Vendelin Étterem Miskolc

P-Szo 11:00-23:00
V 11:00-22:00
halkülönlegességek ...
Élőzene:
magyar slágerek, szombat esténként, vagy igény szerint rendezvényeken
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Galéria - max. 30 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Dreher Classic

Vendelin Étterem Miskolc - vélemények, kritkikák

Vendelin Étterem Miskolc vélemények

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Barátokkal úgy döntöttünk, hogy betérünk egy jó ebédre és egy pohár italra, megérte, nem csalódtunk. Könnyen megtaláltuk a helyet a Városháztéren található. Ízletes és bőséges a menüje, ami minden nap kapható és jó áron van. Belépve nagyon elegáns tágas belső fogad minket, a pincérek is szépen felöltözve. Rögtön jönnek is lesve kérésünket.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A főutcán sétálva láttuk meg táblán kiírva 3 fogásos menüt. Az étterem szépen berendezett, a pincérek udvariasak, gyorsak. Pár asztalnál ültek csak, pedig a hely emeletes és ott is vannak asztalok. A menü bőséges és finom. Bort kértünk az ebédhez, az is ízletes volt. Az italok picit drágábbak, a menü jó árban volt. Az adagok nagyok voltak, nem is bírtuk mind megenni.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 6.
Ma újból az étteremben ebédeltem. Az új stílus nagyon elegánssá teszi és hangutalossá engem nagyon megnyert. Az étel minősége most is páratlan volt. Kiszolgálás változatlanul gyors és nagyon udvarias.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 1.
Régen ki akartuk próbálni a feleségemmel az éttermet hiszen helyiek vagyunk, de ezidáig sose sikerült. Barátokkal jött egy lehetőség és végre eljutottunk a helyre. Az étterembe lépve kicsit csalódtam a designon, többet vártam. A belső terem foglalt volt, így az előtérben tudtunk leülni. Viszonylag magasnak számítok így a kis belmagasság miatt nagyon nyomasztónak találtam ezt a teret.
Válasz az értékelésre - 2016. december 3.
Az éttermünkről megszületett, legutóbbi "értékelés"(Átlagos kicsit rosszabb) késztetett minket arra, hogy végig gondoljuk az Ittjártam. hu értékeléseink dinamikáját.
A címben és az értékélésben szereplő nyelvtani hibáktól most tekintsünk el. Egyelőre most nem is a szóban forgó értékelésről emlékeznénk meg.
Vendelin Étterem, tulajdonos

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 10.
A párommal találomra toppantunk be a Vendelin étterembe. A kiszolgáló hölgy kedves, figyelmes, mosolygós volt. Kérésünkre a galériára kísért minket, ahol egy hangulatos, romantikus vacsorát töltöttünk el. A főétel és a desszert is ízlésesen díszített, nagyon finom és bőséges volt, az italok kellemesre hűtöttek voltak. Ha erre járunk, biztosan visszatérünk még!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 24. - 6 látogató hasznosnak vélte
Augusztus közepén jártunk itt, kíváncsiak voltunk, milyen is egy étterem, amely az ittjartam. hu vendégértékelései alapján Miskolcon az 1. helyezett. Naivan, előző nap még asztalt is foglaltam, de amikor megérkeztünk - igaz du. 6 óra volt - rajtunk kívül csak egy vendéget láttunk. Az eneteriőr eklektikus.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 29.
Tisztelt Uram!

Mindig megértéssel és szívesen fogadjuk az építő jellegű véleményt, de az Ön rosszindulatú és minden alapot nélkülöző, illetve szubjektív elemeket tartalmazó értékelését visszautasítjuk.
Az étterem berendezése szerintünk és vendégeink szerint ízléses, de az igaz, hogy az Ön véleményét nem kértük ki.
Vendelin Étterem, tulajdonos

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9.
Július végi nyaralásunk alatt Miskolcon is barangoltunk férjemmel és kisfiammal. Eddig ha a városban jártunk, volt megszokott éttermünk, de úgy láttuk az már nem a régi. . . így tovább keresgéltünk. Az utcán sétálva bukkantunk rá a Vendelin étteremre, és mivel táblára kiírt menü tetszett és árban is megfelelt, ott ebédeltünk. A teraszon foglaltunk helyet.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eleinte jó volt mikor megnyilt,de beleestek abba a csapdába mint az összes magyar vendéglátós.Utóbbi két alkalomal nagyon elégedetlen voltam az étellel,a kétszemelyes tál nem volt friss,most egy sztapacskát kértem elvitelre amiről lehagyták a tejfölt és a szalonnát amit csak othon vettem észre.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Baràtom ajànlotta ezt a remek helyet. Nagyon Jól megkôzelíthetõ, otthonos mègis elegàns. Az ètelek szèles palettàjàt kínàljàk ès ami nagyon fontos elèrhetõ àrakon! Szerencsère nem egy zsùfolt hely! Így a baràtnõmmel egymàsra tudtunk figyelni.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel, a kiszolgálo pincér nagyon udvarias volt, a sor hideg, a husileves forro, a vorosboros vaddisznoporkolt a páromnak kiváltképpen izlett, a gyerekmenu is nagyon boséges, a két kislányomnak az egy menu elég volt, nem kellett ketot rendelni. En erdeigombás marhaporkoltet fogyasztottam, ami szintén kiválo volt.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 11.100,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Széchenyi Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.26. - 2021.03.31.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
2019.03.13. - 2021.08.31.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.09. - 2020.12.23.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.26. - 2020.12.31.
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.01. - 2021.09.26.
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2020.12.23.
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.09.26.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 9.475 - 14.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Tündéri Álom (min. 2 éj)