Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj, Dobó István utca 10/A.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj a térképen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj - vélemények, kritkikák

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A recepciós és az étteremben dolgozó személyzet maradéktalanul segítőkész és kedves volt / turistautak, a település látnivalóinak ajánlása/. A szálloda jól megközelíthető, de csendes, gyönyörű környezetben. Tisztaság az épület minden helyiségében kifogástalan volt, jól sikerült a szálloda felújítás. Tetszettek a kiállított képek is.

2018. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Turista csoportunk 49 fővel két éjszakát töltött a szállodában. Szép környezetben, szép szobákkal és finom ételekkel vártak minket. A kedves személyzet már csak ráadás volt! Javaslat,az uszodai nyitvatartást kicsit korábbra kéne tenni, mivel a napi kirándulás előtt is szívesen úsznánk. Köszönjük, további szép napokat kívánunk!
Üdvözlettel

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szállodai tapasztalataim alapján. . :( Nagyon gyenge. . Negatívumok:-a szobában való belépéskor egy piros vödör volt a bojler alatt. . a hibákat ki kellene javítani és nem alátenni itt pl egy vödröt hogy na megoldva nem csöpög. . a fürdőben az adagolók teljesen üresek voltak. . még a nem is tudom no names szappan ami csak úgy be volt oda dobva az is.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 15. - 8 látogató hasznosnak vélte
Az alábbi sorok a Panoráma Hotel kölcsönvett mondatai a netről, ahol ezekkel a sorokkal, meg még ennél is szebb gondolatokkal tűzdelték tele a honlapjukat. Sajnos, ha ennek legalább a fele igaz lett volna, biztosan nem kezdem el írni ezt az értékelést. Két éjszakát töltöttünk ott, kizárólag este értünk vissza mind a két nap, mert az ígéretek ellenére ennek a hotelnek a wellnesshez semmi köze nincs.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 1. - 9 látogató hasznosnak vélte
Szerettünk volna a Bükk hegyvidékén szép helyen Noszvajon nyaralni unokáinkkal. Noszvajt választottuk, gondolván jó kis kiránduló hely. Nekünk alföldi embereknek csodás a hegyvidék, a kristály tiszta levegő, Bogács közel van egy kis strandolásra, talán a pincékben bor kóstolásra is lesz lehetőség. Nem így történt.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szemelyzet kivallo, habar a recepciosnak ismerni kellene a környeket. Az etel finom, de olyanokra is gondolhatnanak akik nem esznek sertest, valtozatossabb lehetne. Masszazs elsö osztalyu. A velnesz resz felujitando, nagyobbbitando.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében elégedett vagyok. A kiszolgálás kifogástalan. A személyzet udvarias és segítő kész. A felkínált ételek finomak, ízletesek, és bőségesek voltak. Amiben kicsit csalódott voltam az a welnes részleg. Hiányzott a pihenő medence. Az úszó medence hideg volt a pezsgő medence pedig túl meleg. Ami még meglepő volt számomra az ital árak.
Válasz az értékelésre - 2017. április 23.
A személyzet és jómagam nevében is köszönjük a pozitív szavakat. Az észrevételeket mindig szeretettel fogadjuk, mert amin változtatni tudunk és a vendégek kényelmét szolgálják azt meg is tesszük. Egy dolgot azonban itt szeretnék ismét letisztázni, a Szálloda nem 4 csillagos! ! Csillag nélküli Hotel vagyunk, de igyekszünk mindent megtenni, hogy vendégeink ezt ne nagyon vegyék észre!
Bottyán Beatrix (Panoráma Hotel Noszvaj)

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szuper 4 napot töltöttünk a Panoráma Hotelben. Csakis jót tudok mondani mindenre, bőséges és választékos volt mind a reggeli mind a vacsora. Kedves és segítőkész a személyzet, gyönyörű a környezet, nyugodtan tudtunk pihenni. Máskor is visszatérünk :)
Válasz az értékelésre - 2017. április 23.
Köszönjük a dicsérő szavakat és nagy szeretettel várjuk Önöket vissza!
Bottyán Beatrix (Panoráma Hotel Noszvaj)

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzetre semmi panaszunk nem lehet, kedvesek, figyelmesek.A melegvizes medence kicsi, de a szaunák, sókamra, masszirozás pótolja mindezt. Még "pőt szilveszter" volt, élőzenével ami nekünk tetszett.Jól éreztük magunkat abban a négy napban. köszönjük.
Az ételek is változatosak voltak és finomak

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 26.
Férjemmel voltunk itt 01. 23-25-ig, nagyon jól éreztük magunkat. Kevesen voltunk, de jól összebarátkoztunk, jó volt a hangulat. A személyzet is nagyon barátságos volt az első két napon. A szobák szépek, tiszták. Az ételek finomak voltak. A bár picit drága :( A wellness részleg nagyon kicsi, gyerekekkel csak ezért menni nem érdemes, de kirándulással egybekötve pihenésre tökéletesen megfelel.

Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.14.
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 15.560 - 21.660,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.04.09. - 2020.12.23.
Oxigén Hotel
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 18.200 - 28.245,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.800 - 15.780,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.29-ig
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.30.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 21.229,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 12.456 - 16.609,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.20-ig
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
2020.06.15. - 2020.08.30.

Szállodák Noszvaj környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Karácsonyi és két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

NoszvajX