St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár
3242 Parádsasvár, II. Rákóczi Ferenc út 2/a.

St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár a térképen

St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár értékelése:

1. helyezett a 3 parádsasvári étterem közül
72. helyezett Észak Magyarországon - 852 étterem közül

magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, csoportokat szívesen fogad ...
Különtermek:
1. - max. 20 fő
2. - max. 50 fő
Szervízdíj:
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Heineken

St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár bemutatkozása

A Mátra ezer méter magas hegyei közt határolt völgyben fekszik Parádsasvár, a turisták által ismert és kedvelt parányi falu. A főút mentén, a Kastélyhotel Sasvárral szemben található a színvonalas étterem és 10 szobás panzió, mely nemzetközi és magyaros ételekkel, helyi specialitásokkal várja az odalátogatókat.

St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár képei

Szállások Parádsasvár városában
Wellness csomagok Parádsasvár városában

St. Hubertus Panzió és Étterem Parádsasvár vélemények

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. november 6.
Parádsasvári kirándulásuk során fotózgatva megtetszett az épület, s gondoltuk, belül is megnézzük, miután az étlapot böngészve kedvet kaptunk egy-egy adag tárkonyos vadragu levesre. Nagyon finom volt, igaz nem nagy adag, de nem is kívántunk már mást.Hangulatos,a nevéhez illő az enteriőr. Megpihenve folytattuk felfedező utunkat.

zene47 TOP szállásértékelő
zene47 TOP étteremértékelő
zene47 TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Parádfürdőn szálltunk meg 2 éjszakára. Az egyik délelőtt átjöttünk Parádsasvárra. Megcsodáltuk a mesés kastélyt(sajnos csak kívülről) és ellátogattunk az üveghutába. Inkább fáradtan, mint éhesen betértünk ebbe az étterembe. Csak mi ketten voltunk. Egy-egy csészényi meleg levest kértünk csak Finom vadragu volt, ízletes és számunkra elég is.
Salgótarján

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
Most nagyon nehéz dolgom van ezzel az értékeléssel. Amikor helyet foglaltunk udvariasan tájékoztattak minket, hogy egy órát is kell várni az ételek érkezésére. Sebaj, mi most nagyon ráérünk. Kb. fél órát vártunk megékezett a nagyon finom, nagyon kevés, kis csészényi tárkonyos raguleves, a kenyér pedig elfogyott /! /.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
A kiszolgálás udvarias, a kínálat viszonylag változatos, a konyhát jónak értékelném. Finom környékbeli borokat is tartanak. Kívülről is szép az épület, a beltér hangulatos, "vadászos". A kerthelyiség kellemes (bár azt kevésbé találtuk tisztának). Összességében merem ajánlani mindenkinek. Valószínűleg nem a halételeket érdemes itt kipróbálni...

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 16.
Fogas filét ettünk, a tálalás igénytelen, az ételek mennyisége kevés volt, gyakorlatilag éhesek maradtunk. Sajnálom, hogy nem fotóztam le az ételt.Soha többet nem megyünk ide, és másnak sem ajánlom.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
Kellemes ètterem,kedves segìttőkèsz pincèr,finom ètelek.Egy kicsit hideg volt,de ajànlani tudjuk.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31. - 4 látogató hasznosnak vélte
Valóban segíteni szetetnék másoknak, hogy messziről kerüljék el a paradsasvári St. Hubertus Panziot. Itt ebedeltünk 2017. Május 31.-én, bár ne tettük volna. Kereken 1300 Ft-al számolt többet a " kedves" pincérnő.... amit végül reklamáládunkra visszafizetett. El lehet képzelni ezek után hogy mit művelnek a külföldiekkel !!!!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
November 4. -én megérkezve Parádfürdőre úgy esett a választás,hogy kipróbálnánk az éttermet. De mivel az interneten mindenhol az volt kiírva,hogy átalakítás miatt zárva,azért felhívtuk őket. És nagy szerencsénkre aznap nyitottak. Így hát meg is látogattuk a helyet,ami nem volt üres. Az étlap gazdag,jellemzően vad ételek vannak. Azt is kértünk,mert szeretjük.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 7.
Kívülről impozáns, belülről sem rossz. Az italárak kissé magasak (biztosan örökölték a kastélytól), az ételek finomak. Talán egyedül a sztrapacskán nem lenne érdemes vitatkozni, hogy az-e vagy sem, és hogy brindza-e vagy sem. A kiszolgálás erősen pincérfüggő. Ha épp arra jársz és megmelegednél egy hangulatos helyen, akkor térj be nyugodtan!
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 15.
Kétszer jártunk itt, mivel az első alkalom pozitív volt, visszatértünk. A kiszolgálás udvarias, közvetlen és elég gyors, az étlap változatos, talán egy kissé túlságosan is hosszú, de megtalálható benne minden klasszikus, magyaros étel. Van gyerekmenü és néhány vegetáriánus étel is. A konyha korrekt, az adagok tisztességesek, én vacsorára egy főétellel bőven jóllaktam.

Legnépszerűbb csomagok Parádsasváron és környékén
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2021.12.20.
Aqua Villa Eger
2-3 éjszaka 15.583,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, borkóstolóval, értékmegőrzési lehetőséggel, parkolással
2020.09.08. - 2021.12.29.
Kristály Apartman
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Toszkána Apartmanház
Bogács
2021.04.15. - 2021.12.31.
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
2021.04.15. - 2021.08.31.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 25.080,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszpark használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.16. - 2021.12.20.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
5 nap/4 éjszaka 19.325,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcs bekészítéssel, masszázsfotel és a szalonjátékok használatával, vízi tornával, szobai bekészítéssel, parkolással
2021.03.01. - 2021.05.31.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Invest Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Burg Vendégház
Szent István Hotel
5-6-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, éttermi kedvezménnyel, wellness-részleg használattal, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.08.29.

Szállodák Parádsasváron és környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Parádsasvár
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Napi árak (1 éjtől)
Tombol a nyár (1 éjtől)