Vendelin Étterem Miskolc

Vendelin Étterem Miskolc
Vendelin Étterem MiskolcVendelin Étterem Miskolc
Vendelin Étterem MiskolcVendelin Étterem Miskolc

Vendelin Étterem Miskolc bemutatkozása

Miskolc szívében, a Széchenyi utca 6/b szám alatt a Pátriával szemben található a Vendelin Étterem.
Elegáns belsővel, modern és hagyományos kézműves ételekkel várjuk kedves vendégeinket.
Éttermünk kiválóan alkalmas családi és társasági rendezvények (esküvő, születésnap, családi és baráti összejövetelek, iskolai és munkahelyi rendezvények) lebonyolítására, maximum 85 főig.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Vendelin Étterem Miskolc vélemények

Szörnyű 2016. augusztus 24.a párjával járt itt
Augusztus közepén jártunk itt, kíváncsiak voltunk, milyen is egy étterem, amely az ittjartam. hu vendégértékelései alapján Miskolcon az 1. helyezett. Naivan, előző nap még asztalt is foglaltam, de amikor megérkeztünk - igaz du. 6 óra volt - rajtunk kívül csak egy vendéget láttunk. Az eneteriőr eklektikus.
Vendelin Étterem Miskolc - Étel/italVendelin Étterem Miskolc - Étel/ital
Vendelin Étterem válasza
Tisztelt Uram!

Mindig megértéssel és szívesen fogadjuk az építő jellegű véleményt, de az Ön rosszindulatú és minden alapot nélkülöző, illetve szubjektív elemeket tartalmazó értékelését visszautasítjuk.
Az étterem berendezése szerintünk és vendégeink szerint ízléses, de az igaz, hogy az Ön véleményét nem kértük ki.
2016. augusztus 29., Vendelin Étterem, tulajdonos
Szörnyű 2016. július 1.a párjával járt itt
Eleinte jó volt mikor megnyilt,de beleestek abba a csapdába mint az összes magyar vendéglátós.Utóbbi két alkalomal nagyon elégedetlen voltam az étellel,a kétszemelyes tál nem volt friss,most egy sztapacskát kértem elvitelre amiről lehagyták a tejfölt és a szalonnát amit csak othon vettem észre.
Szörnyű 2016. február 20.családjával járt itt
Jó értékelések alapjàn választottuk ki. Màr akkor gyanúsnak kellett volna lennie, amikor szombat esti asztalfoglalásra rácsodálkozott a személyzet. A medvehagyma leves kőkemény piritósokkal érkezett, 5 perc àztatàs után is csak nehezen volt felvágható. A leves inkàbb volt satleves izü mint hagyma.
Gyenge 2018. február 26.családjával járt itt
Először 2018. 01. 05. -én próbára tértünk be, estére kerestünk megoldást szülinapi vacsorára, és menüt ebédeltünk . Minden jó volt, gyors udvarias kiszolgálás, finom ételek, még elvitelre vettünk kocsonyát is, az is finom volt. Le is foglaltuk hat személyre estére az asztalt.
Átlagos 2020. július 26.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett régebben az étterem. Végre nem csak ilyen csirke meg olyan csirke, meg sertés, hanem mindenféle különlegesség. Egyébként is nagy rajongója vagyok a Szimbád filmnek, s a jellegzetes vendéglős jelenlétének, így külön öröm volt, hogy az ételek megtalálhatók sok más finomsággal az étlapon. Nagyon finom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 11.egyedül járt itt
Én eddig csak ebédidőben voltam menüzni itt, tehát csak ilyen tapasztalatom van. Az ételek nem rosszak, de mivel talán az egyik legolcsóbb hely a főutcán, így túl sokat, azért nem érdemes várni. Frekventált helyen van, ezért is megyek én is néha, mert gyorsan, kedvesen kiszolgálnak és kicsit iskolai retro menza feelingben tölthetek 30 percet. :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. december 1.barátokkal járt itt
Régen ki akartuk próbálni a feleségemmel az éttermet hiszen helyiek vagyunk, de ezidáig sose sikerült. Barátokkal jött egy lehetőség és végre eljutottunk a helyre. Az étterembe lépve kicsit csalódtam a designon, többet vártam. A belső terem foglalt volt, így az előtérben tudtunk leülni.
Vendelin Étterem válasza
Az éttermünkről megszületett, legutóbbi "értékelés"(Átlagos kicsit rosszabb) késztetett minket arra, hogy végig gondoljuk az Ittjártam. hu értékeléseink dinamikáját.
A címben és az értékélésben szereplő nyelvtani hibáktól most tekintsünk el. Egyelőre most nem is a szóban forgó értékelésről emlékeznénk meg.
2016. december 3., Vendelin Étterem, tulajdonos
2018. december 19.a párjával járt itt
Miskolci viszonylatban itt a legkedvezőbb a napi menü előre megvásárolt ebédjeggyel 950. - Ft. A kiszolgálás gyors és udvarias, étel mennyisége, minősége ár-érték arányban szintén jó. Egyedüli kritikai megjegyzésem, hogy néha lehetne valamilyen főzelékféle, vagy zöldséggel készült húsétel.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2016. december 27.a párjával járt itt
A főutcán sétálva láttuk meg táblán kiírva 3 fogásos menüt. Az étterem szépen berendezett, a pincérek udvariasak, gyorsak. Pár asztalnál ültek csak, pedig a hely emeletes és ott is vannak asztalok. A menü bőséges és finom. Bort kértünk az ebédhez, az is ízletes volt. Az italok picit drágábbak, a menü jó árban volt.
2016. május 1.családjával járt itt
A családommal anyák napja alkalmából látogattuk meg a helyet, mivel jókat hallottunk róla és kíváncsiak voltunk arra, hogy mi igaz ebből, s mi nem. Egy letisztult, igényes magára sokat adó étterembe léptünk be. Elég széles palettán mozgott a rendelésünk, így több féle étel is terítékre került.
Vendelin Étterem Miskolc a térképen
3530 MiskolcSzéchenyi István út 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • napi menü • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, vegetáriánus
halkülönlegességek
Zene
Élőzene: magyar slágerek, szombat esténként, vagy igény szerint rendezvényeken
Különtermek
Galéria - max. 30 fő