Rozmaring Vendéglő Noszvaj
3325 Noszvaj, Síkfőkút út 32.

Rozmaring Vendéglő Noszvaj a térképen

Rozmaring Vendéglő Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 3 noszvaji étterem közül
30. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

cukrászda, étterem, fagyizó, pizzéria, vendéglő
magyar, olasz, mediterrán
diabetikus sütemények ...
Gépzene:
blues, jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, rock, rock&roll, szimfonikus
magyar, angol, német, olasz
Visa, EC/MC
Staropramen, Staropramen Dark

Rozmaring Vendéglő Noszvaj képei

Rozmaring Vendéglő Noszvaj vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Síkfőkúton kirándultunk és úgy gondoltuk, hogy elköltünk egy kellemes vacsorát a Rozmaring étteremben. Elő benyomás: a felszolgáló kioktató, közel sem barátságos modorú. Magát jópofának gondolja, de inkább visszataszító. Étlapot lapozgatva nem igazán tudtunk választani. Éhesek, fáradtak voltunk így nem akartunk továbbállni.

boogi TOP étteremértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Éhesen, piszkosan, fáradtan tértünk be kirándulás után. Annyira jól éreztük magunkat, hogy másnap, kulturáltabb kinézettel visszatértünk. Mindkét nap nagyon meg voltunk elégedve mind a kiszolgálással, mind az ételekkel. Nyáron, a legnagyobb melegben is kellemes a fedett terasz. Sokan vannak,. de gyors, pontos és udvarias a kiszolgálás. A szederleves pedig.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Noszvaji kirándulásunk első estéjén tértünk be az étterembe egy pizzavacsorára. A jó idő miatt étterem kerthelyiségében ültünk le egy asztalhoz, ahol szinte azonnal megjelent a pincér és felvette a rendelésünket. A pizza kínálatot már korábban az étterem honlapjáról kiválasztottuk, ezért gyorsan letudtuk adni a rendelésünket, amit nagyon hamar megkaptunk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyitási idő után kicsivel érkeztünk, de már akkor is többen voltak bent, szóval sejtettük, hogy jó hely lehet! A fiatal pincér kedvesen, humorosan hellyel kínált minket, majd úgy döntöttünk, megkóstoljuk a házi limonádét. Az étlapon nem átlagos főételek szerepelnek, mindben volt valami kis csavar, szóval itt senki ne keresse a Cordon Bleu-t hasábburgonyával.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek kiváló alapanyagokból készülnek. A pizzák választéka fantasztikus és nagyon ízletesek, bár mi az étlapot látva természetesen nem azt választottunk. Rendkívül választékos és sokoldalú igazi magyaros ételek,ízléses tálalással. Csak gratulálni tudunk a fantasztikus étlaphoz és a szakácsoknak. Két nap fogyasztottunk itt, de valami csoda kajákat ettünk, igaz kicsit borsos áron.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 24.
A pünkösdi hosszú hétvégén voltunk. Épphogy találtunk helyett, elég zsúfolt volt az étterem. A kiszolgáló személyzet viszont nagyon kedves és segítőkész volt. Jó humor és udvariasság. Az ételekre nem kellett sokat várnunk a tömeg ellenére sem. Házi limonádét ittunk, ami finom volt. Az ételek is ízletesek és nagy adagok voltak.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mivel a közelben van egy kis házikónk, így évente többször is megfordulunk itt. Természetesen azért lettünk visszajáró vendégek, mert imádjuk. A sok-sok év alatt még soha nem csalódtunk. Isteni ételeket és pizzákat ettünk már az étteremben. Az étlap nem túl nagy, de én ezt nagyon szeretem, hogy elég annyit mondani "kérek egy nyúlpecsenyét".

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újfent írnom kell a helyről, mert idén sem hagyhattuk ki. Most végre kipróbáltuk a pizzákat is és nem kellett csalódnom. Igazi olasz vékony tésztás finomságokat kaptunk. Minőség mit sem változott, továbbra is kiemelkedő. Olvastam olyan értékelést ahol kicsinylették az adagokat.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
aki diétázik, vagy emésztőszervi problémái vannak, ne idejöjjön. Magyaros konyhát visznek (persze ha nem pizzát rendelünk). A magyaros fogások ízletesek, kissé nehezek, de minőségileg elkészítettek. Viszont az adagok elég kicsik és elég drágák is. A kiszolgálás kedves, udvarias, gyors. A rendelt ételeket döbbenetesen gyorsan kihozták.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Útban a Kaptárkövek felé fedeztük fel ezt a helyet, s mivel lelki szemeink előtt egy jó pizza lebegett, bizalmat szavaztunk az étteremnek. A konklúzió: nálam a Rozmaring étteremnek a top 10-ben a helye, s biztosan nem ez volt az utolsó látogatásom. Sorjában: a pizza igazodott az eredeti olasz receptekhez, a tészta kellően vékony volt, szélei enyhén ropogósak, méretre pedig még nagyobb is volt egy átlagos 32 cm-es verziónál.

Legnépszerűbb csomagok Noszvajon és környékén
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 19.983 - 41.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.16. - 2021.01.07.
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.220,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vár belépővel, kincsvadász kalanddal, kerékpárbérléssel
2020.05.22. - 2020.09.30.
Invest Vendégház
5 nap/4 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2020.01.27. - 2020.12.14.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.31.
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.900 - 10.350,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 17.399 - 25.668,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, szaunarituálékkal, játszóház használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.09.01. - 2020.10.22.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.09. - 2020.10.31.
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2020.12.15.
Erika Vendégház
5 nap/4 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 10.700 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2020.10.22.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Noszvajon és környékén
Kikelet Club Hotel Noszvaj
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Noszvaj
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

Rozmaring Vendéglő NoszvajX