Lugas Hotel Nyíregyháza ★★★★

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Lugas Hotel Nyíregyháza vélemények

2017. november 21.a párjával járt itt
A szállodát elég nehéz volt megtalálni, mivel mi vonattal mentünk. Ettől függetlenül kellemes meglepetésben volt részünk. A szállás tiszta, egyszerű volt, habár (mi erkélyes szobát kértünk) az erkélyek a tetőre néztek, nem volt érdemes kiülni, igazából nem volt, amiben gyönyörködhettünk volna.
Kiváló 2017. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel és nagyszülőkkel töltöttünk el 2 éjszakát itt. Kétszer is módosítanunk kellett az időpontot, mindkétszer készségesen segítettek benne (ingyen - a kuponos oldalról ugyanezt nem mondhatom el :s) A várakozásunkat jócskán meghaladta a szálloda, ugyanis kedvezményes volt az ár és elég külvárosi az elhelyezkedés, így nem voltak magas elvárásaink.
Szörnyű 2017. szeptember 13.a párjával járt itt
Két hete jártunk itt a párommal,megdöbbentő a látvány,ez a szálloda még a 2 csillagnak sem felel meg,nem tudom elképzelni mi alapján kapta meg a 4 csillagot. Nagyon sok helyen jártunk Európában 3-4 csillagos hotelban de,ilyen csalódás még nem ért bennünket. A bútorzat kopott,az ágynemű agyonhasznált,a szoba olyan pici hogy 2 ember egyszerre nem tud közlekedni,a zuhanyzókabin rozsdás.
Kiváló 2017. május 10.a párjával járt itt
A múlt hét végét töltöttük itt a hotelben. Célunk az Állatpark meglátogatása volt, de mivel Budapestről jöttünk, mindenképpen érdemes volt itt is aludni. A személyzet nagyon kedves, udvarias, figyelmes volt. Tisztaság fogadott. A wellness rész nekünk tökéletes volt. A folyamatban lévő diétámat nem igazán tudtam tartani ilyen pazar félpanziós ellátással. . . :-) Csak pozitív élményt szereztünk.
2016. december 5.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már ebben a hotelben, a gyerekek imádják a wellness részlegét és mi is szeretjük. Nagyon jó a külső jakuzzi, de a benti nagymedence is. Különösen jó, hogy van itt is ital felszolgálás, nagyon jól tud esni egy jó limonádé! Tisztaság van, segítőkész a személyzet, rendben vannak a szobák is.
2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Amikor az ide szóló kupont vásároltam olvastam ezen az oldalon hideget- meleget. Mi csak a meleget tapasztaltuk! Még úgy is hogy egy nappal korábban érkeztünk a foglalt időpontnál, ami csak odaérve a recepción derült ki ( számunkra). De azonnal intézkedtek és amíg tettünk egy kellemes sétát addig előnyös készítették a családi duplaszobát.
Lugas Hotel Nyíregyháza - WellnessLugas Hotel Nyíregyháza - Wellness
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2016. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Mi egy éjszakát töltöttünk a szállodában,de ebbe a két napba annyi programot tudtunk összehozni,hogy elég is volt. A wellness részleggel kezdeném,ami pont megfelelő minden korosztálynak. A késő estig tartó fürdés nagyon jó volt. A vacsora a szálloda éttermében,nagyon finom és bőséges. Kedves személyzet,barátságos emberek. Minden nagyon jó volt,mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2016. június 27.gyerekekkel járt itt
Nem okozott csalódást a száláshely. Ami meg volt hirdetve azt kaptuk. Ízlésesen berendezett szoba klímával, kényelmes ágyakkal, megfelelő fürdőszobával. A Személyzet kedves, mosolygós a svédasztalos reggeli választékos. A vacsora változatos , ízletes, finom, hála a "Szakácsnak", itthonról is gratulálunk, merthogy nem találtunk kifogásolni valót sem az étkekben, sem a desszertben.
Kiváló 2016. június 27.a párjával járt itt
Kuponnal mentünk el a hotelbe 2-en a párommal 2 éjszakára, a szállás kiváló volt. A szoba mérete teljesen megfelelő: fürdőszoba, egy kis nappali és egy hálószoba. Tiszta is volt, egy kicsi hibája hogy a klíma nem volt tökéletes, nem hűtött rendesen. Félpanziós ellátásunk volt, svédasztalos reggeli és vacsora.
2016. május 13.gyerekekkel járt itt
Kuponos oldalon vettem a wellness hètvègèt de ezt nem èzeztettèk velünk. Kedvesek segitőkèszek voktak már a foglalásnál is. Azèrt mentünk Nyiregyházára h az állatkertet megnèzzük. Èrkezèsünk napjára mèg jó időt jósoltak de a teljes köv napra retteneteset.