Rozmaring Étterem Noszvaj

cukrászda, étterem, fagyizó, pizzéria
Rozmaring Étterem Noszvaj
Rozmaring Étterem NoszvajRozmaring Étterem Noszvaj
Rozmaring Étterem NoszvajRozmaring Étterem Noszvaj

Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Rozmaring Étterem Noszvaj vélemények

Kiváló 2017. július 19.a párjával járt itt
Újfent írnom kell a helyről, mert idén sem hagyhattuk ki. Most végre kipróbáltuk a pizzákat is és nem kellett csalódnom. Igazi olasz vékony tésztás finomságokat kaptunk. Minőség mit sem változott, továbbra is kiemelkedő. Olvastam olyan értékelést ahol kicsinylették az adagokat.
Átlagos 2017. július 10.gyerekekkel járt itt
aki diétázik, vagy emésztőszervi problémái vannak, ne idejöjjön. Magyaros konyhát visznek (persze ha nem pizzát rendelünk). A magyaros fogások ízletesek, kissé nehezek, de minőségileg elkészítettek. Viszont az adagok elég kicsik és elég drágák is. A kiszolgálás kedves, udvarias, gyors. A rendelt ételeket döbbenetesen gyorsan kihozták.
Kiváló 2017. március 26.barátokkal járt itt
Útban a Kaptárkövek felé fedeztük fel ezt a helyet, s mivel lelki szemeink előtt egy jó pizza lebegett, bizalmat szavaztunk az étteremnek. A konklúzió: nálam a Rozmaring étteremnek a top 10-ben a helye, s biztosan nem ez volt az utolsó látogatásom.
Rozmaring Étterem Noszvaj - Étel/ital
Kiváló 2017. március 26.gyerekekkel járt itt
Véletlen tévedtünk be ebédelni, mielőtt elfoglaltuk volna a szállást. Aztán visszatértünk majdnem minden nap és nem okozott csalódást. Az ételek változatosak és nagyon finomak. A látványuk is nagyon kitűnő. A kiszolgálás tökéletes, gyerekbarát 100 százalékig, mindenben partnerek. A környezet is nagyon szép.
Külön dicséret a desszertekért, káprázatosak.
Rozmaring Étterem Noszvaj - Étel/italRozmaring Étterem Noszvaj - EgyébRozmaring Étterem Noszvaj - Étel/ital
Átlagos 2017. február 18.a párjával járt itt
A kiváló értékelések miatt választottuk ezt az éttermet. Sajnos összeségében Mi nem azt éltük át, amit vártunk. Az étel minősége kellemes és egész gyorsan érkezik, alapból "angolos". A felszolgáló felkészült, viszont étkészletet elfelejtett hozni. Gyerekbarát, ami pozitív volt. A zene változatos.
Kiváló 2016. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Sajnos a szálláshelyen csak mexikói jellegű ebédet kínáltak, félig sült husokkal, így ez a hely lett a mi megmentőnk. Igaz az áraik nem éppen a pénztárcakímélő kategóriába tartoznak, de igen finom és jól átsütütott húst kaphat az ember, pláne ha szól, h süssék meg igazán! Ikeás etetőszék van - a mi személyes kedvencünk.
Kiváló 2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Ennyire gyerekbarát vendéglőt még nem találtunk mint ez!!!! Kúltúrált,barátságos,gyerekek tudnak játszani amíg várunk az ebédre.A mosdóban tisztaság,pelenkázó,a mosdónál fellépő.
Az ételek nagyon finomak,nagy adagok vannak.Kipróbáltuk a tripla csokis csokitortát hmmm........Szóval mindenkinek csak ajánlani tudjuk!!!
Kiváló 2016. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Hangulatos kellemes hely. Kíváló a megpihenésre a közeli erdök bóklászása után. Gyors kedves kiszolgálásban volt rèszünk. A megrendelt ètelek kiválóak voltak.
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
A feleségemmel jártunk itt az elmúlt pár napban, több mint négyszer. A szüleimtől hallottunk a helyről és már régen ki akartuk próbálni. Hát mondható nem bántuk meg. Az új kedvenc helyünk lett! A hely kellemes, a kiszolgálás gyors és pontos, na és az ételek. . . hát azok fantasztikusak.
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
Már a családban többen dicsérték a helyet, de nekünk a férjemmel csak most sikerült ellátogatni a környékre és kipróbálni. Mindent elmond róla, hogy 6 nap alatt 4x ettünk ott. A kiszolgálás nagyon figyelmes, gyors és rugalmas. Kedvesek voltak, emlékeztek ránk már másodszorra. Az ételekről annyit, hogy mesések, világszínvonalúak.
Rozmaring Étterem Noszvaj - Étel/italRozmaring Étterem Noszvaj - Étel/italRozmaring Étterem Noszvaj - Étel/italRozmaring Étterem Noszvaj - Étel/italRozmaring Étterem Noszvaj - Étel/italRozmaring Étterem Noszvaj - Étel/ital
Rozmaring Étterem Noszvaj a térképen
3325 NoszvajSíkfőkút út 32.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, olasz, mediterrán
diabetikus sütemények
Zene
Gépzene: blues, jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, rock, rock&roll, szimfonikus
2200 Ft (kb. ár)
Cseh sörök