Huszár Vendéglő Örvényes

Huszár Vendéglő Örvényes
8242 Örvényes, Malom u. 2.

Huszár Vendéglő Örvényes értékelése:

1. helyezett a 2 örvényesi étterem közül
59. helyezett Balatonon - 668 étterem közül

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Élőzene:
könnyűzene, pop, rhythm&blues, rock&roll, szimfonikus
Gépzene:
könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol, német, orosz
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser, Soproni, Edelweiss, Krusovice

Huszár Vendéglő Örvényes - vélemények, kritkikák

Huszár Vendéglő Örvényes vélemények

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt Huszár csapat! Idén, nyáron, az augusztusi hónap utolsó heteiben jártunk Önöknél a két unokámmal, a feleségemmel és a kutyánkkal. Biztosan emlékeznek ránk, mi voltunk azok akik délben mindig a legnagyobb nyüzsgésben érkeztünk és mindig megköszöntük, hogy olyan gyorsan megkaptuk az ételünket.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először voltunk itt vendégek. A Malommúzeum szomszédságában található, amit szintén meg kell nézni! Forró nyár végi nap volt, kutyával érkeztünk. Kedvesen fogadtak minket, a kutyánk rögtön kapott tiszta tálban friss vizet! ! Kérés nélkül! Fogasfilét ettünk Molnárné módra, remek volt. Gyors,jó kiszolgálás, a főnöknő személyesen hozza a kész ételt.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok jót hallottunk az étteremről, gondoltuk kipróbáljuk a párommal és nem csalódtunk mi sem! Tágas parkolóval rendelkezik. Este érkeztünk amikor feltűnt, hogy az autóknak külön kivilágított LED-es parkoló helyei vannak. Számomra fontos, hogy az étterem környezete is rendezett legyen, mert kívülről is azt sugallja, térjünk be. Halászlét fogyasztottunk főételként.

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
thelena TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Balaton híréhez képest kellemes csalódás, szép hely, sok vendég az utószezonban is, szeptember derekán, pedig kellemetlen esős idő volt. Nagyon udvarias kiszolgálás, finomak az ételek, sajnos egy kicsit drága, , de hát ez a magyar tenger, ha mi is akarunk belőle egy kicsit akkor kell érte anyagilag is áldozni. Ez egy út melletti étterem de mégis magas színvonalon szolgáltatnak.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
csak röviden:
1,- 4 vendégből 1 nem kapott italt (reklamálás után igen)
2,- leveshez kért friss erős paprika a leves befejezésekor ért ki ( de kiért)
3,- A helyi specialítás " huszár"-ról hiányzott a libamáj (felszólításra pótolva)
2 japán barátommal voltam, de nem jövök többet.
több, sokkal jobb van a környéken.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 20.
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvet egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását es színvonalas szolgáltatásunkat.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Baráti társasággal voltunk ebédelni júliusban. Nagy a parkoló, de semmi árnyék nincs. A torony alatti belső helyiségben foglaltunk helyet, ami meglepően sötét volt. A személyzet kedves, gyors, de kapkodnak. 22 perc alatt kaptuk meg az ételeket a rendelésfelvételt követően, ezt a pincér közölte velünk.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10.
Baráti társasággal voltunk az étteremben ebédelni így többünk véleményét írom. Általában mindenkinek megfelelő volt a választott étel. De, az aránylag drága étteremben a leves minőségétől sokkal több várható el. Az egyik ételnél a hús kissé " angolosra" sikeredett. Viszont a palacsinta és a kávé tökéletes volt. A pincérek kedvesek, szolgálat készek.

Tom180 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19.
Nem az első alkalom, hisz tavaly is ettünk itt. Az étlap szerint sem kispénzű közönségnek szól. Az átlag étel kb 3000 lehet, mert a legtöbb étel esetében a köret külön számolandó. A kiszolgálás gyors, kedves. A rendelt étel, örvényesi aprópecsenye, sémi extra. Inkább egy milánói és brassói keresztezése. Talán a drágább ételek jobbak.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 1.

Összeadtunk, osztottunk, szoroztunk.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Egy régebbi "élményem" miatt írok,amit nem tudok elfelejteni. . 2015-ben jártunk itt 2x. Az étel ehető,parkolás megoldott,és itt pont. Első alkalommal nem azt hozták ki,amit kértünk. . Éhes az ember,az idő elment,megettük. Kárpótlásul kaptunk 2 somlóit. Bárki tévedhet,belefér. Második alkalommal a rendelésig sem jutottam el. . Kértem egy őszilevet,és egy kólát.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 11.
Kedves Vendégünk,

Sajnálattal olvastuk, hogy tetszését nem nyerte el éttermünk kiszolgálása és színvonala. Bízunk abban hogy ez nem vette el kedvét egy újabb látogatástól mellyel bizonyíthatjuk minőségi ételeink felszolgálását és színvonalas szolgáltatásunkat.

2014-ben és 2015-ben megkaptuk az ittjartam.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 15.
A frissensültek elfogadható minőségűek voltak,de a HUSZÁR-tál nem!!!!!!! Az oldalas /amit gondolom kimelegítettek/avas volt,a kacsacomb is hasonlóan nem a legfrissebb sütésből maradhatott,mellesleg hideg volt!A díszítés igényes,de ez nem enyhítette csalódásunkat és a kedves kiszolgálás sem!
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 1.
Kedves Vendégünk,

A panasz megírása után, már máshogy készítjük el a kacsacombot és az oldalast a Huszár-tálon.

Legnépszerűbb csomagok Örvényesen és környékén
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.700 - 8.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.11.17. - 2019.11.17.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éj 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness eszközök használattal, saját strand és nyugágy használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.12. - 2019.05.31.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.11.18. - 2019.10.13.
Vonyarcvashegy
2019.06.01. - 2019.09.30.
Hotel Halászkert
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.03.31.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, múzeum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.03.
Jókai Villa
1-2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szoba bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.12.23. - 2018.12.27.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi party-val és süti kóstolóval, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.24. - 2018.12.29.
Hotel Bakony
Bakonybél
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2018.11.18. - 2019.01.19.
Villa Campana
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándék üveg pezsgővel, masszázskuponnal, Jókai Villa szauna oázis használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.10. - 2018.11.30.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.31.

Szállodák Örvényes környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Örvényes
Hasik Hotel Örvényes
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hunguest Hotel Pelion  Örvényes
Téli álom árak (min. 2 éj)
Mikulás-hétvége Döbröntén (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Huszár Vendéglő ÖrvényesX