Szent Hubertus Étterem Parádsasvár
3242 Parádsasvár, Rákóczi út 2.

Szent Hubertus Étterem Parádsasvár a térképen

Szent Hubertus Étterem Parádsasvár értékelése:

1. helyezett a 3 parádsasvári étterem közül
207. helyezett Észak Magyarországon - 879 étterem közül

magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, csoportokat szívesen fogad ...
Különtermek:
1. - max. 20 fő
2. - max. 50 fő
Szervízdíj:
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Heineken

Szent Hubertus Étterem Parádsasvár bemutatkozása

A Mátra ezer méter magas hegyei közt határolt völgyben fekszik Parádsasvár, a turisták által ismert és kedvelt parányi falu. A főút mentén, a Kastélyhotel Sasvárral szemben található a színvonalas étterem és 10 szobás panzió, mely nemzetközi és magyaros ételekkel, helyi specialitásokkal várja az odalátogatókat.

Szent Hubertus Étterem Parádsasvár képei

Szállások Parádsasvár városában
Wellness csomagok Parádsasvár városában

Szent Hubertus Étterem Parádsasvár vélemények

Salgótarján

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
Most nagyon nehéz dolgom van ezzel az értékeléssel. Amikor helyet foglaltunk udvariasan tájékoztattak minket, hogy egy órát is kell várni az ételek érkezésére. Sebaj, mi most nagyon ráérünk. Kb. fél órát vártunk megékezett a nagyon finom, nagyon kevés, kis csészényi tárkonyos raguleves, a kenyér pedig elfogyott /! /.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
A kiszolgálás udvarias, a kínálat viszonylag változatos, a konyhát jónak értékelném. Finom környékbeli borokat is tartanak. Kívülről is szép az épület, a beltér hangulatos, "vadászos". A kerthelyiség kellemes (bár azt kevésbé találtuk tisztának). Összességében merem ajánlani mindenkinek. Valószínűleg nem a halételeket érdemes itt kipróbálni...

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 16.
Fogas filét ettünk, a tálalás igénytelen, az ételek mennyisége kevés volt, gyakorlatilag éhesek maradtunk. Sajnálom, hogy nem fotóztam le az ételt.Soha többet nem megyünk ide, és másnak sem ajánlom.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
Kellemes ètterem,kedves segìttőkèsz pincèr,finom ètelek.Egy kicsit hideg volt,de ajànlani tudjuk.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31. - 4 látogató hasznosnak vélte
Valóban segíteni szetetnék másoknak, hogy messziről kerüljék el a paradsasvári St. Hubertus Panziot. Itt ebedeltünk 2017. Május 31.-én, bár ne tettük volna. Kereken 1300 Ft-al számolt többet a " kedves" pincérnő.... amit végül reklamáládunkra visszafizetett. El lehet képzelni ezek után hogy mit művelnek a külföldiekkel !!!!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
November 4. -én megérkezve Parádfürdőre úgy esett a választás,hogy kipróbálnánk az éttermet. De mivel az interneten mindenhol az volt kiírva,hogy átalakítás miatt zárva,azért felhívtuk őket. És nagy szerencsénkre aznap nyitottak. Így hát meg is látogattuk a helyet,ami nem volt üres. Az étlap gazdag,jellemzően vad ételek vannak. Azt is kértünk,mert szeretjük.

Chubakka TOP szállásértékelő
Chubakka TOP étteremértékelő
2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 7.
Kívülről impozáns, belülről sem rossz. Az italárak kissé magasak (biztosan örökölték a kastélytól), az ételek finomak. Talán egyedül a sztrapacskán nem lenne érdemes vitatkozni, hogy az-e vagy sem, és hogy brindza-e vagy sem. A kiszolgálás erősen pincérfüggő. Ha épp arra jársz és megmelegednél egy hangulatos helyen, akkor térj be nyugodtan!
Cegléd
Gyöngyös

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 15.
Kétszer jártunk itt, mivel az első alkalom pozitív volt, visszatértünk. A kiszolgálás udvarias, közvetlen és elég gyors, az étlap változatos, talán egy kissé túlságosan is hosszú, de megtalálható benne minden klasszikus, magyaros étel. Van gyerekmenü és néhány vegetáriánus étel is. A konyha korrekt, az adagok tisztességesek, én vacsorára egy főétellel bőven jóllaktam.

rigop TOP fotófeltöltő
2014. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A céges tréning első napján álltunk meg itt ebédelni. Előzetesen eladtuk a menüigényünket, így nagyon gyorsan kiszolgáltak. Az ételek finomak és bőségesek. Egyedül a sztrapacska volt felejthető, mivel semmi köze sem volt az igazi szlovák sztrapacskához, de aki még nem evett eredetit, annak ízlett. Az ételek klasszul fel voltak díszítve, tényleg megadták a módját.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sokszor jártunk itt lehet azt is mondani hogy minden évben. Mindig itt tartottunk a házassági év fordulónkat. Eddig nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Ezért jártunk vissza. Jó volt a szállás az ellátás a személyzet. Ezért idén is úgy gondoltuk a 35 éves házassági év fordulónkat. A szobával a tisztasággal nem volt semmi baj azt a szobát kaptuk amit kértünk.

Legnépszerűbb csomagok Parádsasváron és környékén
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.13. - 2020.08.19.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 44.820,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.20. - 2021.01.10.
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2021.01.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szalonjátékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.05. - 2020.09.06.
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2021.07.02.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.07.01. - 2020.08.31.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 9.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.01. - 2021.01.01.
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.09.20.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.26. - 2020.12.31.
Hegyi Panzió
4 nap/ 3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: szállással, önellátással
2020.07.01. - 2020.08.31.

Szállodák Parádsasvár környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Parádsasvár
Hotel Eger & Park Parádsasvár
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
La Contessa Kastélyhotel Parádsasvár
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

Szent Hubertus Étterem ParádsasvárX