Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
3325 Noszvaj, Dobó István utca 10/A.

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj a térképen

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 22 noszvaji szállás közül

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj - vélemények, kritkikák

Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Nagyon szép fás környezet az udvarban. Nyugodt, csendes pihenésre alkalmas szép hely. A személyzet nagyon segítőkész. Van látnivaló is a környéken, amit érdemes megnézni (pl.: kastély, barlanglakások).

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Apróságok , de mégis fontosak :
-- a TV gyakran élvezhetetlenül recsegett / zúgott , kerregett /
-- a fürdőszoba nem záródott
--a vegyes salátában a káposztának gyanús , oda nem illő
íze , aromája volt

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Jó a szálloda fekvése. Csend van, nincs sem zaj, sem fény szennyezés, az erdő mélyén tiszta a levegő. Nagyokat lehet túrázni, és túra után "panorámás" szaunákban lenyugodni, megtisztulni. A szobák felújítottak, kényelmes az ágy, rendben van a fürdőszoba, de hiányzik egy-két apróság pl. fogasok az előszobában, egy tálca a bekészített poharaknak, egy másik a túracipőknek.

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 29.
Párommal voltunk a nyár nyujtotta utolsó csodálatos napok egyikén. Két éve játszottam a gondolattal,fel kellene keresni Noszvaj környékét. Mondanom se kell hogy gyönyörű környezet fogadott bennünket. A szálloda kicsit mintha belecsuszna a fenyvesek közé. A reggeli vacsora a szálloda teraszán felejthetetlen számunkra, miközben étkeztünk a mókusok csinytalan játszadozásáralettünk figyelmesek.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Annak ellenére, hogy az ajánlatban ebéd lehetőséget kínáltak a szállodában, egy sütő meghibásodása miatt erre egész ott tartózkodásunk alatt nem volt lehetőség. Nem tudjuk megérteni, hogy miért nem lehetett megoldani, hogy menü választásos alapon két fogásból miért nem lehetett ajánlatot összeállítani.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
Kedvesen, mosolyogva fogadtak,ezt a családias hangulatot éreztük végig a három nap alatt. Bármit kérdeztűnk kézségesen válaszoltak a recepción.A pincérek gyorsan, udvariasan/csinosan felöltözve/ szolgáltak fel.Éreztük,hogy itt szeretnek minket!

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 8.
Az esős idő ellenére is remekül szórakoztunk, a 2 és fél éves gyerekünk is el tudta magát foglalni, wellness részleg talán egy kicsit pici, de sok jó ember kis helyen is elfér.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7.
A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt
Mivel az idő sajnos nem volt alkalmas kirándulásra és sétákra, ezért a TV nézéssel több időt töltöttünk, ami viszont nagyon körülményes volt.

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
Minden szempontból kiváló választás volt, hogy húsvét előtt 4 napot tölthettem a Panoráma hotelben. Nem volt tömeg, lehetett pihenni, úszni, szaunázni szinte mindig a privát szférám külső zavarása nélkül. Az éttermi ellátás bőséges és finom volt. Noszvaj és környéke bővelkedett a program lehetőségekben, sokat túráztam és élveztem a természet csodáit.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 13.
Nagyon szép, tiszta környezetben tölthettük el ezt a néhány napot. Kedves, nagyon figyelmes, vendégközpontú személyzettel ismerkedhettünk meg. Finom ételeket ettünk. A wellness minden igényt kielégítő volt. Szívesen ajánlom ezt a szállodát a barátainknak.

Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 15.560 - 21.660,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Oxigén Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 19.976 - 28.976,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Tündérkert Hotel és Rendezvényközpont
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.800 - 15.780,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Jázmin Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.13-ig
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
Old House
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 palack borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Noszvaj
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunarészleg és a medencék használatával, Noszvaj kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Noszvaj környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

NoszvajX