Rozmaring Étterem Noszvaj

cukrászda, étterem, fagyizó, pizzéria
Rozmaring Étterem Noszvaj
Rozmaring Étterem NoszvajRozmaring Étterem Noszvaj
Rozmaring Étterem NoszvajRozmaring Étterem Noszvaj

Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Oxigén Family Hotel Noszvaj
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Rozmaring Étterem Noszvaj vélemények

Kiváló 2015. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
A szálláshelyünk ajánlására kerestük fel az éttermet. Kellemes,teraszos hely,csendes környezet. Pizzát rendeltünk amelyet még ilyen összeállításban nem ettünk így a kedvencünkké is vált a :"Húsimádó pizza". Tényleg nem túlzás az állitás,hogy ide még Egerből is lejárnak enni.
Kiváló 2015. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
CSaláddal tartottunk itt több alkalommal szülinapi v. egyéb ünnepséget. Bent ill. az újonnan épült üveges teraszon is kényelmesen lehet elférni. Az étlap jól összeállított, mindenki válogathat kedvére. Gyors a kiszolgálás. Cukrászsütemény nincs sok (de az nagyon finom) féle, pont elég a választék egy jóllakott pocaknak.
Gasztronómiai túristáknak is megéri kipróbálni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. július 20.barátokkal járt itt
Ha Noszvaj, akkor Síkfőkút! Aki egyszer ellátogat Noszvajra, akkor ide is érdemes felmennie! A sok látnivaló a faluban szép és fárasztó! Síkfőkúton kipihenheti magát! Egy séta az Attila kúthoz egy séta tó körül egy ebéd/vacsora a Rozmaring Étteremben! Már többször is voltam itt egyszer egy lakodalomban!
Kiváló 2015. május 6.a párjával járt itt
Gyors kiszolgálás,kiváló ételek,szórakoztató pincér,hangulatos.A környék csodás.Összességében elégedett voltam
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2015. április 15.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezetben jót ettünk, a pizza vékony volt, ahogy mi szeretjük. A leves is ízlett, az előételnek rendelt kemencés lepény fokhagymás tejföllel, pedig fenomenális volt. A kiszolgálással is meg voltunk elégedve, pedig telt ház volt, mivel egy vasárnapi napon jártunk ott. Szívből ajánlom mindenkinek a helyet.
Rozmaring Étterem Noszvaj - Étel/italRozmaring Étterem Noszvaj - Étel/italRozmaring Étterem Noszvaj - Étel/italRozmaring Étterem Noszvaj - Külső képRozmaring Étterem Noszvaj - Étlap/itallap
Kiváló 2014. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
A szakács Olaszországban szerzett gyakorlatot, eredeti olasz pizzákat készítenek. Ilyen finomat még nem ettünk - pedig nagy rajongói vagyunk a műfajnak! A vékony tésztán vastagon halmozott prágai sonka, (nem pár cafat pizzasonka! ) igazi, házi paradicsom szósz, igazi, gyúrt mozzarella. . . Isteni! ! ! Az ára pont annyi, mint máshol a műpizzáé!
Kiváló 2014. augusztus 15.barátokkal járt itt
Csodás környezetben található az étterem. Elegáns, mégis a környezetbe olvadó. Az ételválaszték nem túl választékos, de annál sokoldalúbb, izgalmasabb. Négyen voltunk, 3 féle ételt ettünk, és mind szenzációs volt. Az ételek hamar elkészültek, frissek, finomak voltak. Az árak tűrhetően megállapítva. Az italok, borok finomak, különlegesek. Még visszajövünk.
Kiváló 2013. december 31.barátokkal járt itt
Rendkívül korrekt kiszolgálás, finom, és megfelelő adag ételek. Nagy választék, főleg a pizzáknál. Az vadételek nagyon ízletesek voltak. Tisztaság,a mellékhelyiségek szintén. Lehet kártyával fizetni, egyszóval minden a legnagyobb rendben. Talán az árak egy picit lehetnének alacsonyabbak. Minden arra járónak csak ajánlom.
Rozmaring Étterem Noszvaj a térképen
3325 NoszvajSíkfőkút út 32.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, olasz, mediterrán
diabetikus sütemények
Zene
Gépzene: blues, jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, rock, rock&roll, szimfonikus
2200 Ft (kb. ár)
Cseh sörök