Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj, Dobó István utca 10/A.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj a térképen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj - vélemények, kritkikák

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj vélemények

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 27. - 4 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a 3 éjszakára foglalt és meghirdetett aktív wellness pihenés 1 túlélő éjszakává változott. A 4 csillagos szállás személyzete udvarias, kedves, segitőkész. A wellness rész egy üvegbura kb. 90 fok volt benne most a kánikulában. Az uszómedence nem müködött, a jacuzziban egy büdös, állott sárga viz poshadt. Az1,5x1,5-es merülő medence volt talán tiszta, használható állapotban.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pénzlehúzás volt a Pünkösd részünkre, de szerintem mások részére is. Első este pusztán én reklamáltam családommal, csodáltam, hogy mások önuralommal tűrték a kiszolgálást, az üres edényeket, a kistányért, ami a vacsora elfogyasztására szolgált volna, ha lett volna mit enni. Rendszeres országjárók vagyunk, de ilyenben még nem volt részünk.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Hotelt jelző tábla a településen nincs. Az ötven-hatvan vendéget 3 (! )fős személyzet próbálta kiszolgálni! Az egyik szobában nem volt meleg víz, a másikban WC papír, a harmadikban szappan és bekészített fürdőköpeny, a negyedikben és még néhányban fűtés. A hatalmas kertben eldugott helyeken sok régebbi (? ) szemét halom.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 16. - 5 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kedves, a szálloda elhelyezkedése szép. A tisztaság teljesen rendben volt. Viszont a wellness szolgáltatások kritikán aluliak. Igaz hogy van szauna, de sokan inkább fürödni szeretnének (főleg akik pici gyerekkel érkeznek). Sajnos csak egy medence talható, az is kb. 15 C fok hőmérsékletű. Valamint van egy jacuzzi, ami max. 6 személyes.

Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 15.560 - 21.660,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Oxigén Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 19.976 - 28.976,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Noszvaj
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunarészleg és a medencék használatával, Noszvaj kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Noszvaj környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

NoszvajX