Vendelin Étterem Miskolc

P-Szo 11:00-23:00
V 11:00-22:00
halkülönlegességek ...
Élőzene:
magyar slágerek, szombat esténként, vagy igény szerint rendezvényeken
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:

Vendelin Étterem Miskolc - vélemények, kritkikák

Vendelin Étterem Miskolc vélemények

2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elmúlt héten kollégákkal mentünk ebédelni, volt aki menüt fogyasztott, de ettünk az étlapról is. Kiváló ízek gyors kiszolgálás, arra is figyeltek ,hogy glutén érzékeny is volt köztünk úgy készítették az ételt . Az étlapon vannak tradicionális ételek és igazi kuriózumok. . . Üde új színfolt Miskolcon ! A családdal is kipróbálom , jó szívvel ajánlom!

2016. márciusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátommal átutazóban jártunk a minap Miskolcon. A belvárosban sétálva egy fantáziadús és ötletes feliratot láttam egy étterem falán. VENDELIN. Kitűnő párosítása az irodalomnak és a gasztronómiának. Belépve örömmel tapasztaltam az igényességet, a viszonylag sok vendég pedig a népszerűségre utalt. Éreztük a "boldog békeidők" ölelését.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 20. - 7 látogató hasznosnak vélte
Jó értékelések alapjàn választottuk ki. Màr akkor gyanúsnak kellett volna lennie, amikor szombat esti asztalfoglalásra rácsodálkozott a személyzet. A medvehagyma leves kőkemény piritósokkal érkezett, 5 perc àztatàs után is csak nehezen volt felvágható. A leves inkàbb volt satleves izü mint hagyma.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először voltunk az étteremben, forgalmas, fesztiválos időszakban. Az étterem tiszta, rendezett, egyszerű de barátságos a célnak megfelelő kialakítású. Korrekt, igyekvő pincérek,elég gyors kiszolgálással. Bő választék, finom ételek,közepes árakkal. Ajánlom mindenkinek, nem fognak csalódni. ( Amit nem tudtam megfejteni az az asztalon lévő pincérhívó.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos konyha, rendkívül barátságos, családias kiszolgálás! A tavalyi szilveszteri "buli" után, idén is ide jöttünk búcsúzni az óévtől. Az étteremben nem csalódtunk, de a "zenekar" eleinte csak zavart, később már feldühített. Az átlagos szilveszterező korosztály 50 fölött volt, nagyon jól éreztük magunkat.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 8.
A 2015-ös évet a Vendelin Étteremben búcsúztattuk el. Az ételek a náluk megszokott, csodálatos ízekkel készültek,amiért a szakácsoknak nagy elismerés jár. Gasztronómiai élmény volt az összes étel . A figyelmes , udvarias kiszolgálásról már nem is beszélve. Köszönjük ezt a szép estét a Vendelin Étterem összes dolgozójának. Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki az éttermet.

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 13.
Családi rendezvény tartottunk 33 fővel az étteremben, november 27-én A legkisebbtől a legidősebbig nagyon jól érezte magát, a galérián elfért az egész ki csapat, még az ajándékot is sikerült elrejteni, és igazi "meglepetés " partyt csinálni!
Finom volt az étel, méltó az étterem nevéhez!
Köszönjük!

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Nem először jártunk ebben az étteremben. A mostani esetben nekünk kisebb csalódást okozott. A hely tiszta (a mellékhelyiség is), a város szívében, nagyon jó helyen van. A választék nagy, az árak eléggé mérsékeltek. A kiszolgálással nem lett volna semmi baj, de valószínű, hogy a konyhai személyzet volt túl kevés. Ünnep lévén elég sokan voltak.

Timotka TOP szállásértékelő
Timotka TOP étteremértékelő
Timotka TOP egyébhely értékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyszerű külső mögött nagyszerű belső tér lakozik. Igazi elegáns étterem és kedves udvarias kiszolgálás fogadott. Választásom a menüre esett, ezen kívül még halászlét fogyasztottunk. Ízletes és bőséges fogásokat kaptunk, megérte az árát. A desszert a menühöz egyszerű volt, bár arra már amúgy sem maradt sok kapacitás. Bő választék van mind ételből, mind italból.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 20.
Egyszer már jártunk ebben az étteremben, és mivel jók voltak a tapasztalataink, ma a fiammal itt ebédeltünk. Tisztaság, nagyon gyors és udvarias kiszolgálás fogadott bennünket. A melegben jól esett volna hideg gyümölcsleves, de az sajnos nem volt. A hatalmas adag és ízletes húsleves után a szintén finom és hatalmas adag főételnek csak a felével tudtam megbirkózni - a másik felét elcsomagolták.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.220,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vár belépővel, kincsvadász kalanddal, kerékpárbérléssel
2020.05.22. - 2020.09.30.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 22.111 - 46.964,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.16. - 2021.01.07.
Kristály Apartman
2020.07.03. - 2021.07.03.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 10.078,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.15. - 2020.07.12.
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.03. - 2020.09.30.
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.03. - 2020.11.22.
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.099 - 10.239,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2020.12.20.
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
2020.03.06. - 2020.12.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 14.146 - 30.083,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kedvezménnyel, szauna szeánsszal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.30.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.420,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.

Szállodák Miskolc környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Kikelet Club Hotel Miskolc
Hotel Eger & Park Miskolc
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

Vendelin Étterem MiskolcX