Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj, Dobó István utca 10/A.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj a térképen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj - vélemények, kritkikák

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok véleményt elolvastam a hotelről. A hotelre azért esett a választásom,mert szép helyen van. Olvastam,hogy nyár óta új tulajdonosa van. Olvastam az előzményeket nem vártunk luxus dolgokat. Tiszta szép szobák az étterem is szép. Finomakat ettünk. A szilveszteri vacsora bőséges és finom volt. Reggeli- volt rántotta virsli,de felvágottak, sajt,stb.
Válasz az értékelésre - 2017. január 10.
Nagy Örömünkre szolgált Önöket vendégül látni . Köszönjük ,hogy az olykor rosszindulatú kommentek ellenére is minket választottak és saját maguk győződtek meg arról, hogy milyen értékei vannak a mi Szállodánknak. Mindent megteszünk, hogy a fejlődés folyamatos legyen és mindig tudjunk valami újat nyújtani vendégeinknek!
Bottyán Beatrix (Panoráma Hotel Noszvaj)
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Nem tudtuk milyen okból de a szobákban "csatornaszag" tört fel, mi a 212-es szobában laktunk,ott a kézmosó alatt állt a víz miután használtuk ,valószínű el van repedve,
a fűtése a szobának zajos volt ha bekapcsolt, a miénk ki sem kapcsolt! A többi tőkéletes volt, igazán jó éreztük magunkat, a személyzet kedves volt, az ételek finomak és ízlésesek voltak, a zenekar nagyon jó volt , jó hangulatot
csináltak !
Válasz az értékelésre - 2017. január 10.
Köszönjük a kedves szavakat és az észrevételeket,bár jobban örültem volna, ha itt a helyszínen még az itt tartózkodásuk alatt jelzik ezeket a problémákat,mert akkor biztos orvosoltuk volna, hiszen azért vagyunk, hogy a vendégeink minél jobban érezzék magukat nálunk! A szobát átnéztük és a hibákat korrigáltuk. Mindent köszönünk és bízunk abban, hogy újra ellátogatnak majd hozzánk!
Bottyán Beatrix (Panoráma Hotel Noszvaj)

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 20.
Október végén jártunk a hotelben a párommal, két éjszakát töltöttünk itt. Nekünk igen jó tapasztalatunk volt a hellyel kapcsolatban. Megfelelő volt a wellness,és a szobával sem volt semmi problémánk. Az ételek pedig igazán ízletesek voltak, és mindig volt választék. Külön öröm volt számunkra, hogy kevesen voltak a szállodában ebben az időszakban.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
3 nap/2 éjszakás befizetésünkért első nap délutántól harmadnap délelött 10 óráig tartózkodhattunk a hotelben! ! ! ! Mikor megkérdeztük hol itt a harmadik nap csak azt a választ kaptuk hogy kivételesen maradhatunk még egy órát. . . Ezt követően 10. 55 perckor az óráját kopogtatva figyelmeztetett minket egy alkalmazott a távozásra az amúgy üresen kongó "wellnesz részlegből".

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Összeségében tetszett,jól éreztük megunkat. Az elhelyezkedés és a levegő minősége fantasztikus volt. Egy pár észrevételt tennék:
1 ,Welcome drink : nincs választási lehetőség. ( legolcsóbb bort kinálták )
2, Welness részlegen a melegvizes ülőfördő kicsi a szálloda vendégeinek számához visszonyítva. Úszómedence vize hüvős , úszásra megfelelő.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Augusztus végén töltöttünk el 4 napot a szállodában és számunkra az elmúlt évek legkellemesebb élménye volt! A véleményezések alapján minden rosszra fel voltunk készülve és ezzel szemben csak pozitív dolgokat tapasztaltunk! Való igaz, hogy nem a csillogás és a pompa tárul elénk, de a tisztaság, a kényelem és a kiszolgálás a segítőkészség mindent kompenzál.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 8. - 4 látogató hasznosnak vélte
Szeptember első napjaiban szálltunk meg ebben a "szállodában". A wellness részleg sajnos hiányos volt , masszázst szerettünk volna igénybe venni , de nem voltak megfelelő eszközök. Az svédasztalos reggeli és vacsora választéka 0 volt. Ízetlenek voltak az ételek. . A szobában is rettentő nagyot csalódtunk a családommal, pótágy helyett egy koszlott matracot kaptunk.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
3 nap 2 éjszakát voltunk egy 2. 5 éves kislánnyal. A szálloda alkalmazottai nagyon toleránsak voltak hogy még két kisgyermekes családdal együtt esténként a szállodában gyerek zsivaly hallatszott,és majdnem éjfélig "buliztak" a kicsik.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11. - 5 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése kiváló,a szoba berendezése jó, a Welness-ben a víz megfelelő, de rengeteg kívánalmat hagy az üzemeltetés:
1. Welness törölközőt nem adnak,
2. az ajánlatban szereplő fürdőköpenyért többször kellett szólni,
3. a szobákban takarítás, szemét kivitel a 4 nap alatt nem volt,

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
2015 szilveszterre foglaltunk ebbe a hotelba. Sajnos utólag nagyon megbántuk (nem volt még róla értékelés az ittjartam. hu-n), mert kiderült, hogy egy valamikor szebbe napokat látott hotelba érkeztünk, ami most nagyon le van pukkanva. SZOBÁK: a szobák felszerelése hiányos volt, nem minden működött mindenhol (csap, lefolyó).

Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.14.
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 15.560 - 21.660,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.04.09. - 2020.12.23.
Oxigén Hotel
Noszvaj
5 nap/4 éjszaka 18.200 - 28.245,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.800 - 15.780,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.29-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.12.22.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.970,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.09.30.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 48.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- és sport programokkal, köntös bekészítéssel, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.14. - 2021.03.29.
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.30.

Szállodák Noszvaj környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Karácsonyi és két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

NoszvajX