Vendelin Étterem Miskolc

P-Szo 11:00-23:00
V 11:00-22:00
halkülönlegességek ...
Élőzene:
magyar slágerek, szombat esténként, vagy igény szerint rendezvényeken
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Galéria - max. 30 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Dreher Classic

Vendelin Étterem Miskolc - vélemények, kritkikák

Vendelin Étterem Miskolc vélemények

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 20.
Egyszer már jártunk ebben az étteremben, és mivel jók voltak a tapasztalataink, ma a fiammal itt ebédeltünk. Tisztaság, nagyon gyors és udvarias kiszolgálás fogadott bennünket. A melegben jól esett volna hideg gyümölcsleves, de az sajnos nem volt. A hatalmas adag és ízletes húsleves után a szintén finom és hatalmas adag főételnek csak a felével tudtam megbirkózni - a másik felét elcsomagolták.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
Régen jártam Miskolcon és örömmel tapasztaltam, hogy a belvárosban, a színháztól 1 percre egy új étterem üzemel. Családommal együtt bementünk ebédelni. Nagyon kellemes meglepetés ért bennünket. Elegáns belső, igényes étlap, választékos itallap. Az ételek ízletesek, bőségesek voltak. Gratulálok az üzemeltetőknek. Ha Miskolcon járok biztosan ismét felkeresem a VENDELIN éttermet.

Mobilról küldte. | 2015. márciusban járt itt
Értékelt: 2015. március 16.
Több alkalommal is jártam a Vendelin Étterembe, ahol mindig barátságos kiszolgálás, kellemes, igényes környezet, és kiváló bőséges ételválaszték várt teljesen korrekt árakon. Ajánlom mindenkinek!

2014. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. március 14.
Én időszakosan ebédidőben veszem igénybe a szolgáltatásukat. A menü finom és minden nap ad újdonságot.Az ételek megfelelően fűszerezettek. A kiszolgálás gyors és kulturált.Van lehetőség kisebb társaságoknak elkülönülten fogyasztani és beszélgetni.
Mindig találkozom ismerőssel és kellemesen el lehet beszélgetni.

2015. márciusban járt itt
Értékelt: 2015. március 13.
Rendkívül érdekes étterem Miskolc belvárosában. A hely jól frekventált, a beltér ötvözi az elegáns és az otthonos hatásokat. Az otthonosságban nagy szerepe van a személyzetnek, akik roppant barátságosak. Az étlap végre túlmutat a rántott hús-pörkölt horizonton, és izgalmas, fűszeres konyhát mutat. Külön köszönet a nem csak névben megjelenő Krúdy-karakternek.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 12.
Jó helyen egy jó hely, jó ételekkel és jó választékkal és ami a leglényegesebb egy étteremnél: nagyon jó élménnyel lettünk gazdagabbak az ételek terén! ! Tényleg színvonalasan van kialakítva a hely, pozitív benyomást kelt. Az étlap összeállítása számunkra kedvező ,mert változatos és mégis hagyományos is egyaránt !

2015. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. március 12.
Üzleti megbeszélésre és ebédre kerestünk éttermet Miskolcon. Mivel Budapestről érkeztünk és kevés helyismerettel rendelkeztünk, így a helyiekre bíztuk magunkat. Többen is a Vendelin éttermet ajánlották. Nem csoda. . . , nagyon kellemes a hely, a visszafogott elegancia mellett végre nem szokványos dekorációval is találkoztunk.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 12.
Több alkalommal is volt szerencsém betérni a Vendelin Étterembe, ahol mindig barátságos kiszolgálás, kellemes környezet és kiválóan elkészített ételek fogadtak, akárhányszor csak ott jártam. Egyik személyes kedvencem a Sárosi csülök juhtúrós sztrapacskával. Mindig szaftos, midnig ropogósra sütött csülök, és a frissen készített sztapacska, hibátlanul locsolva szalonnazsírral.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az oldalon olvasott sok pozitív értékelés és a miskolci 1. helyezés alapján választottuk ki ezt az éttermet miskolci kirándulásunk során. A sétálóutcán könnyen megtaláltuk az éttermet. A külső portál kissé csicsás színei és feliratai első benyomásra kissé megleptek. Bent az asztalok szépen meg voltak terítve, bordó-fehér színvilág dominál.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mi már nem csak egyszer jártunk ott, elsőnek egy évfordulót ünnepeltünk ott a párommal de az ételek minősége osztályon felüli a kiszolgálás pedig nagyon barátias és tisztelettudó annak ellenére hogy fiatalok voltunk. Ezután ellátogattunk egy Menüre is ugyanis kíváncsi voltam hogy a menü ajánlatuk is olyan finom mint az étlapon szereplők.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.12.31.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kerékpár használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.23.
Szabolcs Apartmanok
Demjén
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aliz Villa
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 20.700,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.03. - 2022.01.01.
Mátyus Udvarház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.10.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 16.121 - 27.118,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.11.30.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.14. - 2021.12.23.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
D&A Apartmanház Miskolc
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

Vendelin Étterem MiskolcX