Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

3,9
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
Bástya Konferencia és Wellness Hotel MiskolctapolcaBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolca szívében, a Termál Barlangfürdőtől 100 méterre épült fel a három csillagos Bástya Wellness Hotel. Miskolctapolca igazi üdülőváros, Közép-Európa egyetlen melegvizű és gyógyhatású barlangfürdőjével, a Bükki Nemzeti Park csodálatos erdeivel körülölelve.

A Bástya Konferencia és Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
76.052 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2026.01.01-ig
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2020. december 20.barátokkal járt itt
Szívélyes fogadtatás, tökéletes kiszolgálás. Tisztaság, nagy wellness komplexum, tágas ,modern szobák, finom ételek. Gyönyönyörű környezetben friss levegővel mesés kilátással a park közelében található. Minden igényünket kielégítette teljes mértékben ,nagyon jól éreztük magunkat, legközelebb is ide jövünk, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2020. december 8.a párjával járt itt
Csodás napokat töltöttünk itt ősszel. A szálloda természethez közel, a barlangfürdő szomszédságában található. Kedves, segítőkész a személyzet, remek a konyhájuk is. Nem először járunk a környéken, de ár érték arányban ez a legjobb hely. Az eddig itt kipróbált szállodához képest a legnagyobb wellnessel rendelkezik. Csak ajánlani tudjuk! ! !
Kiváló 2020. december 7.barátokkal járt itt
Kiváló ételek és hibátlan tisztaság! A személyzet minden egyes tagja kedves, profi tudja a dolgát. A wellness tökéletesen kielégít minden igényt, bármikor szívesen visszamennék. A város legszebb környékén
helyezkedik el, közel barlangfürdő és ahogy láttam a most megújuló tapolcai strand is.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon jól éreztem magam.
2020. október 25.barátokkal járt itt
Miskolctapolcán, a fürdő és a park közelében lévő kisebb, véleményem szerint átlagos szálloda. A parkoló az épület mögött egy meredek utcán felkanyarodva található, de telt ház esetén nem elegendő a száma a vendégek részére. A hirdetésükben foglaltakkal ellentétben egyáltalán nem luxus színvonalú, a képek és a marketinges reklámszövegek szebbnek mutatják be a valóságot.
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Medence/kertBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - BelsőBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - VendéglátásBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákBástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Szobák
Kiváló 2020. február 21.egyedül járt itt
4 éjszakát töltöttem el ezen a nyugodt, tökéletes környezetben. Kényelmes, tiszta szobák, finom ételek, jól felszerelt wellness részleg.
Figyelmes, udvarias és segítőkész személyzet, aki pont annyira volt előtérben, amennyire kellett.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon jól éreztem magam.
Szörnyű 2019. december 3.a párjával járt itt
2019. december 2-án a Bástya Hotelbe látogattunk wellnesszezni a párommal. Először jártunk itt, sajnos kellő tájékoztatás és figyelmetlenség hiányában beleestünk abba a hibába, hogy azt hittük a nyitott ajtajú páros jacuzzi is belefoglaltatik a wellness napi fürdőárba.
Átlagos 2019. július 10.a párjával járt itt
Sajnos még nem jártunk a szállodába,ugyanis a foglaláskor a szálloda alkalmazottja nagyon udvariatlanul és fellengzősen beszélt velem. 2019. október 27-29 re kértem az általuk meghirdetett áron,3 nap 2 éjszakás foglalást,44. 900. - Ft. -ért,amit az interneten hirdetnek. Közölték velem,hogy ez kiemelt időszak,ezért csak 3 éjszakát lehet foglalni,de az nem a fenti áron.
Kiváló 2019. május 16.családjával járt itt
A szálloda egy karnyújtásnyira található a barlangfürdőtől,de a saját wellness részlege is nagyszerű szolgáltatásokat nyújt. Nyáron a kinti medencék is nagyon jók. A személyzet kedves, segítőkész,udvarias,pont annyira vannak jelen amennyire kell. Az étterem kellemes az ételek változatosak,finomak. A szobák jól felszereltek.
Kiváló 2019. március 24.a párjával járt itt
A Bástya Wellness Miskolctapolca Gyöngyszeme ! ! ! Csak azért írom le, mert volt szerencsém tapasztalni ezt két héttel ezelőtt, amikor párommal együtt letölthettem néhány napot. Fantasztikus élményt jelentett számunkra a megérkezésünktől a távozásunkig.
Kiváló 2019. március 1.barátokkal járt itt
Változatos wellness részleg, elegáns szép szoba.
Érkezésünkkor mosolygós, kedves személyzet fogadott minket, az ételek minősége és íze kiváló, ár érték aránya megfelelő. A wellness részleg tökéletes és lenyűgöző. A masszőr hölgyet külön kiemelném 50 perces svédmasszázst vettem igénybe és maximálisan elégedett voltam! Remélem ebben az évben még újra ellátogatunk ide! :)
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaMiskolctapolcai út 1.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • sóbarlang • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Zárt parkoló, őrzött: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár