424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza

4,5
a 112 nyíregyházi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, koktél bár, bár, vendéglő
424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza
424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza
424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza bemutatkozása

Éttermünk Sóstófürdő szívében, kellemes-hangulatos környezetben, Állatpark, Élmény- és Strandfürdő, Múzeumfalu, és egy játszótér szomszédságában található!

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2016. július 20.családjával járt itt
A legjobb ami ezzel az öreg szecessziós épülettel történhetett, hogy ilyen szinvonalas hely lett belőle, ami évek óta tartja a szintet. Mint hallottam a szomszéd vendégektől Ukrajnából is járnak át ide csak egy vacsorára. A libamájat nem szabad kihagyni. A terasz nyáron nagyon kellemes.
Kiváló 2016. június 3.családjával járt itt
Annak ellenére, hogy telt ház volt, gyorsan megkaptuk a megrendelt ételeket. Az ételek bőségesek, ízletesek voltak. A levesek frissek voltak, a fő ételek nagy adagok, gusztusosan tálaltak. A cappuccino forró, frissítő volt. A pincérek kedvesek, egyáltalán nem voltak tolakodóak. Bár sokan voltak, én nem éreztem a helyet zsúfoltnak.
Kiváló 2016. február 12.a párjával járt itt
Véletlenül akadtunk rá, még évekkel ezelőtt. Látogatás Magyarország legszebb állatkertjében, és legjobb éttermében, maradandó élmény volt, ez Nyíregyháza egy kis szelete. Azóta ha színvonalas helyre vágyunk, mindig oda megyünk a férjemmel. Én mindig Tulajdonos Ínyencpulykáját kérek,változatlanul,nem birok lejönni az ételről, aztán almás-csokis palacsintát.
2015. november 18.családjával járt itt
Nagyon finomat ettünk, de sokat kellett rá várni és nem éreztük magunkat kényelmesen, mert nagyon zsúfolt az étterem, a mellettünk lévő asztalnál ülők minden egyes szavát hallottuk és gondolom vica versa. Picit drágálltuk az árakat, viszont annak nagyon örültünk, hogy kisfiunknak volt lehetősége rajzolni az asztalnál, míg elkészült a vacsora.
Gyenge 2015. május 29. járt itt
Vigyázzon mindenki fizetésnél (főleg, ha félpanziós kártyával fizet), minket 2000 Ft-al megvágtak (8000Ft-os számlánál). Így picit romlik az ár/érték arány :-) Az ételek minősége és az adagok mérete egyébként az étlapon szereplő áraknak megfelelő. Sajnáljuk ezt a negatív tapasztalatot, mivel a korábbi években már többször is itt étkeztünk, ha Sóstón szálltunk meg.
Kiváló 2014. december 19.családjával járt itt
2014. okt-ben Nyíregyháza-Sóstón töltöttünk 1 hetet. Gyönyörű szép őszi időnk volt, sok napsütéssel. Két utolsó este itt vacsoráztunk a 424 étteremben. Ha hamarabb tudjuk, hogy milyen jó hely végig itt eszünk. Szép a kerthelyiség, de már az esti hűvös miatt a benti teremben ettünk. Sajnos elég kicsi, érdemes lenne bővíteni.
424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza - Belső
Kiváló 2014. október 19.családjával járt itt
Október elején, egy hétvégén, kora délután tértünk be "ebédelni". A választék óriási, a kiszolgálás gyors, udvarias, az étel finom, és bőséges volt. A személyzet kedves, a terasz hangulatos. Az sem mellékes hogy elfogadható árak vannak. Mindezt azonban eddig is tudtam, mert többször ettünk már itt, és minden ismerősnek ajánlom. Most sem csalódtam.
2014. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
A nyíregyházi állatkert mögött, a Blaha Lujza sétány elején, a játszótér mellett, a Horgásztótól is csupán pár lépésre van ez a vendéglő, azaz nagyon jó az elhelyezkedése, jól megközelíthető, bár a parkolás így főidényben és hétvégén nem volt egyszerű, mert éppen felújítják a majdnem szemben lévő parkolót, és vadászni kellett a helyet.
424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza - Belső424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza - Külső kép424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza - Külső kép
Kiváló 2014. január 19.a párjával járt itt
Kedves, udvarias,nagyon gyors kiszolgalas. Finom es szep etelek, hatalmas adag, nem birtam elfogyasztani, becsomagoltattam. A kinalat bo, valtozatos, mindenki talal megfelelot. Atlagosan graga,jo a megkozelitese, a parkoloja jo nagy, csak ajanlani tudom mindenkinek. Egyeduli hendikepje, az, hogy rossz ido esten,pl. telen eleg keves a ferohely. Nyaron van teraz
424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza a térképen
4431 NyíregyházaSóstófürdő, Blaha Lujza sétány 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • széles borválaszték
H-V
magyar, nemzetközi