Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
Hungária Panzió MiskolctapolcaHungária Panzió Miskolctapolca
Hungária Panzió MiskolctapolcaHungária Panzió Miskolctapolca

A Hungária Panzió legnépszerűbb csomagjai

Hungária Panzió Miskolctapolca - Kikapcsolódás Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Kikapcsolódás Miskolctapolcán
Hungária Panzió Miskolctapolca - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2016. április 3.a párjával járt itt
Kellemes négy napot töltöttünk el a Hungáriában.!Mint azt már az értékelésbe is jeleztük,jó volt a fogadtatás úgy a személyzettel mint az étkekkel és a szobával nagyon meg voltunk elégedve.Dicséret illeti a szakácsot /okat/ízletes és kiadós adagokat készítettek.!!!Jól esett a bemutatkozó pálinka..! Üdvözlettel
Kiváló 2016. március 31.a párjával járt itt
Akciós 3 napot töltöttünk ott a párommal. A szállás elhelyezkedése nagyon jó, nagyon közel van a Barlangfürdő. A parkolás rendben volt, udvaron belül. A panzióban kedves és segítőkész a személyzet, sajnos egészségügyi okból többször is kellett módosítani a foglalást, de nem okozott problémát.
Kiváló 2016. január 4.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon barátságos,segítőkész. Az ételek finomak,és mennyiségileg is elegendőek voltak. A szoba tiszta,kellemes,fűtés kiváló volt. A fürdő 10perc sétával megközelithető. Az egész panzió területe tiszta,rendezett. Parkolási lehetőség kiváló. Ár -érték arány kiemelkedően jó. Napi élvezeti cikkek /kávé,sör,üditő / megfelelő árban vannak.
Kiváló 2015. szeptember 21.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! Másodszor is! Udvarias volt a személyzet és segítőkész. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ha megint Miskolctapolca lesz az uticél csak is ott fogunk megszállni! Az ellátás nagyon jó volt,finom volt az étel is. Nagyon jó helyen van, közel a barlangfürdőhöz és a strandfürdőhöz is. És még sok látnivaló van a környéken amit érdemes megnézni.
Kiváló 2015. szeptember 21.a párjával járt itt
A szállás tökéletesen megfelelt elvárásainknak. Személyzet kiváló, segítőkész, udvarias. Ételek (reggeli, vacsora) finomak, ízletesek voltak, kicsit változatosabbat el tudtam volna képzelni, de az elkészítésben és az adagokkal nem volt gond. Összességében nagyon kellemesen éreztük magunkat, csak ajánlani tudom.
Kiváló 2015. augusztus 12.a párjával járt itt
Nagyon bősègesek az ètelek ès nagyon finom volt. A szemèlyzet is kifogástalan volt. Itt kèrte meg a párom a kezemet; jövöre is biztos vissza fogunk menni csak több idöre mert csak 3 éjszakát töltöttünk ott! 1-2 hibát azèrt akadnak pl: a reggeli svéd asztal elèg gyenge lehetne javitani rajta.
Kiváló 2015. július 27.gyerekekkel járt itt
A panzió kategóriájának teljesen megfelelő. A személyzet kedves, az ételek finomak. Az egyetlen, amit hiányoltam a reggelinél az a friss zöldség (paradicsom, uborka, stb. ), ezt leszámítva minden tökéletes volt. Nagy előnye még, hogy közel van a barlangfürdőhöz és a strandhoz.
Kiváló 2015. június 29.a párjával járt itt
Köszönöm szépen ezt a csodálatos egy hetet amit Önöknél tölthettünk el a férjemmel. A szállás elhelyezkedése nagyon jó, a szobák szépek és kényelmesek (a kispárna hiányát leszámítva :)) Az ellátás nagyon változatos és finom volt. A személyzet mindent felül múlt, egy remek csapat .Csak ajánlani tudom
Kiváló 2015. június 10.családjával járt itt
2015 jun. elején 5 napot töltöttünk a panzióban, akciós kuponnal. A wellness részleg (szoli, flabelos, szauna) tiszta, újszerű, a szoli nagyon jól barnít, nem egy csőcserére szoruló gép. A kuponnal ingyenesen, korlátlanul igénybe vehető volt. Megérkezésünkkor kedvesen fogadtak. A szoba tágas, az ágyak kényelmesek, klímával, tv-vel, hűtővel felszerelt.
Kiváló 2015. június 7.családjával járt itt
2015. május hónapban 3 napot töltöttem a panzióban az unokámmal. 2014-ben már jártam itt barátokkal, és nagyon jól éreztük magunkat, gondoltam visszatérek az unokámmal is. Nem bántam meg. Mindkét alkalommal kedves fogadtatásban volt részünk. A felújítás még folyamatban van, de egyáltalán nem volt zavaró.
Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaCsabai u. 7.
• szauna • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád