Creppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc
3530 Miskolc, Mélyvölgy út 212.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen

cukrászda, étterem, palacsintázó, vendéglő
magyar, nemzetközi, mediterrán
kávékülönlegességek ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
magyar, angol
nincs

Creppy PalacsintaHáz Miskolc - vélemények, kritkikák

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24.
A barátaimmal visszajáró vendégek vagyunk. Már első alkalommal megfogott minket a hely. Az ételek kiválóak, a hangulat családias, a kiszolgálás kitűnő, az ott dolgozók kedvesek udvariasak és segítőkészek. A régi vendéglátás világát idézik fel azzal, hogy mindenkihez van egy kedves szavuk és nemcsak úgy "oda dobják" eléd az ételt, amit sajnos egyre több helyen tapasztalni.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Már sokszor voltunk és még fogunk is menni, a lányom kedvenc étterme, ha hazajön Budapestről keresi az alkalmat hogy elmenjünk. Hatalmas adagok, nagyon szépen tálalva, ízletes palacsinták. Mi ugyan mást nem kóstoltunk ,mert ekkora adag mellett lehetetlen, de a palacsinták tökéletesek. Mindig hamar kaptunk étlapot, hamar elkészült a kaja.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
Több hónap után végre egy hely ahonnan úgy távoztunk, hogy ide szeretnék vissza jönni enni. Szombaton ebédidőben több foglalt asztal volt a kertben így bent ültettek le minket. Gyors intelligens kiszolgálás, az adagokról, ételekről korrekt tájékoztatás. A babgulyásban pont elég puha omlós marhahús és csülökhúsvolt, a húsleves házias volt csirkemellel és répával.

2016. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mielőtt jártam volna ebben az étteremben, azt gondoltam, hogy tudom milyen a palacsinta. Hát. . . Tévedtem. . :) Jól kitalált, tökéletesen tálalt ételeket volt szerencsém itt enni. Bőséges, laktató. Az ételeket tekintve egy negatívumot találtam, a Kapitány palacsintában a lazacot túlsütötték, amitől sajnos kiszáradt. . . Az Ágó palacsinta viszont utolérhetetlen!

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Immár harmadik alkalommal voltunk az étterem vendégei, de mindig örömmel megyünk! A hangulat nagyon jó, mindig vidámak vagyunk, ha ott járunk! A választék nagyon széles, nehezen is választunk a rengeteg finomság közül. Az ételekre nem kell sokat várni, de azt az időt is el lehet ütni egy kancsó ínycsiklandozó limonádéval. Az adagok óriásiak! ! !

Mobilról küldte. | 2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 9.
Nagyon kellemes hely. Leveseket ettünk, csak ajánlani tudjuk. Ami zavart hogy pince szinten voltunk és kicsit éreztük a dohos szagot. Kb. 50 fajta palacsinta többféle módon elkeszitve. Aki teheti térjen be ide.

2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 8.
Még csak egyszer jártunk itt, de elég pozitív élményben volt részünk. Amikor megérkeztünk, mindenkinek szemet szúrtak a falon az emléklapon, amin azoknak a vendégeknek az arcképe és neve szerepelt, akik a legtöbb palacsintát + levest bírtak megenni egy ültő helyükben. Egy egész fal be volt a képekkel beborítva. Kicsit beljebb térve elámultunk a modern dekorációtól.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 6.
Egy nagyon kellemes vizsgameglepetésben részesültem a család részéről, akik a sikeres eredmény örömére elvittek egy kis desszertes kényeztetésre. Nagyon hangulatos helynek találtam, rendkívül széles választék állt rendelkezésünkre. Én a Pöttyös túró rudis íz mellett döntöttem, ami nagyon finom volt, a mennyiség soknak is bizonyult.

2015. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. május 17.
Kicsit elfogultan, igaz ebből adódóan kritikusan is tértem be az étterembe, mivel szeretem a palacsintát. Hangulatos étterem fogadott. Ha Miskolc-Avas akkor pince, itt sem maradt el a borospince részleg. Az emeleti részről szép kilátás van a város felé. Mivel jó idő volt így inkább mi a "kinti" részt választottuk.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Érkezésünk után nagyjából 5 perccel kaptunk étlapot. Eddig rendben is lenne a dolog, de rendelést felvenni az istennek sem akartak jönni, pedig jól látható helyen ültünk (kinti rész, pincérek útvonala által érintett hely). Ez nagyjából 50 percig ment így, addigra már az utánunk betérő vendégeket is kiszolgálták, rólunk pedig következetesen nem vettek tudomást.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn szauna használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2019.01.01.
Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi meglepetés bekészítéssel, fürdőbelépővel, ünnepi vacsorával, díjtalan csomagmegőrzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.27.
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.11.17. - 2019.11.17.
Kedves Vendégház
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.11.17. - 2019.11.17.
Phőnix Hotel
Tiszaújváros
1 éjszaka 27.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával és bulival, újévi ételekkel, pezsgőkoccintással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.31. - 2019.01.01.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, vízitornával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.02.28.
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
2-4 éjszaka 15.612,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi meglepetéssel, karácsonyfa díszítéssel, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.23. - 2018.12.27.
Hotel Kelep
Tokaj
4 nap/3 éjszaka 21.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri svédasztalos gálavacsora all inclusive italfogyasztással,wellness-részleg használattal, múzeumbelépővel,
2018.12.29. - 2019.01.02.
Invest Vendégház
5 nap/4 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2016.01.04. - 2019.12.17.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.10.24. - 2019.03.20.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 3 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2018.12.22.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2018.09.18. - 2018.12.23.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolc
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli szünet (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

Creppy PalacsintaHáz MiskolcX