Szent Erzsébet Mórahalmi Gyógyfürdő Mórahalom

városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Szent Erzsébet Mórahalmi Gyógyfürdő Mórahalom

Szent Erzsébet Mórahalmi Gyógyfürdő Mórahalom bemutatkozása

A Szent Erzsébet Mórahalmi Gyógyfürdőben a felejthetetlen élményeket medencék, szaunák és spa szolgáltatások kínálata biztosítja. A fürdő évenként részt vesz a Strandok éjszakája programsorozatban is. A gyógyfürdőben 7 gyógymedence várja a gyógyulni vágyókat, a gyógyászati részlegen 30 féle gyógy-és wellness kezelés érhető el.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Forrás Szeged

Szent Erzsébet Mórahalmi Gyógyfürdő Mórahalom vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyható 2017. május 31.a párjával járt itt
Csalódás volt. Egy órát álltunk sorba öltözőszekrény kulcsért ami nyugdíjasként nem volt valami jó dolog. A medencék zsúfoltak voltak nagy volt a gyerek zsivaj. Az ebéd sem kárpótolt. Ennyire rossz brassóit még nem ettem pedig ez volt a napi ajánlat. A medencék között nem takarítottak minden csúszós volt személyzetet elvétve láttunk a büfé felejthető volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Átlagos 2019. július 26.a párjával járt itt
Miután 2018-ban az Év fürdője lett, kíváncsian indultunk neki. Barátságos személyzet fogadott. Árak jók: a belépőjeggyel mindent lehet használni, ez pozitívum. Délelőtt fél 11-kor már sehol sem volt ingyen használható szabad napozóágy. Naívan kölcsönözni akartunk kettőt, de közölték, hogy a borsos kölcsönzési díjon felül még tegyünk le 4000 Ft kauciót.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Érdekes 2019. március 30.a párjával járt itt
A Közép-Kelet-Európai Rekreációs Társaság meghívására érkeztünk, szuper programokat szervezett a társaság (vízi aerobik, szauna szeánsz stb), de dögönyöztük is magunkat a kültéri medencében, voltunk a szauna szeánszon, úsztunk.
A tisztaság a fürdő egész területén, beleértve a mosdókat is rendben volt.
A büfé nyújtotta szolgáltatással nem voltunk elégedettek. . .
Érdekes 2017. július 25.barátokkal járt itt
Felnőttként jártam a fürdőben. Jó emlékeim vannak róla. Sok-sok medencével van ellátva. Jó-rossz időben is lehet élvezni a fürdőt. Termál, úszó medence, csúszda, szauna, sok kinti-benti medence van stb. Baráti társasággal érkeztünk, kellemes napot töltöttünk itt. Büfé lehetne olcsóbb. Régóta tervezem, hogy a gyerekekkel is visszamegyek. Reméljük idén el is jutunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Érdekes 2016. október 26.egyedül járt itt
MÁR SOKSZOR VOLTAM ITT CSALÁDDAL BARÁTOKKAL, S AHOGY BŐVÜL A FÜRDŐ, ÚGY ROMLIK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM. A büfésor nonszensz,személyzet alig, kivéve záráskor, akkor valahogy előkerül mindenki, a zárt terekben vízben úszik minden egész nap, nincs aki összetakarítsa, a hagyományos kültéri gyógymedence a kedvencem, ha néha nem rontanák el a kedvemet a határ másik oldaláról érkezők, akik itt hangoskodnak, s eltolnak mindenkit az élményelemektől. Az évek alatt túlzottan beépítették, zsúfolt.
Érdekes 2016. június 7.családjával járt itt
Május 15. -én voltunk ott a nővéremmel, és édesanyámmal. Mivel ekkor a fürdő hosszított nyitva tartással üzemelt, különösen megérte az árát. Viszont nem voltunk ezzel a véleménnyel egyedül, rengetegen voltak, a bejáratnál is legalább 20 percet várakoztunk, sok szerb is volt.
Kihagyhatatlan 2021. augusztus 4.családjával járt itt
Évek óta visszajárunk ebbe a klassz fürdőbe. A város és a fürdő kőrnyezete is nagyon szép. Sajnos mindig tömeg van, de a sok medence megosztja a tömeget. Sajnos évről- évre drágább a belépő, mert sok kedvezményt megszüntettek, illetve módosítottak. Nagyon tetszik az új szauna szeánsz programjuk is.
A fürdő területén minden van, mi szem-szájnak ingere.
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2019. november 2.a párjával járt itt
Amikor mindenki temetőkbe megy én ezt a napot választottam a fürdőzésre, november elsejét. Jól is tettük, mert nem volt tömeg. Férjem véradáskor kapott egy kedvezményes belépőt, így eljöttünk kipróbálni ezt a helyet. Kedves, kellemes, sok kis medencével és dögönyözős, Wellness elemekkel.
Kihagyhatatlan 2019. szeptember 17.a párjával járt itt
Kolléga-ajánlásra -no meg a meglévő promóciós belépő felhasználásának céljából- aug. utolsó péntekén a feleségemmel kettesben ellátogattunk ide - életünkben először. Viszonyítási alapunk a tágabb környékről egyrészt a Várfürdő, másrészt az ennél szerintem összességében még színvonalasabb -egyben számunkra a kedvenc- Gyopárosfürdő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2018. július 9.gyerekekkel járt itt
Ár érték arányban nem volt rossz a strand egyedül annyi volt a gond h nagyon nehezen kaptunk öltöző szekrényt családdal voltunk. . Mosdók lehetnének tisztábbak. de a víz minőségéven nem volt gond. mindenki tudott magának megfelelő medencét találni és a csuszdák is jók voltak szivesen visszamennénk még.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 212 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.