Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj ★★★

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Panoráma Hotel Noszvaj NoszvajPanoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Panoráma Hotel Noszvaj NoszvajPanoráma Hotel Noszvaj Noszvaj

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj bemutatkozása

A fenyves erdőben megbúvó Noszvaj Panoráma Hotel Egertől 12 kilométerre, a Bükki Nemzeti Park déli határán, a boráról híres Noszvaj községben található. 45 modern berendezéssel ellátott szoba, 100 fős étterem, 60 fős terasz és wellness részleg várja a pihenni vágyókat, az aktív sportot kedvelőket és a kultúra iránt érdeklődőket egyaránt.

A Panoráma Hotel Noszvaj legnépszerűbb csomagjai

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj - Legjobb ár (1 éjtől)
Legjobb ár (1 éjtől)
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj vélemények

2017. január 3.a párjával járt itt
Sok véleményt elolvastam a hotelről. A hotelre azért esett a választásom,mert szép helyen van. Olvastam,hogy nyár óta új tulajdonosa van. Olvastam az előzményeket nem vártunk luxus dolgokat. Tiszta szép szobák az étterem is szép. Finomakat ettünk. A szilveszteri vacsora bőséges és finom volt. Reggeli- volt rántotta virsli,de felvágottak, sajt,stb.
Panoráma Hotel Noszvaj válasza
Nagy Örömünkre szolgált Önöket vendégül látni . Köszönjük ,hogy az olykor rosszindulatú kommentek ellenére is minket választottak és saját maguk győződtek meg arról, hogy milyen értékei vannak a mi Szállodánknak. Mindent megteszünk, hogy a fejlődés folyamatos legyen és mindig tudjunk valami újat nyújtani vendégeinknek!
2017. január 10., Bottyán Beatrix, Panoráma Hotel Noszvaj
2017. január 3.a párjával járt itt
Nem tudtuk milyen okból de a szobákban "csatornaszag" tört fel, mi a 212-es szobában laktunk,ott a kézmosó alatt állt a víz miután használtuk ,valószínű el van repedve,
a fűtése a szobának zajos volt ha bekapcsolt, a miénk ki sem kapcsolt!
Panoráma Hotel Noszvaj válasza
Köszönjük a kedves szavakat és az észrevételeket,bár jobban örültem volna, ha itt a helyszínen még az itt tartózkodásuk alatt jelzik ezeket a problémákat,mert akkor biztos orvosoltuk volna, hiszen azért vagyunk, hogy a vendégeink minél jobban érezzék magukat nálunk! A szobát átnéztük és a hibákat korrigáltuk.
2017. január 10., Bottyán Beatrix, Panoráma Hotel Noszvaj
2016. november 20.a párjával járt itt
Október végén jártunk a hotelben a párommal, két éjszakát töltöttünk itt. Nekünk igen jó tapasztalatunk volt a hellyel kapcsolatban. Megfelelő volt a wellness,és a szobával sem volt semmi problémánk. Az ételek pedig igazán ízletesek voltak, és mindig volt választék. Külön öröm volt számunkra, hogy kevesen voltak a szállodában ebben az időszakban.
Gyenge 2016. november 20.gyerekekkel járt itt
3 nap/2 éjszakás befizetésünkért első nap délutántól harmadnap délelött 10 óráig tartózkodhattunk a hotelben! ! ! ! Mikor megkérdeztük hol itt a harmadik nap csak azt a választ kaptuk hogy kivételesen maradhatunk még egy órát. . . Ezt követően 10. 55 perckor az óráját kopogtatva figyelmeztetett minket egy alkalmazott a távozásra az amúgy üresen kongó "wellnesz részlegből".
Átlagos 2016. november 7.gyerekekkel járt itt
Összeségében tetszett,jól éreztük megunkat. Az elhelyezkedés és a levegő minősége fantasztikus volt. Egy pár észrevételt tennék:
1 ,Welcome drink : nincs választási lehetőség. ( legolcsóbb bort kinálták )
2, Welness részlegen a melegvizes ülőfördő kicsi a szálloda vendégeinek számához visszonyítva.
2016. szeptember 24.családjával járt itt
Augusztus végén töltöttünk el 4 napot a szállodában és számunkra az elmúlt évek legkellemesebb élménye volt! A véleményezések alapján minden rosszra fel voltunk készülve és ezzel szemben csak pozitív dolgokat tapasztaltunk! Való igaz, hogy nem a csillogás és a pompa tárul elénk, de a tisztaság, a kényelem és a kiszolgálás a segítőkészség mindent kompenzál.
Szörnyű 2016. szeptember 8.családjával járt itt
Szeptember első napjaiban szálltunk meg ebben a "szállodában". A wellness részleg sajnos hiányos volt , masszázst szerettünk volna igénybe venni , de nem voltak megfelelő eszközök. Az svédasztalos reggeli és vacsora választéka 0 volt. Ízetlenek voltak az ételek. . A szobában is rettentő nagyot csalódtunk a családommal, pótágy helyett egy koszlott matracot kaptunk.
Átlagos 2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
3 nap 2 éjszakát voltunk egy 2. 5 éves kislánnyal. A szálloda alkalmazottai nagyon toleránsak voltak hogy még két kisgyermekes családdal együtt esténként a szállodában gyerek zsivaly hallatszott,és majdnem éjfélig "buliztak" a kicsik.
Gyenge 2016. augusztus 11.családjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló,a szoba berendezése jó, a Welness-ben a víz megfelelő, de rengeteg kívánalmat hagy az üzemeltetés:
1. Welness törölközőt nem adnak,
2. az ajánlatban szereplő fürdőköpenyért többször kellett szólni,
3. a szobákban takarítás, szemét kivitel a 4 nap alatt nem volt,
Gyenge 2016. július 27.családjával járt itt
2015 szilveszterre foglaltunk ebbe a hotelba. Sajnos utólag nagyon megbántuk (nem volt még róla értékelés az ittjartam. hu-n), mert kiderült, hogy egy valamikor szebbe napokat látott hotelba érkeztünk, ami most nagyon le van pukkanva. SZOBÁK: a szobák felszerelése hiányos volt, nem minden működött mindenhol (csap, lefolyó).
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj a térképen
3325 NoszvajDobó István utca 10/A.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 20 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár