Huszár Vendéglő Örvényes

Huszár Vendéglő Örvényes
Huszár Vendéglő ÖrvényesHuszár Vendéglő Örvényes
Huszár Vendéglő ÖrvényesHuszár Vendéglő Örvényes

Huszár Vendéglő Örvényes bemutatkozása

Éttermünk máricustól Márton napig várja nagy szeretettel kedves vendégeinket. Ételválasztékunkra főként a magyaros jellegű ételek a jellemzőek, de a nemzetközi konyha igényeinek is megfelelünk. Specialitásunk a "Borjúszelet Huszár -", a "Fogasfilé Molnárné módra" és természetesen a balatoni halászlé, és a roston sült egész fogas is szerepel az étlapon.

Huszár Vendégház Örvényes - Napi árak
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Huszár Vendéglő Örvényes vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Ha Balaton, egy nap, akkor az ebéd az örvényesi Huszár Vendéglőben készül számunkra. Tele volt a parkoló, az asztalok, nehéz volt helyet kapni, de nem adtuk fel. Fogas Molnárné módra volt a menü számunkra, sör, kávé, ásványvíz. Egy órán belül hozták, megettük, fizettünk. Abszolút elfogadható főszezonban.
Kiváló 2017. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Hagyományos nyári kerékpártúránk hagyományos reggelizőhelye. Klasszikus reggeli fogások, finom ételek, kedves kiszolgálás, normál árak jellemzik a vendéglőt.
Hám and eggs, hideg tej, narancslé, kávé volta?menü. Csípőspaprika alapból az asztalon, cserépben :-) És még a kakaó is nagyon finom.
Kiváló 2017. június 28.barátokkal járt itt
A balatoni nyaralásunk alkalmával tértünk be barátainkkal egy forró napon. A meleg ellenére a klimatizált teraszon foglaltunk helyet, nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak voltak, az adagokra sem volt panaszunk. A tálalás átlagon felüli volt, nagyon figyeltek a részletekre. Külön tetszett, hogy aki halászlét evett, partedlit is kapott.
Szörnyű 2017. június 25.családjával járt itt
Nos, itt jártam, jártunk, de a nagy várakozás ellenére, hisz az értékelés jó és egy-két barátom is mondta, ide térjünk be!

Hát nekem abszolút nem tetszett! Azon kívül, hogy a kaja nem ízlett baromi drága volt !
A mellékhelyiség borzalom. . .

A kiszolgálókon pedig nem a profizmus, hanem a kérjél már aztán hozom fizess, aztán menjél mer jön a következő. . . . látszott.

Én ide még egyszer be nem teszem a lábam!
Huszár Vendéglő válasza
Kedves Vendégünk,

Örülünk, hogy felregisztrált ezért a véleményért az ittjartam. hu-ra! Közben
Sajnálattal olvastuk, hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvét egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását és színvonalas szolgáltatásunkat.
2018. szeptember 3., Huszár Vendéglő, vendégkapcsolati manager
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
2017. május 29.családjával járt itt
AZ éttermet nem néztük ki előre, Szentbékkálláról Tihany felé esett útba, és betértünk. A kiszolgálás tökéletes, a felszolgálók figyelmesek, türelmesek. Az ételek adagja első látásra kicsinek tűnt, de teljesen jól laktunk, egyáltalán nem maradtunk éhesek.
Kiváló 2017. május 20.barátokkal járt itt
Egyszerűen és mindenféle sallangok nélkül: nagyon jó étterem. A kiszolgálás figyelmes és gyors volt annak ellenére, hogy a vendégek a mai napon megrohanták az éttermet. Mikor megérkeztünk azt gondoltam a tele parkoló láttán, hogy lehet jobb lenne elmenni másik helyre mert itt soha nem kapunk ebédet olyan tömeg van.
Kiváló 2017. március 4.családjával járt itt
Nagyon finomat ettünk, a kiszolgálás kedves volt csak ajánlani tudom. A színező a gyerekeknek nagyon kedved gesztus volt amit kérés nélkül kihoztak, az ételek tálalása is gusztusos volt nem csak az izük. Jövünk még!
Kiváló 2016. október 12.gyerekekkel járt itt
Tisztelt Huszár csapat! Idén, nyáron, az augusztusi hónap utolsó heteiben jártunk Önöknél a két unokámmal, a feleségemmel és a kutyánkkal. Biztosan emlékeznek ránk, mi voltunk azok akik délben mindig a legnagyobb nyüzsgésben érkeztünk és mindig megköszöntük, hogy olyan gyorsan megkaptuk az ételünket.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. október 8.a párjával járt itt
Nem először voltunk itt vendégek. A Malommúzeum szomszédságában található, amit szintén meg kell nézni! Forró nyár végi nap volt, kutyával érkeztünk. Kedvesen fogadtak minket, a kutyánk rögtön kapott tiszta tálban friss vizet! ! Kérés nélkül! Fogasfilét ettünk Molnárné módra, remek volt.
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Sok jót hallottunk az étteremről, gondoltuk kipróbáljuk a párommal és nem csalódtunk mi sem! Tágas parkolóval rendelkezik. Este érkeztünk amikor feltűnt, hogy az autóknak külön kivilágított LED-es parkoló helyei vannak. Számomra fontos, hogy az étterem környezete is rendezett legyen, mert kívülről is azt sugallja, térjünk be.
Huszár Vendéglő Örvényes a térképen
8242 ÖrvényesMalom u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
zárva
CS-V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Élőzene: könnyűzene, pop, rhythm&blues, rock&roll, szimfonikus
Gépzene: könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
3000 Ft (kb. ár)
Soproni, Cseh sörök, Német-osztrák sörök, Búzasör