1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Síkfőkút út 32.

Rozmaring Vendéglő Noszvaj a térképen

Rozmaring Vendéglő Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 3 noszvaji étterem közül
17. helyezett Észak Magyarországon - 759 étterem közül

cukrászda, étterem, fagyizó, pizzéria, vendéglő
magyar, olasz, mediterrán
diabetikus sütemények ...
Gépzene:
blues, jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, rock, rock&roll, szimfonikus
magyar, angol, német, olasz
Visa, EC/MC
Staropramen, Staropramen Dark

Rozmaring Vendéglő Noszvaj képei

Rozmaring Vendéglő Noszvaj vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Az ételek kiváló alapanyagokból készülnek. A pizzák választéka fantasztikus és nagyon ízletesek, bár mi az étlapot látva természetesen nem azt választottunk. Rendkívül választékos és sokoldalú igazi magyaros ételek,ízléses tálalással. Csak gratulálni tudunk a fantasztikus étlaphoz és a szakácsoknak. Két nap fogyasztottunk itt, de valami csoda kajákat ettünk, igaz kicsit borsos áron.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 24.
A pünkösdi hosszú hétvégén voltunk. Épphogy találtunk helyett, elég zsúfolt volt az étterem. A kiszolgáló személyzet viszont nagyon kedves és segítőkész volt. Jó humor és udvariasság. Az ételekre nem kellett sokat várnunk a tömeg ellenére sem. Házi limonádét ittunk, ami finom volt. Az ételek is ízletesek és nagy adagok voltak.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel a közelben van egy kis házikónk, így évente többször is megfordulunk itt. Természetesen azért lettünk visszajáró vendégek, mert imádjuk. A sok-sok év alatt még soha nem csalódtunk. Isteni ételeket és pizzákat ettünk már az étteremben. Az étlap nem túl nagy, de én ezt nagyon szeretem, hogy elég annyit mondani "kérek egy nyúlpecsenyét".

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újfent írnom kell a helyről, mert idén sem hagyhattuk ki. Most végre kipróbáltuk a pizzákat is és nem kellett csalódnom. Igazi olasz vékony tésztás finomságokat kaptunk. Minőség mit sem változott, továbbra is kiemelkedő. Olvastam olyan értékelést ahol kicsinylették az adagokat.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
aki diétázik, vagy emésztőszervi problémái vannak, ne idejöjjön. Magyaros konyhát visznek (persze ha nem pizzát rendelünk). A magyaros fogások ízletesek, kissé nehezek, de minőségileg elkészítettek. Viszont az adagok elég kicsik és elég drágák is. A kiszolgálás kedves, udvarias, gyors. A rendelt ételeket döbbenetesen gyorsan kihozták.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Útban a Kaptárkövek felé fedeztük fel ezt a helyet, s mivel lelki szemeink előtt egy jó pizza lebegett, bizalmat szavaztunk az étteremnek. A konklúzió: nálam a Rozmaring étteremnek a top 10-ben a helye, s biztosan nem ez volt az utolsó látogatásom. Sorjában: a pizza igazodott az eredeti olasz receptekhez, a tészta kellően vékony volt, szélei enyhén ropogósak, méretre pedig még nagyobb is volt egy átlagos 32 cm-es verziónál.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Véletlen tévedtünk be ebédelni, mielőtt elfoglaltuk volna a szállást. Aztán visszatértünk majdnem minden nap és nem okozott csalódást. Az ételek változatosak és nagyon finomak. A látványuk is nagyon kitűnő. A kiszolgálás tökéletes, gyerekbarát 100 százalékig, mindenben partnerek. A környezet is nagyon szép. Külön dicséret a desszertekért, káprázatosak.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 18.
A kiváló értékelések miatt választottuk ezt az éttermet. Sajnos összeségében Mi nem azt éltük át, amit vártunk. Az étel minősége kellemes és egész gyorsan érkezik, alapból "angolos". A felszolgáló felkészült, viszont étkészletet elfelejtett hozni. Gyerekbarát, ami pozitív volt. A zene változatos.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a szálláshelyen csak mexikói jellegű ebédet kínáltak, félig sült husokkal, így ez a hely lett a mi megmentőnk. Igaz az áraik nem éppen a pénztárcakímélő kategóriába tartoznak, de igen finom és jól átsütütott húst kaphat az ember, pláne ha szól, h süssék meg igazán! Ikeás etetőszék van - a mi személyes kedvencünk. Szép a tó a közelben.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ennyire gyerekbarát vendéglőt még nem találtunk mint ez!!!! Kúltúrált,barátságos,gyerekek tudnak játszani amíg várunk az ebédre.A mosdóban tisztaság,pelenkázó,a mosdónál fellépő.
Az ételek nagyon finomak,nagy adagok vannak.Kipróbáltuk a tripla csokis csokitortát hmmm........Szóval mindenkinek csak ajánlani tudjuk!!!

Legnépszerűbb csomagok Noszvajon és környékén
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 14.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.10.01. - 2019.08.18.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, vezetett túrával, segway kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.12.02.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Csobogó Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.02. - 2019.08.18.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel, múzeum belépővel, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.01.31.
Hotel Fremon
Berente
3 nap/2 éjszaka 6.988,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcstál és egy üveg bor bekészítésével
2018.10.19. - 2018.11.04.
Salvus Apartman
5 nap/4 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.21. - 2018.09.15.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
Akár 1 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.31.
Barokk Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2018.08.20. - 2019.08.18.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2019.06.15.
Eged Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.200 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2018.08.20. - 2019.08.18.

Szállodák Noszvaj környékén
Hajnal Hotel Noszvaj
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Noszvaj
Hotel Eger & Park Noszvaj
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Kedvezményes kikapcsolódás egész évben (min. 3 éj)

Rozmaring Vendéglő NoszvajX