Vendelin Étterem Miskolc

P-Szo 11:00-23:00
V 11:00-22:00
halkülönlegességek ...
Élőzene:
magyar slágerek, szombat esténként, vagy igény szerint rendezvényeken
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:

Vendelin Étterem Miskolc - vélemények, kritkikák

Vendelin Étterem Miskolc vélemények

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 1.
A családommal anyák napja alkalmából látogattuk meg a helyet, mivel jókat hallottunk róla és kíváncsiak voltunk arra, hogy mi igaz ebből, s mi nem. Egy letisztult, igényes magára sokat adó étterembe léptünk be. Elég széles palettán mozgott a rendelésünk, így több féle étel is terítékre került. A levesek mennyiségükben elegendőek voltak, igaz a hús és a jókai bableves elbírt volna több "tartalmat" is.

2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elmúlt héten kollégákkal mentünk ebédelni, volt aki menüt fogyasztott, de ettünk az étlapról is. Kiváló ízek gyors kiszolgálás, arra is figyeltek ,hogy glutén érzékeny is volt köztünk úgy készítették az ételt . Az étlapon vannak tradicionális ételek és igazi kuriózumok. . . Üde új színfolt Miskolcon ! A családdal is kipróbálom , jó szívvel ajánlom!

2016. márciusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátommal átutazóban jártunk a minap Miskolcon. A belvárosban sétálva egy fantáziadús és ötletes feliratot láttam egy étterem falán. VENDELIN. Kitűnő párosítása az irodalomnak és a gasztronómiának. Belépve örömmel tapasztaltam az igényességet, a viszonylag sok vendég pedig a népszerűségre utalt. Éreztük a "boldog békeidők" ölelését.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 20. - 7 látogató hasznosnak vélte
Jó értékelések alapjàn választottuk ki. Màr akkor gyanúsnak kellett volna lennie, amikor szombat esti asztalfoglalásra rácsodálkozott a személyzet. A medvehagyma leves kőkemény piritósokkal érkezett, 5 perc àztatàs után is csak nehezen volt felvágható. A leves inkàbb volt satleves izü mint hagyma.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először voltunk az étteremben, forgalmas, fesztiválos időszakban. Az étterem tiszta, rendezett, egyszerű de barátságos a célnak megfelelő kialakítású. Korrekt, igyekvő pincérek,elég gyors kiszolgálással. Bő választék, finom ételek,közepes árakkal. Ajánlom mindenkinek, nem fognak csalódni. ( Amit nem tudtam megfejteni az az asztalon lévő pincérhívó.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos konyha, rendkívül barátságos, családias kiszolgálás! A tavalyi szilveszteri "buli" után, idén is ide jöttünk búcsúzni az óévtől. Az étteremben nem csalódtunk, de a "zenekar" eleinte csak zavart, később már feldühített. Az átlagos szilveszterező korosztály 50 fölött volt, nagyon jól éreztük magunkat.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 8.
A 2015-ös évet a Vendelin Étteremben búcsúztattuk el. Az ételek a náluk megszokott, csodálatos ízekkel készültek,amiért a szakácsoknak nagy elismerés jár. Gasztronómiai élmény volt az összes étel . A figyelmes , udvarias kiszolgálásról már nem is beszélve. Köszönjük ezt a szép estét a Vendelin Étterem összes dolgozójának. Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki az éttermet.

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 13.
Családi rendezvény tartottunk 33 fővel az étteremben, november 27-én A legkisebbtől a legidősebbig nagyon jól érezte magát, a galérián elfért az egész ki csapat, még az ajándékot is sikerült elrejteni, és igazi "meglepetés " partyt csinálni!
Finom volt az étel, méltó az étterem nevéhez!
Köszönjük!

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Nem először jártunk ebben az étteremben. A mostani esetben nekünk kisebb csalódást okozott. A hely tiszta (a mellékhelyiség is), a város szívében, nagyon jó helyen van. A választék nagy, az árak eléggé mérsékeltek. A kiszolgálással nem lett volna semmi baj, de valószínű, hogy a konyhai személyzet volt túl kevés. Ünnep lévén elég sokan voltak.

Timotka TOP szállásértékelő
Timotka TOP étteremértékelő
Timotka TOP egyébhely értékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyszerű külső mögött nagyszerű belső tér lakozik. Igazi elegáns étterem és kedves udvarias kiszolgálás fogadott. Választásom a menüre esett, ezen kívül még halászlét fogyasztottunk. Ízletes és bőséges fogásokat kaptunk, megérte az árát. A desszert a menühöz egyszerű volt, bár arra már amúgy sem maradt sok kapacitás. Bő választék van mind ételből, mind italból.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 11.100,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.01. - 2021.09.20.
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2021.09.20. - 2020.09.20.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.20. - 2021.09.20.
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.223 - 27.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.21. - 2021.01.03.
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
2020.03.06. - 2020.12.31.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 13.968 - 27.160,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.13. - 2021.02.28.
Aqua Villa Eger
2-3 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, borkóstolóval, értékmegőrzési lehetőséggel, parkolással
2020.09.08. - 2020.12.30.
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.20. - 2021.09.20.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
2-4 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel és forralt borral, karácsonyi vacsorával és koncerttel, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.20.
Széchenyi Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.20. - 2021.03.31.

Szállodák Miskolc környékén