Creppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc
Creppy PalacsintaHáz MiskolcCreppy PalacsintaHáz Miskolc
Creppy PalacsintaHáz MiskolcCreppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc bemutatkozása

A Creppy PalacsintaHáz Miskolcon, a régi kulturális hagyományokkal rendelkező Avasi Pincevilág szívében folytatja közel egy évtizede gasztro-forradalmát a vendéglátás világában. Az étterem fő csapásvonala a palacsintára épülő ételkülönlegességek magas szintű prezentálása.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

Kiváló 2014. november 10.gyerekekkel járt itt
Ha arra jàrok,mindig be kell mennem.. Isteni a meggyes màkos palacsinta,és halowen alkalmàból csinàltak töklàmpàs koktélt, szintén nagyon finom volt!:)
Creppy PalacsintaHáz Miskolc - Étel/ital
Kiváló 2014. október 27.családjával járt itt
A hely, az ízek, a kiszolgálás magáért beszél. Előttem is hosszan taglalták már a hely nagyszerűségét, nem tehetek mást, mint csatlakozom az előttem szólókhoz. A felújítást követően még magasabb a színvonal.
Kiváló 2014. április 22.családjával járt itt
Az étterem közel van a belvároshoz, megközelítése egyszerű, bár autóval szerintem kissé nehézkes. . . A palacsinták sokféle elkészítési módjával ismerkedhetünk meg,mely szolgálhat főételként illetve desszertként is. Kiadós, laktató ételeket kaphatunk,éhesen sosem távoztunk még. árértékük közepes kategóriának felel meg.
Kiváló 2014. március 28.a párjával járt itt
Barátnőmmel illetve barátokkal gyakran látogatjuk meg ezt az éttermet. Az egyik kedvenceim közé sorolható mivel nagyon palacsinta evő vagyok. Az ételek nagyon finomat mind az édes illetve a sós palacsinták is. Bár egy kicsit féltem hogy milyen is lehet egy sós palacsinta mert nálam ha palacsintáról van szó akkor csak az édes jöhet szóba de kellemesen csalódtam, SŐT csak ajánlani tudom, hogy mindenki próbálja ki (különösen a Zeuszt).
Kiváló 2013. szeptember 23.a párjával járt itt
Nem messze a belvárostól található, kellemes egyszerű környezetben, kedves és figyelmes kiszolgálással. Ám amikor azt hinnénk, hogy ez ennyi és nem több, tévedünk! Mert már az ételválasztéknál kiderül, hogy ide érdemes volt betérni, hát még ha meglátjuk és megkóstoljuk a nagy nehezen kiválasztott finomságot a tányérunkon!
Kiváló 2013. augusztus 15.családjával járt itt
Családommal jártunk itt, ugyanis nagy palacsinta evők vagyunk és jöhet belőle mindenféle. . lényeg, hogy finom legyen. =) Nagyon jó kis palacsintázó. Már külsőleg is tetszik. Főleg nyáron, hogy akár ki is lehet ülni. Kiváló az étel és az adag is nagyon jó, jól lehet vele lakni. Többféle - mind sós, mind édes - palacsinták közül lehet választani.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2013. május 13., csoporttal járt itt
Érettségi találkozónkat tartottuk itt, tehát a jó hangulat már adott volt, de a helyszín is sokat adott hozzá. Kicsit nehézkes a megközelítése, illetve miután finom, hatalmas adag édes vagy sós palacsintával tele eszünk magunkat, kicsit nehézkes a lejutás a mered dombról, de ettől még a hely hangulata nagyon jó, főleg a pince része, de az ételekre se volt panasz, pláne az adagokra.
Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen
3530 MiskolcMélyvölgy út 212.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
kávékülönlegességek
Zene
Gépzene: jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
Különtermek
Étterem - max. 40 fő