Vendelin Étterem Miskolc

P-Szo 11:00-23:00
V 11:00-22:00
halkülönlegességek ...
Élőzene:
magyar slágerek, szombat esténként, vagy igény szerint rendezvényeken
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Galéria - max. 30 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Dreher Classic

Vendelin Étterem Miskolc - vélemények, kritkikák

Vendelin Étterem Miskolc vélemények

Mobilról küldte. | 2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 16.
Az ételek íze, kinézete fenséges! A kiszolgálás elsőrendű. A pincérek barátságosak és profik! Csak ajánlani tudom mindenkinek! 2015 január 11-én felejthetetlen estét töltöttem el itt a férjemmel!

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sétáló utca Városház tér felőli végéhez közeli étterem, ami így könnyen megközelíthető, akár autóval, akár gyalogosan. A közelmúltban hat tagú társasággal vacsoráztam itt. Kellemes, tiszta környezetben, átlagon felüli berendezés és kiszolgálás mellett, elfogadható árakon kínálják az ugyan nem túl széleskörű, de mennyiségre éppen megfelelő, érezhetően minőségi alapanyagokból készült, elnevezésükben sem hétköznapi, jellemzően frissen készült, kitűnő ételeiket.

2014. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Miskolc belvárosában található étterem kellemes gasztronómiai élményt nyújt. Egyszerű modern berendezése megfogja az embert. A felszolgálók nagyon figyelmesek és előzékenyek voltak velünk. Az ételkínálat nem bőséges, mivel érezhetően csak friss alapanyagokkal dolgoznak. Nagyon finom ételeket szolgáltak fel nekünk, mindenki meg volt elégedve a minőséggel és a mennyiséggel is.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.12.31.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.260 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.12.20.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
2021.06.04. - 2021.09.12.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
D&A Apartmanház Miskolc
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

Vendelin Étterem MiskolcX