1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Síkfőkút út 32.

Rozmaring Vendéglő Noszvaj a térképen

Rozmaring Vendéglő Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 3 noszvaji étterem közül
31. helyezett Észak Magyarországon - 780 étterem közül

cukrászda, étterem, fagyizó, pizzéria, vendéglő
magyar, olasz, mediterrán
diabetikus sütemények ...
Gépzene:
blues, jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, rock, rock&roll, szimfonikus
magyar, angol, német, olasz
Visa, EC/MC
Staropramen, Staropramen Dark

Rozmaring Vendéglő Noszvaj képei

Rozmaring Vendéglő Noszvaj vélemények

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Nyitási idő után kicsivel érkeztünk, de már akkor is többen voltak bent, szóval sejtettük, hogy jó hely lehet! A fiatal pincér kedvesen, humorosan hellyel kínált minket, majd úgy döntöttünk, megkóstoljuk a házi limonádét. Az étlapon nem átlagos főételek szerepelnek, mindben volt valami kis csavar, szóval itt senki ne keresse a Cordon Bleu-t hasábburgonyával.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Az ételek kiváló alapanyagokból készülnek. A pizzák választéka fantasztikus és nagyon ízletesek, bár mi az étlapot látva természetesen nem azt választottunk. Rendkívül választékos és sokoldalú igazi magyaros ételek,ízléses tálalással. Csak gratulálni tudunk a fantasztikus étlaphoz és a szakácsoknak. Két nap fogyasztottunk itt, de valami csoda kajákat ettünk, igaz kicsit borsos áron.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 24.
A pünkösdi hosszú hétvégén voltunk. Épphogy találtunk helyett, elég zsúfolt volt az étterem. A kiszolgáló személyzet viszont nagyon kedves és segítőkész volt. Jó humor és udvariasság. Az ételekre nem kellett sokat várnunk a tömeg ellenére sem. Házi limonádét ittunk, ami finom volt. Az ételek is ízletesek és nagy adagok voltak.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel a közelben van egy kis házikónk, így évente többször is megfordulunk itt. Természetesen azért lettünk visszajáró vendégek, mert imádjuk. A sok-sok év alatt még soha nem csalódtunk. Isteni ételeket és pizzákat ettünk már az étteremben. Az étlap nem túl nagy, de én ezt nagyon szeretem, hogy elég annyit mondani "kérek egy nyúlpecsenyét".

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újfent írnom kell a helyről, mert idén sem hagyhattuk ki. Most végre kipróbáltuk a pizzákat is és nem kellett csalódnom. Igazi olasz vékony tésztás finomságokat kaptunk. Minőség mit sem változott, továbbra is kiemelkedő. Olvastam olyan értékelést ahol kicsinylették az adagokat.

andras856 TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
aki diétázik, vagy emésztőszervi problémái vannak, ne idejöjjön. Magyaros konyhát visznek (persze ha nem pizzát rendelünk). A magyaros fogások ízletesek, kissé nehezek, de minőségileg elkészítettek. Viszont az adagok elég kicsik és elég drágák is. A kiszolgálás kedves, udvarias, gyors. A rendelt ételeket döbbenetesen gyorsan kihozták.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Útban a Kaptárkövek felé fedeztük fel ezt a helyet, s mivel lelki szemeink előtt egy jó pizza lebegett, bizalmat szavaztunk az étteremnek. A konklúzió: nálam a Rozmaring étteremnek a top 10-ben a helye, s biztosan nem ez volt az utolsó látogatásom. Sorjában: a pizza igazodott az eredeti olasz receptekhez, a tészta kellően vékony volt, szélei enyhén ropogósak, méretre pedig még nagyobb is volt egy átlagos 32 cm-es verziónál.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Véletlen tévedtünk be ebédelni, mielőtt elfoglaltuk volna a szállást. Aztán visszatértünk majdnem minden nap és nem okozott csalódást. Az ételek változatosak és nagyon finomak. A látványuk is nagyon kitűnő. A kiszolgálás tökéletes, gyerekbarát 100 százalékig, mindenben partnerek. A környezet is nagyon szép. Külön dicséret a desszertekért, káprázatosak.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 18.
A kiváló értékelések miatt választottuk ezt az éttermet. Sajnos összeségében Mi nem azt éltük át, amit vártunk. Az étel minősége kellemes és egész gyorsan érkezik, alapból "angolos". A felszolgáló felkészült, viszont étkészletet elfelejtett hozni. Gyerekbarát, ami pozitív volt. A zene változatos.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a szálláshelyen csak mexikói jellegű ebédet kínáltak, félig sült husokkal, így ez a hely lett a mi megmentőnk. Igaz az áraik nem éppen a pénztárcakímélő kategóriába tartoznak, de igen finom és jól átsütütott húst kaphat az ember, pláne ha szól, h süssék meg igazán! Ikeás etetőszék van - a mi személyes kedvencünk. Szép a tó a közelben.

Legnépszerűbb csomagok Noszvajon és környékén
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.01. - 2019.10.31.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használatával, játszószoba és kalandpark használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.04. - 2019.06.30.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
Lipicai Hotel
2019.01.06. - 2019.03.16.
Invest Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
2019.07.01. - 2019.08.31.
Eged Vendégház
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 3.500 - 4.375,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Thermál Park Hotel
Egerszalók
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2018.12.16. - 2020.01.01.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval és vacsorával, internet elérhetőséggel
2017.02.28. - 2018.12.20.
Borostyán Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- és sport programokkal, köntös bekészítéssel, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.03.31.

Szállodák Noszvaj környékén
Kikelet Club Hotel Noszvaj
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Noszvaj
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Tavaszi kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Rendkívüli ajánlat 2=3, 3=4 és 4=5
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

Rozmaring Vendéglő NoszvajX