Huszár Vendéglő Örvényes

Huszár Vendéglő Örvényes
8242 Örvényes, Malom u. 2.

Huszár Vendéglő Örvényes értékelése:

1. helyezett a 2 örvényesi étterem közül
59. helyezett Balatonon - 668 étterem közül

H-Sze zárva
CS-V 09:00-21:00
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Élőzene:
könnyűzene, pop, rhythm&blues, rock&roll, szimfonikus
Gépzene:
könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol, német, orosz
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser, Soproni, Edelweiss, Krusovice

Huszár Vendéglő Örvényes - vélemények, kritkikák

Huszár Vendéglő Örvényes vélemények

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 15.
A frissensültek elfogadható minőségűek voltak,de a HUSZÁR-tál nem!!!!!!! Az oldalas /amit gondolom kimelegítettek/avas volt,a kacsacomb is hasonlóan nem a legfrissebb sütésből maradhatott,mellesleg hideg volt!A díszítés igényes,de ez nem enyhítette csalódásunkat és a kedves kiszolgálás sem!
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 1.
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvet egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását es színvonalas szolgáltatásunkat.

A panasz megírása után, már máshogy készítjük el a kacsacombot és az oldalast a Huszár-tálon.
Huszár Vendéglő, vendégkapcsolati manager

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazságtalan olyan negatívumot beleírni egy értékelésbe, amiről a Huszár Vendéglő üzemeltetői-dolgozói nem tehetnek. Vagy mégis? Bizonytalan vagyok. Jó helyen van, szép a kilátás az Aszófői öbölre, parkolással nincs gond, a személyzet udvarias, közvetlen ( lehet, hogy ez a ,,felhívás a keringőre? ,, ). Merthogy a névnapi ebédünket elrontotta a fertelmesen közönségesen beszélő vendégek köre.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 1.
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvet egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását és színvonalas szolgáltatásunkat.

Tisztelettel,

Huszár csapat
Huszár Vendéglő, vendégkapcsolati manager

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 3.
Tágas kényelmes parkolóval rendelkező étterem. A pincérek kivételesen udvariasak, figyelmes a kiszolgálás, gyors a konyha, mérsékeltek az árak. Ritka szerencsés együttállás a Balatonon. Rövid időn belül kétszer is meglátogattuk, mindkétszer igen jól éreztük magunkat. Kisgyermekes családosoknak is jó szívvel ajánlom.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 15.
Remek hely! Nagyon hangulatos étterem, finomak az ételek, az étterem tiszta, a hozzá tartozó parkoló és park rendezett, balatoni viszonylatban mérsékeltek az árak a felszolgálók pedig kedvesek, bár volt köztük egy túl buzgó fickó is, de ő sem volt sértő vagy bántó :)
Csak ajánlani tudom :)

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 14.
Az étteremben finomak az ételek ,kedves és udvarias a személyzet. Mindenkinek ajánlom! Jók az árak . Huszártálat ettünk ami nagyon bőséges volt. Hangulatos az étterem jó a megközelítése . Parkolási lehetőség nagyon jó mint az autósoknak és motorosoknak is és a kerékpárosoknak is. A mellékhelyiségek tisztasága megfelelő. A kiszolgálás gyors.

2013. augusztusban járt itt
Értékelt: 2014. április 25.
Nagyon, de nagyon kedvesek, a babgulyás verhetetlen, néha sajnos túl sokan vannak, aminek az az eredménye, hogy rengeteget kell várni és van olyan étel, ami már elfogyott.
Korábbi tapasztalat szerint a párolt zöldség köret kissé elázott, de minden egyebet muszáj megkóstolni. Ennek ellenére nem szabad kihagyni! :)

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 28.
Most próbáltuk ki először ezt az éttermet, nagyon tetszett, valószínűleg visszatérünk még. Kedvezőek az árak, az ételek finomak. A személyzet is roppant figyelmes, a hölgy rögtön kiszolgált bennünket, kérdéseinkre készségesen válaszolt. Csirkepaprikást ettünk. Az étterem nagyon jó helyen fekszik, könnyen megközelíthető. Csak ajánlani tudom, aki erre jár, térjen be!

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 27.
Szép hangulatos hely. A felszolgálók kedvesek, jó környezet. Étel variálást is szívesen elkészítik, nagyon ízletes ételeket készítenek. Étel-Ital választék elég nagy, gondolkozni kell, hogy mit is egyél, mi libamájat ettünk. Az árak is kiválóak. Célirányosan jöttünk ide csak az étterem miatt tettünk 2 órás kitérőt. :) Biztos hogy még fogunk ide jönni.

2013. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 26.
Nagyon helyes kis vendéglő, ahova néhány nappal ezelőtt véletlenül tértünk be. Az ételek finomak és ár-érték arányban is megfelelő. Pillanatok alatt kiszolgált bennünket a hölgy, nem kellett várnunk és nagyon kedves volt. Az étterem az út mellett található, könnyű a parkolás. Külön tetszik, hogy egy csigalépcsőn feljutva az emeletre gyönyörű panoráma nyílik a Balatonra.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vendéget szívélyesen fogadják és szolgálják ki. A visszatérő vendéget felismerik és külön figyelmet szentelnek rájuk. A felszolgálók is kedvesek, barátságosak, minden figyelem a vendégé, a konyha is csak elismerést érdemel. Nagy étel és ital választékkal rendelkezik, a magyaros ételektől a különlegességekig.

Legnépszerűbb csomagok Örvényesen és környékén
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.875 - 33.363,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2019.12.22.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.31. - 2019.07.07.
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.732,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2018.07.12. - 2020.12.28.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
4-6 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2019.08.31.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 11.025,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2019.11.10.
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 ajándék levesebéddel, tenisz kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.08.25.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.04.20. - 2020.04.20.
Hotel Halászkert
Badacsony
3 nap/ 2 éjszaka 9.500,-Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.26. - 2019.05.02.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 9.395,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.04.03. - 2019.06.30.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.04.20.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.160 - 17.575,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2019.12.19.

Szállodák Örvényes környékén
Holiday Hotel Csopak Örvényes
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Örvényes
Hotel Panoráma Balatongyörök Örvényes
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Frissítő tavasz (min. 2 éj)

Huszár Vendéglő ÖrvényesX