Lugas Hotel Nyíregyháza ★★★★

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Lugas Hotel Nyíregyháza vélemények

Átlagos 2015. november 25.gyerekekkel járt itt
Októberben voltunk 3 éjszakát a családdal. Szerintem ez a szállás a 4 csillagtól messze van mint Makó Jeruzsálemtől. A szoba és a fürdőszoba is tisztasásgilag hagyott maga után kivetnivalót , ott tartozkodásunk alatt szobaasszony be nem tette a lábát a szobánkba a végül a szemetet mi vittük ki, meg az egész környezet kissé lepukkant a reggeli nagyon egyszerű, de finom volt.
Gyenge 2015. november 22.a párjával járt itt
Mi augusztusban voltunk a párommal. Sajnos a 2 éjszakából egyet sem töltöttünk ott, mert kiderült mikor odaértünk, hogy lagzi lesz 3 napig. Erről semmilyen telefonhívást vagy email-t nem kaptunk. Amikor szólni mertünk a recepciósnak, ő flegmán és lekezelő stílusba reagál. Miután még éjjel egykor sem tudtunk aludni, úgy döntöttünk otthagyjuk ezt az istenverte helyet.
Lugas Hotel Nyíregyháza - Szobák
Átlagos 2015. november 5.a párjával járt itt
Párommal 2 éjszakát tartózkodtunk a hotelban. A 4 csillagos jelző azért kicsit túlzás. (Nem tudni mire adták. )
Átlagos szoba, átlagon aluli méretű ággyal. Jakuzzi vize büdös, szauna langyos. Masszőr 1. osztályú mindenkinek ajánlom! Ételek általában finomak voltak, kifogásolható a reggeli hideg tojásrántotta.
Átlagos 2015. november 2.a párjával járt itt
Az élmény medence hideg nem működik az összes medence. A szobában mind a 4 pohár koszos, a diszparna is elég durván.
2015. augusztus 13.családjával járt itt
Ajánlom mindenkinek. A szoba jó volt. A nagy hőségben tökéletesen működött a légkondi. Hamarabb érkeztünk, és teljen pozitívan álltak a dologhoz, próbáltak segíteni. A csomagajánlatuk kedvező volt. A hozzá tartozó szolgáltatás maximális volt. A Sóstói transzfer pontosan indult, kedves sofőrrel. Az étkezés hibátlan volt. Nagy választék, finom ízek. Egyszóval szuper!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2014. november 6.gyerekekkel járt itt
Az őszi szünetet töltöttük a családdal a Lugasba, (3 gyerek) akik remekül érezték magukat, velünk együtt. Gyönyörű apartman szobát kaptunk, kifogástalan fürdőszobával. Lehet, hogy a szálloda nem egy 4*szintű kinézetre de tiszta volt. A személyzet viselkedése kifogástalan, a medence nagy, a gyerekek imádták és a gyerekmedence is jó volt és meleg, 2 jakuzzi (belső, külső)működött.
Szörnyű 2014. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
4 csillag egy vicc! A külső is már gyanus volt. A szoba koszos ,vastagon áll a por az eltoható ajtó szegélyén,a sarokba pókháló. Az bejárati ajtószéle nincs befejezve,úgyanígy a fürdőszoba küszöb része. A függöny szakadt,lukas. A szekrényben találunk egy szatyor használt pelenkát! A recepciós azt igéri küld takarítót.
Lugas Hotel Nyíregyháza - EgyébLugas Hotel Nyíregyháza - EgyébLugas Hotel Nyíregyháza - EgyébLugas Hotel Nyíregyháza - EgyébLugas Hotel Nyíregyháza - EgyébLugas Hotel Nyíregyháza - Egyéb
Kiváló 2014. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Szuper jó szàlloda. Gyerekekkel voltunk apartmanhàzban, nagyon tiszta 4 csillagos hely. Wellnes is jó volt, meleg, tiszta víz volt. Igazi 4 csillag! Mindenkinek ajànlom. A kaja nagyon finom volt. A szemêlyzet kedves, segitökész. Biztosan megyünk még ebbe a szàllodába. A vàros nagyon szép,föleg este! A gyerekek élveztêk a szàllodàt, a vàros.
Kiváló 2014. július 4.gyerekekkel járt itt
Kedves személyzet, tiszta környezet (szoba, fürdő), kellemes, jól működő wellness. Jól éreztük magunkat. Talán a **** túlzás, de amit kaptunk az rendben volt. Ár- érték arány szerintem megfelelő. Csend,nyugalom volt a szállodában és környékén, tudtunk pihenni. Jól éreztük magunkat. Ha Nyíregyházára utazunk, máskor is szívesen felkeressük a Lugas Hotelt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Gyenge 2014. június 7.gyerekekkel járt itt
Sok wellness szállodában jártunk már,és ezt a szállodát nem 4 csillagosnak minősíteném. A wellness részleg egész jó lenne, de a nagy medence vize hideg, így a gyerek nem igazán élvezte, a szaunák nem működtek, a jacuzzinak meg fura szaga és színe volt. . . Össze sem hasonlítható pl. a 4 csillagos Zalakarosi szállodákkal.