Hotel Dzsungel Nyíregyháza ★★

Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Dzsungel Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2016. július 13.gyerekekkel járt itt
Dunántúlról érkeztünk. Idén jártunk először Szabolcsban 4 tagú családommal és idősebb szüleinkkel,hogy együtt töltsünk a nyárból pár napot. Az Állatpark volt a fő cél,mivel ismerőseink már jártak itt. A Dzsungelt a honlapon találtuk. A 2 ágyas és zuhanyzós családi szobát márciusban foglaltuk. Nem csalódtunk.
Kiváló 2016. június 25.gyerekekkel járt itt
4 csodás nap! Minden évben legalább kétszer ellátogatunk az állatkertbe. Állítjuk, hogy Magyarország legjobb állatparkja. Nagyon szép az környezet. Az állatoknak bőven van helye. A négy nap alatt most végre az összes állatbemutatót végig tudtuk nézni. (papagáj,fóka, cápaetetés stb. )
Az időjárás csak az utolsó napon vacakolt egy kicsit.
Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Nyíregyházi állatkert volt a fő úti célunk, ezért is választottuk ezt a hotelt. Előre megnéztem, hogy mire is számíthatunk ezért nem vártunk wellness és 4 csillagos hotelt. . . . . . ,de nagyon kellemesen csalódtunk. Az épület régi időkből maradt ránk, de megfelelően felújították, kényelmes és tiszta nagy szobák.
Hotel Dzsungel Nyíregyháza - Szórakozás/SportHotel Dzsungel Nyíregyháza - KörnyékHotel Dzsungel Nyíregyháza - Szórakozás/Sport
Átlagos 2014. augusztus 25.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes három napot töltöttünk itt el barátainkkal. A szállás és az árban fel nem tüntetett, ám de kötelező. reggeli átlagos volt. Ez utőbbi estében mindkét nap ugyanazt kaptuk. A hotel elhelyezkedése viszont nagyon szép. Az állatpark és a tó remek kikapcsolódást nyújtott. A személyzet segítőkész volt. Hiányoltuk, hogy üdítőt, kávét csak automatákból tudtuk beszerezni.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 60 városban járt márFelfedező - 30 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 19.gyerekekkel járt itt
Egy év után tértünk vissza ide, mivel ez az ideális választás az állatkerti látogatáshoz. Nagy meglepetésünkre színvonalbeli változás történt, a szobák felújításra kerültek, szerintem 2 csillagot meghaladva néznek ki. A fürdőszoba valóban kicsit régiesebb és elég kicsi, de a célnak megfelel. A reggeli kínálata is bőséges, finom. Kiemelném a kedves személyzetet.
Kiváló 2019. április 6.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már a Dzsungel hotelban. 2 év elteltével idén is ellátogattunk ide családommal. A gyermekeink rajonganak az állatokért, ezért ha lehetőségünk adódik, eltöltünk itt 1-1 hétvégét. Nem csak a gyerekek, de mi szülők is el vagyunk ragadtatva az Állatpark szenzációitól.
Kiváló 2017. november 1.gyerekekkel járt itt
Ismételten nagyon jól éreztük magunkat! Azt kaptuk, amit egy 2**-os szállodától vártunk. Idén egy építkezés volt a szomszédban, de a szálloda idejében értesített minket, annak ellenére hogy már áprilisban lefoglaltuk a szállást, de emiatt nem mondtuk vissza.
Kiváló 2017. augusztus 5.a párjával járt itt
Fantasztikusan éreztük magunkat a hotel dzsungelben. Mi először jártunk nyíregyházán a párommal, és nagyon kellemes csalódás volt. A flamingó lakosztályban szálltunk meg, érdemes volt már januárban lefoglalni, nagyon meg voltunk elégedve mindennel. A személyzet segítőkész, kedves, mosolygós, az állatpark csodálatos.
Kiváló 2023. március 7.gyerekekkel járt itt
A két csillagos szállóban foglaltunk szobát mert - az unokák miatt - az utazás alapvető célja az állatpark látogatás volt és a szálló gyakorlatilag az állatkerten belül van. A három nap után mi elégedettek, a gyerekek kimondottan boldogok voltak. ( Az állatkert nagy területen van, minden nap volt mit megnézni kényelmesen, sietés nélkül.
2022. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
2 gyerekkel voltunk 3 éjszakára. A szoba kényelmes, tágas volt (családi). Az ételek finomak, bár desszert nem volt egyszer sem, az kicsit hiányzott. Tetszik a belső tér, törekedtek a dzsungel feelingre. Korlátlan belépés az állatkertbe, ez nagyon jó kis előnye a helynek.