Rozmaring Vendéglő Noszvaj
3325 Noszvaj, Síkfőkút út 32.

Rozmaring Vendéglő Noszvaj a térképen

Rozmaring Vendéglő Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 3 noszvaji étterem közül
46. helyezett Észak Magyarországon - 819 étterem közül

cukrászda, étterem, fagyizó, pizzéria, vendéglő
magyar, olasz, mediterrán
diabetikus sütemények ...
Gépzene:
blues, jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, rock, rock&roll, szimfonikus
magyar, angol, német, olasz

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyitási idő után kicsivel érkeztünk, de már akkor is többen voltak bent, szóval sejtettük, hogy jó hely lehet! A fiatal pincér kedvesen, humorosan hellyel kínált minket, majd úgy döntöttünk, megkóstoljuk a házi limonádét. Az étlapon nem átlagos főételek szerepelnek, mindben volt valami kis csavar, szóval itt senki ne keresse a Cordon Bleu-t hasábburgonyával.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek kiváló alapanyagokból készülnek. A pizzák választéka fantasztikus és nagyon ízletesek, bár mi az étlapot látva természetesen nem azt választottunk. Rendkívül választékos és sokoldalú igazi magyaros ételek,ízléses tálalással. Csak gratulálni tudunk a fantasztikus étlaphoz és a szakácsoknak. Két nap fogyasztottunk itt, de valami csoda kajákat ettünk, igaz kicsit borsos áron.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 24.
A pünkösdi hosszú hétvégén voltunk. Épphogy találtunk helyett, elég zsúfolt volt az étterem. A kiszolgáló személyzet viszont nagyon kedves és segítőkész volt. Jó humor és udvariasság. Az ételekre nem kellett sokat várnunk a tömeg ellenére sem. Házi limonádét ittunk, ami finom volt. Az ételek is ízletesek és nagy adagok voltak.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel a közelben van egy kis házikónk, így évente többször is megfordulunk itt. Természetesen azért lettünk visszajáró vendégek, mert imádjuk. A sok-sok év alatt még soha nem csalódtunk. Isteni ételeket és pizzákat ettünk már az étteremben. Az étlap nem túl nagy, de én ezt nagyon szeretem, hogy elég annyit mondani "kérek egy nyúlpecsenyét".

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újfent írnom kell a helyről, mert idén sem hagyhattuk ki. Most végre kipróbáltuk a pizzákat is és nem kellett csalódnom. Igazi olasz vékony tésztás finomságokat kaptunk. Minőség mit sem változott, továbbra is kiemelkedő. Olvastam olyan értékelést ahol kicsinylették az adagokat.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
aki diétázik, vagy emésztőszervi problémái vannak, ne idejöjjön. Magyaros konyhát visznek (persze ha nem pizzát rendelünk). A magyaros fogások ízletesek, kissé nehezek, de minőségileg elkészítettek. Viszont az adagok elég kicsik és elég drágák is. A kiszolgálás kedves, udvarias, gyors. A rendelt ételeket döbbenetesen gyorsan kihozták.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Útban a Kaptárkövek felé fedeztük fel ezt a helyet, s mivel lelki szemeink előtt egy jó pizza lebegett, bizalmat szavaztunk az étteremnek. A konklúzió: nálam a Rozmaring étteremnek a top 10-ben a helye, s biztosan nem ez volt az utolsó látogatásom. Sorjában: a pizza igazodott az eredeti olasz receptekhez, a tészta kellően vékony volt, szélei enyhén ropogósak, méretre pedig még nagyobb is volt egy átlagos 32 cm-es verziónál.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Véletlen tévedtünk be ebédelni, mielőtt elfoglaltuk volna a szállást. Aztán visszatértünk majdnem minden nap és nem okozott csalódást. Az ételek változatosak és nagyon finomak. A látványuk is nagyon kitűnő. A kiszolgálás tökéletes, gyerekbarát 100 százalékig, mindenben partnerek. A környezet is nagyon szép. Külön dicséret a desszertekért, káprázatosak.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 18.
A kiváló értékelések miatt választottuk ezt az éttermet. Sajnos összeségében Mi nem azt éltük át, amit vártunk. Az étel minősége kellemes és egész gyorsan érkezik, alapból "angolos". A felszolgáló felkészült, viszont étkészletet elfelejtett hozni. Gyerekbarát, ami pozitív volt. A zene változatos.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a szálláshelyen csak mexikói jellegű ebédet kínáltak, félig sült husokkal, így ez a hely lett a mi megmentőnk. Igaz az áraik nem éppen a pénztárcakímélő kategóriába tartoznak, de igen finom és jól átsütütott húst kaphat az ember, pláne ha szól, h süssék meg igazán! Ikeás etetőszék van - a mi személyes kedvencünk. Szép a tó a közelben.

Legnépszerűbb csomagok Noszvajon és környékén
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és medence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.05.31.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.24. - 2019.12.19.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.01. - 2019.06.30.
Páratlan Apartmanház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.875,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent János Vendégház
Katka Vendégház
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.03.26. - 2019.06.27.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
2019.05.21. - 2019.12.20.
Rózsapark Vendégház
Demjén
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, minigolffal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2019.12.20.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gőzrituálékkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.05. - 2019.07.15.
Agria Vintage Apartman

Szállodák Noszvaj környékén
Kikelet Club Hotel Noszvaj
Erzsébet Park Hotel Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Rozmaring Vendéglő NoszvajX