Huszár Vendéglő Örvényes

Huszár Vendéglő Örvényes
8242 Örvényes, Malom u. 2.

Huszár Vendéglő Örvényes értékelése:

1. helyezett a 2 örvényesi étterem közül
59. helyezett Balatonon - 668 étterem közül

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Élőzene:
könnyűzene, pop, rhythm&blues, rock&roll, szimfonikus
Gépzene:
könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol, német, orosz
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser, Soproni, Edelweiss, Krusovice

Huszár Vendéglő Örvényes - vélemények, kritkikák

Huszár Vendéglő Örvényes vélemények

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazságtalan olyan negatívumot beleírni egy értékelésbe, amiről a Huszár Vendéglő üzemeltetői-dolgozói nem tehetnek. Vagy mégis? Bizonytalan vagyok. Jó helyen van, szép a kilátás az Aszófői öbölre, parkolással nincs gond, a személyzet udvarias, közvetlen ( lehet, hogy ez a ,,felhívás a keringőre? ,, ). Merthogy a névnapi ebédünket elrontotta a fertelmesen közönségesen beszélő vendégek köre.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 1.
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvet egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását és színvonalas szolgáltatásunkat.

Tisztelettel,

Huszár csapat
Huszár Vendéglő, vendégkapcsolati manager

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 3.
Tágas kényelmes parkolóval rendelkező étterem. A pincérek kivételesen udvariasak, figyelmes a kiszolgálás, gyors a konyha, mérsékeltek az árak. Ritka szerencsés együttállás a Balatonon. Rövid időn belül kétszer is meglátogattuk, mindkétszer igen jól éreztük magunkat. Kisgyermekes családosoknak is jó szívvel ajánlom.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 15.
Remek hely! Nagyon hangulatos étterem, finomak az ételek, az étterem tiszta, a hozzá tartozó parkoló és park rendezett, balatoni viszonylatban mérsékeltek az árak a felszolgálók pedig kedvesek, bár volt köztük egy túl buzgó fickó is, de ő sem volt sértő vagy bántó :)
Csak ajánlani tudom :)

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 14.
Az étteremben finomak az ételek ,kedves és udvarias a személyzet. Mindenkinek ajánlom! Jók az árak . Huszártálat ettünk ami nagyon bőséges volt. Hangulatos az étterem jó a megközelítése . Parkolási lehetőség nagyon jó mint az autósoknak és motorosoknak is és a kerékpárosoknak is. A mellékhelyiségek tisztasága megfelelő. A kiszolgálás gyors.

2013. augusztusban járt itt
Értékelt: 2014. április 25.
Nagyon, de nagyon kedvesek, a babgulyás verhetetlen, néha sajnos túl sokan vannak, aminek az az eredménye, hogy rengeteget kell várni és van olyan étel, ami már elfogyott.
Korábbi tapasztalat szerint a párolt zöldség köret kissé elázott, de minden egyebet muszáj megkóstolni. Ennek ellenére nem szabad kihagyni! :)

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 28.
Most próbáltuk ki először ezt az éttermet, nagyon tetszett, valószínűleg visszatérünk még. Kedvezőek az árak, az ételek finomak. A személyzet is roppant figyelmes, a hölgy rögtön kiszolgált bennünket, kérdéseinkre készségesen válaszolt. Csirkepaprikást ettünk. Az étterem nagyon jó helyen fekszik, könnyen megközelíthető. Csak ajánlani tudom, aki erre jár, térjen be!

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 27.
Szép hangulatos hely. A felszolgálók kedvesek, jó környezet. Étel variálást is szívesen elkészítik, nagyon ízletes ételeket készítenek. Étel-Ital választék elég nagy, gondolkozni kell, hogy mit is egyél, mi libamájat ettünk. Az árak is kiválóak. Célirányosan jöttünk ide csak az étterem miatt tettünk 2 órás kitérőt. :) Biztos hogy még fogunk ide jönni.

2013. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 26.
Nagyon helyes kis vendéglő, ahova néhány nappal ezelőtt véletlenül tértünk be. Az ételek finomak és ár-érték arányban is megfelelő. Pillanatok alatt kiszolgált bennünket a hölgy, nem kellett várnunk és nagyon kedves volt. Az étterem az út mellett található, könnyű a parkolás. Külön tetszik, hogy egy csigalépcsőn feljutva az emeletre gyönyörű panoráma nyílik a Balatonra.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vendéget szívélyesen fogadják és szolgálják ki. A visszatérő vendéget felismerik és külön figyelmet szentelnek rájuk. A felszolgálók is kedvesek, barátságosak, minden figyelem a vendégé, a konyha is csak elismerést érdemel. Nagy étel és ital választékkal rendelkezik, a magyaros ételektől a különlegességekig.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 10.
Egy nyári napon 11 órakor itt jártunk párommal,kávé és üditő fogyasztás után szerettünk volna ebédet fogyasztani, de a pincér közölte a konyha el van maradva várjunk kb. 12 óráig. Beletörödve hagyta, hogy elmenjünk. Rendszeresen felkerestük az éttermet nyaralásunk során, az ételek elkészitési minősége sem volt nagyszerű, a bécsi szelet kicsi,a hagymás rostélyost nem tudják megfelelő minőségre sütni.

Legnépszerűbb csomagok Örvényesen és környékén
Csóka Apartman
Pápa
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/család/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal
2018.10.10. - 2018.12.31.
Balatonfüred
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2018.11.18. - 2020.10.31.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 29.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermek programokkal
2018.12.29. - 2019.01.02.
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 11.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.08.14. - 2018.12.22.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 38.250,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2019.12.22.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Babaház
Bodajk
Akár 1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.08.27. - 2018.12.31.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Örvényes környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Örvényes
Hasik Hotel Örvényes
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hunguest Hotel Pelion  Örvényes
Téli álom árak (min. 2 éj)
Mikulás-hétvége Döbröntén (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Huszár Vendéglő ÖrvényesX