La Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza

3,9
a 112 nyíregyházi étterem közül
étterem, pizzéria, vendéglő
La Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza
La Terazza Pizzeria Italiana NyíregyházaLa Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

La Terazza Pizzeria Italiana Nyíregyháza vélemények

Szörnyű 2016. szeptember 26.családjával járt itt
Itt jártunk ebédelni. Férjem olasz es a családomat el akartam hozni egy igazi kis hangulatos olasz étterembe. Felszolgálók nem kedvesek sokat kellett várni hogy bárki is oda jöjjön felvenni a rendelést. Bruschetta nevetséges volt semmi köze nincs az igazi olasz bruschettahoz, sonkák kiszáradt es majdnem hogy ehetetlenek voltak.
Szörnyű 2016. szeptember 12.barátokkal járt itt
Barátaimmal szerettünk volna beülni az étterembe, mert még sóstón ezt nem próbáltuk ki. Több üres asztalnál próbálkoztunk, de a pincér mindegyikre azt mondta, hogy foglalt. Ezek után átmentünk a megszokott éttermünkbe, és ezt nem is lesz kedvünk többé kipróbálni. Pedig jó helyen van, a tó partján is van terasza, szép az egész, és mégcsak nem is ebédidőben jártunk ott.
Kiváló 2016. augusztus 18. járt itt
Hangulatos a hely és igényes, finomak az ételek, udvariasak a felszolgálók, igazán olasz az egész.
Kiváló 2016. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Hangulatos étterem Sóstón a tó partján. Nem olcsó, viszont minden friss és ízletes. A tengeri herkentyűk és a többi alapanyag sem fagyasztott. A pizza is finom, vékonytésztás. A kiszolgálás kedves. Többször jártunk itt, egy alkalommal kértem a pincérnőt, hogy turmixoltassa össze a zöldséglevest a 10 hónapos kislányomban.
Kiváló 2015. július 27.a párjával járt itt
Kellemes víz fölé épített teraszon ültünk, kánikulában. A felszolgálás kifogástalan volt, azonnal érkeztek a hideg sörök az ételek pedig tűzforrón frissen gusztusosan tálalva. Ettünk pizzát, ami vékony tésztás, de óriási méretű volt, a tészta mindenféle tengeri finomsággal köztük két jól megtermett rákkal isteni finom volt.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. február 11.a párjával járt itt
Az étterem hangulatos, kitűnő fekvésű. A konyha jellege olasz. Az árak az átlagosnál magasabbak. A borkínálat egyoldalú és drága. A személyzet kedves ugyan de rutintalan. Az ételek minősége változó. Sajnos a csúcs minőségtől az ehetetlen , sőt a felszolgálásra alkalmatlan között véletlen szerűen ingadozik.
Kiváló 2014. szeptember 29.családjával járt itt
Eddig mindig finomakat ettem itt. Egy picit ilyenkor visszatérek Olaszországba. A pizza itt igazi pizza, mintha pl. Reccoban szolgálnák fel. És hát az édességek! Hmm. . .
A helyszínről majdnem megfeledkeztem! Pedig Sóstó a szívem csücske. Gyönyörű helyen, a tóparton lehet ücsörögni a La Terazza teraszán.
Szívből ajánlom mindenkinek!