1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Síkfőkút út 32.

Rozmaring Vendéglő Noszvaj a térképen

Rozmaring Vendéglő Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 3 noszvaji étterem közül
6. helyezett Észak Magyarországon - 705 étterem közül

cukrászda, étterem, fagyizó, pizzéria, vendéglő
magyar, olasz, mediterrán
diabetikus sütemények ...
Gépzene:
blues, jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, rock, rock&roll, szimfonikus
magyar, angol, német, olasz
Visa, EC/MC
Staropramen, Staropramen Dark

Rozmaring Vendéglő Noszvaj képei

Rozmaring Vendéglő Noszvaj vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újfent írnom kell a helyről, mert idén sem hagyhattuk ki. Most végre kipróbáltuk a pizzákat is és nem kellett csalódnom. Igazi olasz vékony tésztás finomságokat kaptunk. Minőség mit sem változott, továbbra is kiemelkedő. Olvastam olyan értékelést ahol kicsinylették az adagokat.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
aki diétázik, vagy emésztőszervi problémái vannak, ne idejöjjön. Magyaros konyhát visznek (persze ha nem pizzát rendelünk). A magyaros fogások ízletesek, kissé nehezek, de minőségileg elkészítettek. Viszont az adagok elég kicsik és elég drágák is. A kiszolgálás kedves, udvarias, gyors. A rendelt ételeket döbbenetesen gyorsan kihozták.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Útban a Kaptárkövek felé fedeztük fel ezt a helyet, s mivel lelki szemeink előtt egy jó pizza lebegett, bizalmat szavaztunk az étteremnek. A konklúzió: nálam a Rozmaring étteremnek a top 10-ben a helye, s biztosan nem ez volt az utolsó látogatásom. Sorjában: a pizza igazodott az eredeti olasz receptekhez, a tészta kellően vékony volt, szélei enyhén ropogósak, méretre pedig még nagyobb is volt egy átlagos 32 cm-es verziónál.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Véletlen tévedtünk be ebédelni, mielőtt elfoglaltuk volna a szállást. Aztán visszatértünk majdnem minden nap és nem okozott csalódást. Az ételek változatosak és nagyon finomak. A látványuk is nagyon kitűnő. A kiszolgálás tökéletes, gyerekbarát 100 százalékig, mindenben partnerek. A környezet is nagyon szép. Külön dicséret a desszertekért, káprázatosak.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 18.
A kiváló értékelések miatt választottuk ezt az éttermet. Sajnos összeségében Mi nem azt éltük át, amit vártunk. Az étel minősége kellemes és egész gyorsan érkezik, alapból "angolos". A felszolgáló felkészült, viszont étkészletet elfelejtett hozni. Gyerekbarát, ami pozitív volt. A zene változatos.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a szálláshelyen csak mexikói jellegű ebédet kínáltak, félig sült husokkal, így ez a hely lett a mi megmentőnk. Igaz az áraik nem éppen a pénztárcakímélő kategóriába tartoznak, de igen finom és jól átsütütott húst kaphat az ember, pláne ha szól, h süssék meg igazán! Ikeás etetőszék van - a mi személyes kedvencünk. Szép a tó a közelben.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ennyire gyerekbarát vendéglőt még nem találtunk mint ez!!!! Kúltúrált,barátságos,gyerekek tudnak játszani amíg várunk az ebédre.A mosdóban tisztaság,pelenkázó,a mosdónál fellépő.
Az ételek nagyon finomak,nagy adagok vannak.Kipróbáltuk a tripla csokis csokitortát hmmm........Szóval mindenkinek csak ajánlani tudjuk!!!

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos kellemes hely. Kíváló a megpihenésre a közeli erdök bóklászása után. Gyors kedves kiszolgálásban volt rèszünk. A megrendelt ètelek kiválóak voltak.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A feleségemmel jártunk itt az elmúlt pár napban, több mint négyszer. A szüleimtől hallottunk a helyről és már régen ki akartuk próbálni. Hát mondható nem bántuk meg. Az új kedvenc helyünk lett! A hely kellemes, a kiszolgálás gyors és pontos, na és az ételek. . . hát azok fantasztikusak. Ettünk több féle levest és a főételek közül is jó párat megkóstoltunk, minden tökéletes volt.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már a családban többen dicsérték a helyet, de nekünk a férjemmel csak most sikerült ellátogatni a környékre és kipróbálni. Mindent elmond róla, hogy 6 nap alatt 4x ettünk ott. A kiszolgálás nagyon figyelmes, gyors és rugalmas. Kedvesek voltak, emlékeztek ránk már másodszorra. Az ételekről annyit, hogy mesések, világszínvonalúak.

Legnépszerűbb csomagok Noszvajon és környékén
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 8.455,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, aquafitness órákkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.15.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szaunahasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.31.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, játszótér használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, sport animációs programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2017.12.23.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.23.
Veronika Hotel
Tiszaújváros
2-3 éjszaka 23.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, újévi partival all inclusive italfogyasztással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, bográcsozási, nyársalási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hímer Termál Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.09.01. - 2017.12.31.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.23. - 2018.04.01.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness kedvezménnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.06.29.

Szállodák Noszvaj környékén
Tisza Balneum Hotel Noszvaj
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Hotel Residence Ózon Noszvaj
A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Noszvaj
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Szilveszter a Tisza-tónál (min. 3 éj)
Őszi napok (1 éjtől)
Akciós holiday (min. 2 éj)

Rozmaring Vendéglő NoszvajX