Creppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc
Creppy PalacsintaHáz MiskolcCreppy PalacsintaHáz Miskolc
Creppy PalacsintaHáz MiskolcCreppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc bemutatkozása

A Creppy PalacsintaHáz Miskolcon, a régi kulturális hagyományokkal rendelkező Avasi Pincevilág szívében folytatja közel egy évtizede gasztro-forradalmát a vendéglátás világában. Az étterem fő csapásvonala a palacsintára épülő ételkülönlegességek magas szintű prezentálása.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Reggelis ajánlat
2025.04.25-ig
Premier Hotel Miskolc
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 27.a párjával járt itt
A belvárosból 10 perc sétával megközelíthető gyalogosan is. Klasszikus hortobágyi húsos palacsintát rendeltem, olyan bőséges volt az adag, hogy a felét el kellett csomagoltatni. Párom édes palacsintát rendelt, annak is a fele csomagolásra került. Igazán sokféle van a repertoáron. Árban kb. 2000 Ft-ba kerülnek, de ezért bőséges egytálételt kapunk. Aki szereti a palacsintát bátran ajánlom próbálja ki!
Kiváló 2016. november 27.a párjával járt itt
A hely hangulatos. A kiszolgáló nagyon kedves és figyelmes volt. Asztalhoz kísért minket, rögtön hozta az étlapot, megkérdezte, hogy minen rendben van-e a palacsintákkal. Az adagok hatalmasak voltak, gyakorlatilag nem bírtuk megenni, így más vendégekhez hasonóan mi is kértük, hogy csomagolják be nekünk. Ár-érték arényban is elfogadható. Biztos, hogy visszatérünk még.
Kiváló 2016. október 18.a párjával járt itt
A kiszolgálás kedves és figyelmes. Az adagok jó nagyok. Az árak jók. És finomak az ételek! Csak ajánlani tudom. Mi többször is fogunk ide jönni. Isteni!!!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
A hely hangulatos, bár nem a főutca közvetlen közelében van kb. 10-15 perces sétával elérhető. Az ételek nagyon finomak, az adagok hatalmasak. Klasszikus hortobágyi húsos palacsintás, és egy édes túrós palacsintát rendeltünk, mindkettőnek csak a felét bírtuk megenni a többit kértük elcsomagolni. Ár érték arányban megfelelő. A választék gazdag. Ajánlom másoknak is!
Kiváló 2016. szeptember 24.barátokkal járt itt
A barátaimmal visszajáró vendégek vagyunk. Már első alkalommal megfogott minket a hely. Az ételek kiválóak, a hangulat családias, a kiszolgálás kitűnő, az ott dolgozók kedvesek udvariasak és segítőkészek. A régi vendéglátás világát idézik fel azzal, hogy mindenkihez van egy kedves szavuk és nemcsak úgy "oda dobják" eléd az ételt, amit sajnos egyre több helyen tapasztalni.
Creppy PalacsintaHáz Miskolc - Étel/italCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 20.családjával járt itt
Már sokszor voltunk és még fogunk is menni, a lányom kedvenc étterme, ha hazajön Budapestről keresi az alkalmat hogy elmenjünk. Hatalmas adagok, nagyon szépen tálalva, ízletes palacsinták. Mi ugyan mást nem kóstoltunk ,mert ekkora adag mellett lehetetlen, de a palacsinták tökéletesek. Mindig hamar kaptunk étlapot, hamar elkészült a kaja.
Kiváló 2016. május 22.gyerekekkel járt itt
Több hónap után végre egy hely ahonnan úgy távoztunk, hogy ide szeretnék vissza jönni enni. Szombaton ebédidőben több foglalt asztal volt a kertben így bent ültettek le minket. Gyors intelligens kiszolgálás, az adagokról, ételekről korrekt tájékoztatás. A babgulyásban pont elég puha omlós marhahús és csülökhúsvolt, a húsleves házias volt csirkemellel és répával.
2016. május 9., kollégákkal járt itt
Mielőtt jártam volna ebben az étteremben, azt gondoltam, hogy tudom milyen a palacsinta. Hát. . . Tévedtem. . :) Jól kitalált, tökéletesen tálalt ételeket volt szerencsém itt enni. Bőséges, laktató. Az ételeket tekintve egy negatívumot találtam, a Kapitány palacsintában a lazacot túlsütötték, amitől sajnos kiszáradt. . .
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Immár harmadik alkalommal voltunk az étterem vendégei, de mindig örömmel megyünk! A hangulat nagyon jó, mindig vidámak vagyunk, ha ott járunk! A választék nagyon széles, nehezen is választunk a rengeteg finomság közül. Az ételekre nem kell sokat várni, de azt az időt is el lehet ütni egy kancsó ínycsiklandozó limonádéval. Az adagok óriásiak! ! ! Szeretettel ajánlom a helyet mindenkinek!
2015. október 9.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely. Leveseket ettünk, csak ajánlani tudjuk. Ami zavart hogy pince szinten voltunk és kicsit éreztük a dohos szagot. Kb. 50 fajta palacsinta többféle módon elkeszitve. Aki teheti térjen be ide.
Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen
3530 MiskolcMélyvölgy út 212.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
kávékülönlegességek
Zene
Gépzene: jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
Különtermek
Étterem - max. 40 fő