Tettye Vendéglő Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Tettye Vendéglő Pécs vélemények

Kiváló 2015. január 27.gyerekekkel járt itt
Már sokszor voltunk itt a család minden tagjával. Kitűnő helyen van, a Tettyéről szép kilátás nyílik Pécsre. Az ételek minősége, mennyisége nem hagy kifogásolnivalót. Esküvők kiváló helyszíne. Érdemes akár csak egy ebédre, vagy vacsorára is meglátogatni ezt az éttermet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. december 9.gyerekekkel járt itt
Kisebb kihagyás után újra jót akartunk enni, ezért ismét az egyik legjobb éttermet a pécsi Tettyét kerestük fel. Csodás környezet, barátságos belső tér - már diszkrét karácsonyi hangulatban - gyors kiszolgálás és nagy adag, ízlésesen tálalt, igazi gasztronómiai élvezetet nyújtó ízek.
Kiváló 2014. szeptember 16.a párjával járt itt
Hétvégén a Tettye Vendéglőben jártunk. Az ételek kiválóak voltak, a bő választékból nehezen tudtunk választani. Az ételek mennyisége, ízvilága teljesen tökéletes volt, a borok is nagyon finomak voltak. A kiszolgálás gyors és udvarias volt, itt még tudják, hogy kell a vendégekkel bánni. :) Nagyon kellemes, hangulatos hely, szép kerthelyiséggel. Bátran tudom ajánlani mindenkinek, nem fognak csalódni.
Kiváló 2014. augusztus 30.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, finomak az ételek. Fontos szempont, hogy a vegetáriánus menü nem a rántott sajttal kezdődik és végződik, hanem nagyon finom különlegességek vannak az étlapon. Csak ajánlani tudom! ! ! A kiszolgálás maximálisan jó, ha hívtam a pincért, azonnal jött, de nem zaklatott folyton, nem próbált ránk tukmálni semmit, de készséges, segítőkész volt. A hely hangulata pedig egyszerűen fantasztikus!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 26.a párjával járt itt
A Mecsek oldalban gyönyörű helyen van az étterem. Kirándulás után pihenés, kikapcsolódás egy finom ebéd vagy vacsora, ami emlékezetessé teszi a napot. Finom és gusztusos ételek, udvarias kiszolgálás fogadja a vendégeket. Többször voltam már ott, mindig jól éreztem magam. A kerthelységben nyáron kellemes jó a levegő. Ki kell próbálni!
Kiváló 2014. június 17.családjával járt itt
Nagyon jó ételek,kiváló pincérek,változatos és gyerekbarát ételek. Tartottunk esküvőt.iskolai találkozókat ma is ott tartunk.A kerthelyiség csodás. A gyerekeknek homokozó, csúszda. A környezet is csodálatos.Szeretünk odajárni,ha csak egy üdítő sörre vagy egy jó kis házi rétesre,mert baráti a légkőr.
Kiváló 2014. május 27.gyerekekkel járt itt
Tettye vendéglő állíthatom, hogy Pécs legkellemesebb és legjobb étterme! Csodálatos - és nagy, sőt nagyon-nagy- adag ételek, házias ízek a jellemzőek! A személyzet, vezetőjükkel a tulajdonos Maszler családdal az élen rendkívül udvarias a betérőket barátként fogadják!
Kiváló 2014. május 27.a párjával járt itt
Nagyon gyerekbarát, az adagok bőségesek , a kiszolgálás gyors, a pincérek udvariasak. Novemberben jártam utoljára itt a névnapomon de júniusban a férjem névnapját is előszeretettel tartjuk itt. Nagyon gyönyörű a környezet ami körülveszi. Szivesen ajánlom ismerőseimnek, barátaimnak. Nyáron zeneszó mellet lehet a vacsorát elkölteni.
Kiváló 2014. március 24.gyerekekkel járt itt
Évtizedek óta visszatérünk ide, tartottunk itt szülinapokat, lakodalmat,diplomaosztót, vagy csak betértünk kirándulás közben. Nyáron a kerthelyiség fantasztikus az árnyas fák hűvösében. A város egyik legszebb helyén fekszik. A konyha soha nem okozott csalódást, a svábos ételek (is) kiválóak, az adagok nagyok!
Kiváló 2014. január 14.gyerekekkel járt itt
Az étterem annak való ,aki szereti a házias izeket. Az étel mennyiségileg,izre,esztétikailag kiváló.
Nyáron kint lehet elkölteni a kertben, az udvaron zeneszó mellett. Az ételek ár-érték arány jó.
Annak tudom ajánlani, aki teli pocakra és házias izekre vágyik.
Gyerekbarát az evést unó ficergő gyerekre nyáron homokozó ,mászóka,csúszda vár.
Tettye Vendéglő Pécs a térképen
7625 PécsTettye tér 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, gluténmentes
grill ételek
Zene
Élőzene: jazz, könnyűzene, magyar slágerek
Gépzene: jazz, zongora
2600 Ft (kb. ár)