Huszár Vendéglő Örvényes

Huszár Vendéglő Örvényes
8242 Örvényes, Malom u. 2.

Huszár Vendéglő Örvényes értékelése:

1. helyezett a 2 örvényesi étterem közül
59. helyezett Balatonon - 668 étterem közül

H-Sze zárva
CS-V 09:00-21:00
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Élőzene:
könnyűzene, pop, rhythm&blues, rock&roll, szimfonikus
Gépzene:
könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol, német, orosz
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser, Soproni, Edelweiss, Krusovice

Huszár Vendéglő Örvényes - vélemények, kritkikák

Huszár Vendéglő Örvényes vélemények

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finomat ettünk, a kiszolgálás kedves volt csak ajánlani tudom. A színező a gyerekeknek nagyon kedved gesztus volt amit kérés nélkül kihoztak, az ételek tálalása is gusztusos volt nem csak az izük. Jövünk még!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt Huszár csapat! Idén, nyáron, az augusztusi hónap utolsó heteiben jártunk Önöknél a két unokámmal, a feleségemmel és a kutyánkkal. Biztosan emlékeznek ránk, mi voltunk azok akik délben mindig a legnagyobb nyüzsgésben érkeztünk és mindig megköszöntük, hogy olyan gyorsan megkaptuk az ételünket.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először voltunk itt vendégek. A Malommúzeum szomszédságában található, amit szintén meg kell nézni! Forró nyár végi nap volt, kutyával érkeztünk. Kedvesen fogadtak minket, a kutyánk rögtön kapott tiszta tálban friss vizet! ! Kérés nélkül! Fogasfilét ettünk Molnárné módra, remek volt. Gyors,jó kiszolgálás, a főnöknő személyesen hozza a kész ételt.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok jót hallottunk az étteremről, gondoltuk kipróbáljuk a párommal és nem csalódtunk mi sem! Tágas parkolóval rendelkezik. Este érkeztünk amikor feltűnt, hogy az autóknak külön kivilágított LED-es parkoló helyei vannak. Számomra fontos, hogy az étterem környezete is rendezett legyen, mert kívülről is azt sugallja, térjünk be. Halászlét fogyasztottunk főételként.

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP étteremértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
thelena TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Balaton híréhez képest kellemes csalódás, szép hely, sok vendég az utószezonban is, szeptember derekán, pedig kellemetlen esős idő volt. Nagyon udvarias kiszolgálás, finomak az ételek, sajnos egy kicsit drága, , de hát ez a magyar tenger, ha mi is akarunk belőle egy kicsit akkor kell érte anyagilag is áldozni. Ez egy út melletti étterem de mégis magas színvonalon szolgáltatnak.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
csak röviden:
1,- 4 vendégből 1 nem kapott italt (reklamálás után igen)
2,- leveshez kért friss erős paprika a leves befejezésekor ért ki ( de kiért)
3,- A helyi specialítás " huszár"-ról hiányzott a libamáj (felszólításra pótolva)
2 japán barátommal voltam, de nem jövök többet.
több, sokkal jobb van a környéken.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 20.
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvet egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását es színvonalas szolgáltatásunkat.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Baráti társasággal voltunk ebédelni júliusban. Nagy a parkoló, de semmi árnyék nincs. A torony alatti belső helyiségben foglaltunk helyet, ami meglepően sötét volt. A személyzet kedves, gyors, de kapkodnak. 22 perc alatt kaptuk meg az ételeket a rendelésfelvételt követően, ezt a pincér közölte velünk.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10.
Baráti társasággal voltunk az étteremben ebédelni így többünk véleményét írom. Általában mindenkinek megfelelő volt a választott étel. De, az aránylag drága étteremben a leves minőségétől sokkal több várható el. Az egyik ételnél a hús kissé " angolosra" sikeredett. Viszont a palacsinta és a kávé tökéletes volt. A pincérek kedvesek, szolgálat készek.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19.
Nem az első alkalom, hisz tavaly is ettünk itt. Az étlap szerint sem kispénzű közönségnek szól. Az átlag étel kb 3000 lehet, mert a legtöbb étel esetében a köret külön számolandó. A kiszolgálás gyors, kedves. A rendelt étel, örvényesi aprópecsenye, sémi extra. Inkább egy milánói és brassói keresztezése. Talán a drágább ételek jobbak.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 1.

Összeadtunk, osztottunk, szoroztunk.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Egy régebbi "élményem" miatt írok,amit nem tudok elfelejteni. . 2015-ben jártunk itt 2x. Az étel ehető,parkolás megoldott,és itt pont. Első alkalommal nem azt hozták ki,amit kértünk. . Éhes az ember,az idő elment,megettük. Kárpótlásul kaptunk 2 somlóit. Bárki tévedhet,belefér. Második alkalommal a rendelésig sem jutottam el. . Kértem egy őszilevet,és egy kólát.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 11.
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk, hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvét egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását és színvonalas szolgáltatásunkat.

2014-ben és 2015-ben megkaptuk az ittjartam.

Legnépszerűbb csomagok Örvényesen és környékén
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpárhasználattal, gyümölcstál bekészítéssel
2019.01.01. - 2019.12.31.
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 4.498 - 4.998,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.04.20.
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Veszprém
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2019.12.31.
Klaudia Apartmanház
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.04.20.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.31. - 2019.07.07.
Hotel Ovit
3-5 éjszaka 14.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé kuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.27. - 2019.08.31.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2019.10.31.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.250 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.01.07.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.08.25.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.960 - 28.168,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
2018.08.22. - 2020.01.02.
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.732,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2018.07.12. - 2020.12.28.

Szállodák Örvényes környékén
Holiday Hotel Csopak Örvényes
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Örvényes
Hotel Panoráma Balatongyörök Örvényes
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Frissítő tavasz (min. 2 éj)

Huszár Vendéglő ÖrvényesX