Huszár Vendéglő Örvényes

Huszár Vendéglő Örvényes
8242 Örvényes, Malom u. 2.

Huszár Vendéglő Örvényes értékelése:

1. helyezett a 2 örvényesi étterem közül
58. helyezett Balatonon - 668 étterem közül

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Élőzene:
könnyűzene, pop, rhythm&blues, rock&roll, szimfonikus
Gépzene:
könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol, német, orosz
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser, Soproni, Edelweiss, Krusovice

Huszár Vendéglő Örvényes - vélemények, kritkikák

Huszár Vendéglő Örvényes vélemények

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazságtalan olyan negatívumot beleírni egy értékelésbe, amiről a Huszár Vendéglő üzemeltetői-dolgozói nem tehetnek. Vagy mégis? Bizonytalan vagyok. Jó helyen van, szép a kilátás az Aszófői öbölre, parkolással nincs gond, a személyzet udvarias, közvetlen ( lehet, hogy ez a ,,felhívás a keringőre? ,, ). Merthogy a névnapi ebédünket elrontotta a fertelmesen közönségesen beszélő vendégek köre.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 1.
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvet egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását és színvonalas szolgáltatásunkat.

Tisztelettel,

Huszár csapat
Huszár Vendéglő, vendégkapcsolati manager

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 3.
Tágas kényelmes parkolóval rendelkező étterem. A pincérek kivételesen udvariasak, figyelmes a kiszolgálás, gyors a konyha, mérsékeltek az árak. Ritka szerencsés együttállás a Balatonon. Rövid időn belül kétszer is meglátogattuk, mindkétszer igen jól éreztük magunkat. Kisgyermekes családosoknak is jó szívvel ajánlom.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 15.
Remek hely! Nagyon hangulatos étterem, finomak az ételek, az étterem tiszta, a hozzá tartozó parkoló és park rendezett, balatoni viszonylatban mérsékeltek az árak a felszolgálók pedig kedvesek, bár volt köztük egy túl buzgó fickó is, de ő sem volt sértő vagy bántó :)
Csak ajánlani tudom :)

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 14.
Az étteremben finomak az ételek ,kedves és udvarias a személyzet. Mindenkinek ajánlom! Jók az árak . Huszártálat ettünk ami nagyon bőséges volt. Hangulatos az étterem jó a megközelítése . Parkolási lehetőség nagyon jó mint az autósoknak és motorosoknak is és a kerékpárosoknak is. A mellékhelyiségek tisztasága megfelelő. A kiszolgálás gyors.

2013. augusztusban járt itt
Értékelt: 2014. április 25.
Nagyon, de nagyon kedvesek, a babgulyás verhetetlen, néha sajnos túl sokan vannak, aminek az az eredménye, hogy rengeteget kell várni és van olyan étel, ami már elfogyott.
Korábbi tapasztalat szerint a párolt zöldség köret kissé elázott, de minden egyebet muszáj megkóstolni. Ennek ellenére nem szabad kihagyni! :)

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 28.
Most próbáltuk ki először ezt az éttermet, nagyon tetszett, valószínűleg visszatérünk még. Kedvezőek az árak, az ételek finomak. A személyzet is roppant figyelmes, a hölgy rögtön kiszolgált bennünket, kérdéseinkre készségesen válaszolt. Csirkepaprikást ettünk. Az étterem nagyon jó helyen fekszik, könnyen megközelíthető. Csak ajánlani tudom, aki erre jár, térjen be!

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 27.
Szép hangulatos hely. A felszolgálók kedvesek, jó környezet. Étel variálást is szívesen elkészítik, nagyon ízletes ételeket készítenek. Étel-Ital választék elég nagy, gondolkozni kell, hogy mit is egyél, mi libamájat ettünk. Az árak is kiválóak. Célirányosan jöttünk ide csak az étterem miatt tettünk 2 órás kitérőt. :) Biztos hogy még fogunk ide jönni.

2013. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 26.
Nagyon helyes kis vendéglő, ahova néhány nappal ezelőtt véletlenül tértünk be. Az ételek finomak és ár-érték arányban is megfelelő. Pillanatok alatt kiszolgált bennünket a hölgy, nem kellett várnunk és nagyon kedves volt. Az étterem az út mellett található, könnyű a parkolás. Külön tetszik, hogy egy csigalépcsőn feljutva az emeletre gyönyörű panoráma nyílik a Balatonra.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vendéget szívélyesen fogadják és szolgálják ki. A visszatérő vendéget felismerik és külön figyelmet szentelnek rájuk. A felszolgálók is kedvesek, barátságosak, minden figyelem a vendégé, a konyha is csak elismerést érdemel. Nagy étel és ital választékkal rendelkezik, a magyaros ételektől a különlegességekig.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 10.
Egy nyári napon 11 órakor itt jártunk párommal,kávé és üditő fogyasztás után szerettünk volna ebédet fogyasztani, de a pincér közölte a konyha el van maradva várjunk kb. 12 óráig. Beletörödve hagyta, hogy elmenjünk. Rendszeresen felkerestük az éttermet nyaralásunk során, az ételek elkészitési minősége sem volt nagyszerű, a bécsi szelet kicsi,a hagymás rostélyost nem tudják megfelelő minőségre sütni.

Legnépszerűbb csomagok Örvényesen és környékén
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Villa Classica
Pápa
1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Safari klubhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.05. - 2019.12.16.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Club Tihany Hotel
Tihany
4 nap/3 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sport- és gyermek programokkal
2019.04.18. - 2019.04.23.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2019.04.14.
CE Napfény Hotel
1-2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.09.30.
Loncnéni Háza
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.15.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna rituálékkal, választható programokkal, fürdőköpeny és szauna törölköző használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.19. - 2019.03.10.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
3 nap/2 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.08.15. - 2019.08.20.
Caesar Panzió
Pápa
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.08. - 2019.12.31.

Szállodák Örvényes környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Örvényes
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Prémium Hotel Panoráma Örvényes
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hotel Panoráma Balatongyörök Örvényes
Téli akciós hétköznapok (min. 2 éj)
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

Huszár Vendéglő ÖrvényesX