Vendelin Étterem Miskolc

P-Szo 11:00-23:00
V 11:00-22:00
halkülönlegességek ...
Élőzene:
magyar slágerek, szombat esténként, vagy igény szerint rendezvényeken
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:

Vendelin Étterem Miskolc - vélemények, kritkikák

Vendelin Étterem Miskolc vélemények

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
Régen jártam Miskolcon és örömmel tapasztaltam, hogy a belvárosban, a színháztól 1 percre egy új étterem üzemel. Családommal együtt bementünk ebédelni. Nagyon kellemes meglepetés ért bennünket. Elegáns belső, igényes étlap, választékos itallap. Az ételek ízletesek, bőségesek voltak. Gratulálok az üzemeltetőknek. Ha Miskolcon járok biztosan ismét felkeresem a VENDELIN éttermet.

Mobilról küldte. | 2015. márciusban járt itt
Értékelt: 2015. március 16.
Több alkalommal is jártam a Vendelin Étterembe, ahol mindig barátságos kiszolgálás, kellemes, igényes környezet, és kiváló bőséges ételválaszték várt teljesen korrekt árakon. Ajánlom mindenkinek!

2014. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. március 14.
Én időszakosan ebédidőben veszem igénybe a szolgáltatásukat. A menü finom és minden nap ad újdonságot.Az ételek megfelelően fűszerezettek. A kiszolgálás gyors és kulturált.Van lehetőség kisebb társaságoknak elkülönülten fogyasztani és beszélgetni.
Mindig találkozom ismerőssel és kellemesen el lehet beszélgetni.

2015. márciusban járt itt
Értékelt: 2015. március 13.
Rendkívül érdekes étterem Miskolc belvárosában. A hely jól frekventált, a beltér ötvözi az elegáns és az otthonos hatásokat. Az otthonosságban nagy szerepe van a személyzetnek, akik roppant barátságosak. Az étlap végre túlmutat a rántott hús-pörkölt horizonton, és izgalmas, fűszeres konyhát mutat. Külön köszönet a nem csak névben megjelenő Krúdy-karakternek.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 12.
Jó helyen egy jó hely, jó ételekkel és jó választékkal és ami a leglényegesebb egy étteremnél: nagyon jó élménnyel lettünk gazdagabbak az ételek terén! ! Tényleg színvonalasan van kialakítva a hely, pozitív benyomást kelt. Az étlap összeállítása számunkra kedvező ,mert változatos és mégis hagyományos is egyaránt !

2015. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. március 12.
Üzleti megbeszélésre és ebédre kerestünk éttermet Miskolcon. Mivel Budapestről érkeztünk és kevés helyismerettel rendelkeztünk, így a helyiekre bíztuk magunkat. Többen is a Vendelin éttermet ajánlották. Nem csoda. . . , nagyon kellemes a hely, a visszafogott elegancia mellett végre nem szokványos dekorációval is találkoztunk.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 12.
Több alkalommal is volt szerencsém betérni a Vendelin Étterembe, ahol mindig barátságos kiszolgálás, kellemes környezet és kiválóan elkészített ételek fogadtak, akárhányszor csak ott jártam. Egyik személyes kedvencem a Sárosi csülök juhtúrós sztrapacskával. Mindig szaftos, midnig ropogósra sütött csülök, és a frissen készített sztapacska, hibátlanul locsolva szalonnazsírral.
Cegléd
Gyöngyös

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az oldalon olvasott sok pozitív értékelés és a miskolci 1. helyezés alapján választottuk ki ezt az éttermet miskolci kirándulásunk során. A sétálóutcán könnyen megtaláltuk az éttermet. A külső portál kissé csicsás színei és feliratai első benyomásra kissé megleptek. Bent az asztalok szépen meg voltak terítve, bordó-fehér színvilág dominál.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mi már nem csak egyszer jártunk ott, elsőnek egy évfordulót ünnepeltünk ott a párommal de az ételek minősége osztályon felüli a kiszolgálás pedig nagyon barátias és tisztelettudó annak ellenére hogy fiatalok voltunk. Ezután ellátogattunk egy Menüre is ugyanis kíváncsi voltam hogy a menü ajánlatuk is olyan finom mint az étlapon szereplők.

Mobilról küldte. | 2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 16.
Az ételek íze, kinézete fenséges! A kiszolgálás elsőrendű. A pincérek barátságosak és profik! Csak ajánlani tudom mindenkinek! 2015 január 11-én felejthetetlen estét töltöttem el itt a férjemmel!

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.20.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 1.750 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2021.07.04.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2020.12.31.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.28. - 2021.07.04.
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2021.07.04.
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 13.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással
2020.05.29. - 2020.08.31.
Erika Vendégház
5 nap/4 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2021.07.04.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 23.354,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2021.01.03.
Imola Hostel
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2020.08.31.
Bükk Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kisvonatozással, belépőkkel
2020.03.06. - 2020.12.31.

Szállodák Miskolc környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Kikelet Club Hotel Miskolc
Hotel Eger & Park Miskolc
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

Vendelin Étterem MiskolcX