palacsinták közül lehet választani.

2012. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. május 13.
Érettségi találkozónkat tartottuk itt, tehát a jó hangulat már adott volt, de a helyszín is sokat adott hozzá. Kicsit nehézkes a megközelítése, illetve miután finom, hatalmas adag édes vagy sós palacsintával tele eszünk magunkat, kicsit nehézkes a lejutás a mered dombról, de ettől még a hely hangulata nagyon jó, főleg a pince része, de az ételekre se volt panasz, pláne az adagokra.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn szauna használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.05. - 2019.06.30.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Hotel Villa Völgy Miskolc
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

Creppy PalacsintaHáz MiskolcX