Hotel Barbizon Nyíregyháza ★★

Hotel Barbizon Nyíregyháza
Hotel Barbizon NyíregyházaHotel Barbizon Nyíregyháza
Hotel Barbizon NyíregyházaHotel Barbizon Nyíregyháza

Hotel Barbizon Nyíregyháza bemutatkozása

A Hotel Barbizon egyedi és utánozhatatlan. Igazi 3 in 1: hotel, klub, színház. Idilli környezetben, a strandfürdő mögötti fenyőfaligetben helyezkedik el. Szállodánk 18 kényelmes, zuhanyzós vagy fürdőkádas szobával várja a vendégeket.
Szállóvendégeink a nap 24 órájában díjmentesen igénybe vehetik a szaunát és a szabadtéri termálmedencét.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Barbizon Nyíregyháza vélemények

Gyenge 2016. július 20.családjával járt itt
Írják az 52 fokos termálvizet. Nem tiszta és kb. 28 fokos hideg víz fogadott a termálnak hirdetett medencében. Szóltam a recepción, de ott elutasítóan azt mondták, hogy naponta kétszer töltik föl a medencét, nem tud mit tenni. Még szerencse, hogy a szomszédos strandon éjszakai fürdőzés volt, és 5000 Ft-unk bánta, de átmentünk oda.
Átlagos 2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
A szallodaval minden rendben,tisztasag,kenyelem szempontjabol,negy agyas szobat valasztottunk ami az utolso emeleten van. Reggeli svedasztalos,nincs a szoba araban de egy ezresert jol laktunk. VISZONT! Aki pihenni ,ejszaka aludni szeretne,foleg ha gyerekkel erkezik,az nincs mit keressen itt hetvegen. 400-500 ember mulat a foldszinti diszkoban-klubban hajnalig.
2018. május 18.gyerekekkel járt itt
Mint szálláshely nem ad túl sok szolgáltatást, de árban sincs elszállva. A recepciósok furán egykedvűek, de azért segítőkészek. Az elhelyezkedés nagyon jó. Szép és hangulatos a kert. Áprilisban még nem voltak programok, de nyáron gondolom nem a zavartalan alvásról szólnak az éjszakák . . . elnézve a hatalmas bárt és kerthelyiséget.
2014. január 19.a párjával járt itt
Epp most erkeztunk meg haza a Barbizon hotelbol. A sok dicseret hatasara valasztottuk a hotelt a potszilveszterunk szinhelyeve. Hat a szalloda berendezese mar elegge le van lakva ,de tiszta rendes volt. A recepcios ur udvarias es kezseges. A kinti termalvizes medencekbol csak 3 mukodott, de a vendegek. szamahoz kepest eleg volt, a viz tisztasaga kifogasolhato volt.
Kiváló 2022. január 15.családjával járt itt
Nagyon kedves, rugalmas a személyzet
Nagyon jó, hogy a hotelnek vannak saját medencéi is, és hogy a strand mellett van.A reggeli nagyon finom. Aki szeret fürdeni, az mindenképpen ltogasson el ide.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Kiváló 2018. május 18.gyerekekkel járt itt
Nem vagyunk sehol visszajáró vendégek, ez a hely kivétel. Ha egyszer voltál itt, visszahúz. Ne várj luxusszállodát, ez vhogy egy külön kategória. Egyedi és utánozhatatlan hangulattal. Mi először a főépületben aludtunk, most pedig a kerti lakban. Az udvaron már építettek egy kis úszó-és gyerekmedencét is, aminek biztosan sokan örülnek.
Hotel Barbizon Nyíregyháza - Külső képHotel Barbizon Nyíregyháza - Külső képHotel Barbizon Nyíregyháza - Medence/kertHotel Barbizon Nyíregyháza - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Tavaly télen voltunk itt, nagy hóban, hidegben. A kültéri medence valami csoda :) kint szakad a hó, a medencében pedig csobog a melegvíz, egy pohár borral a kézben nagyon élvezetes a szemben lévő fákra kifeszített kivetítőn meccset nézni :) Az éjszakai bár is nagyon hangulatos és kifejezetten pörgős ott az élet.
Kiváló 2014. február 19.családjával járt itt
Véletlenül találtam a Hotelre! Nagyon meg tetszett a rengeteg fa meg a termálvizes medence. A hotel kinézete a sok fa bútorokkal. Mindenkinek ajánlom egyszer menjen el. A személyzet nagyon udvarias a reggeli választékos és ízletes. A medencék jól kivannak találva és nagyon jó a termálvíz. Könnyen meg közelíhetőséggel örzött parkoló. Én még szeretnék egy párszor vissza menni.
Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, exkluzív szálloda, jó megközelíthetőséggel, őrzött parkolóval. A szálloda luxuskivitlű, saját gyógyvízű fürdővel. A Bár nagy befogadóképességű, minden igényt kielégít. A koszt kiváló volt, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész. A szobák tiszták, kényelmesek. A város nagyon szép, az Állatkert különösen tetszett.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Véletlenül akadt a kedvesem Barbizonra a neten, ami Sóstón található. Amikor megnéztük a képeket "beleszerelmesedtünk" és szinte egyszerre mondtuk, hogy ezt meg kell nézni. Kedves személyzet fogadott, de a "mindenholfa" látvány teljesen lenyűgözött. Végigvezettek az összes helyiségen, ahol mást nem lehet, csak csodálattal adózni annak, aki ezt megálmodta és megvalósította.