Tettye Vendéglő Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Tettye Vendéglő Pécs vélemények

Kiváló 2017. június 8.gyerekekkel járt itt
A neten kerestem pécsi éttermet egy szombat délutánra. Mivel Tatán lakom és a szüleimet szerettük volna meglepni egy váratlan látogatással. Szerdán foglaltam helyet 7 személyre, és szombaton mikor mentünk szépen terített asztal várt minket. A pincér figyelmessége, kellemes humora valamint az ételek mennyisége és minősége kitűnő volt.
Kiváló 2017. március 1.családjával járt itt
Pécsi kolléganőm javaslatára választottuk ezt az éttermet február 17-én jártunk ott, nagyon jó tanácsnak bizonyult. Már az elhelyezkedése is remek, nagyon jó a panoráma. A személyzet már belépéskor nagyon segítőkész volt. Nem foglaltunk előre asztalt, de azonnal volt helyünk, bár elég telített volt az étterem a korai időponthoz (11:20) képest.
Kiváló 2016. november 24.családjával járt itt
Egy késő nyári napon volt szerencsénk a helyhez. Utazás előtt értékelés alapján választottuk,előtte nem ismertük. A kerthelyiségben foglalt asztalunk szépen megterítve várt minket. Az ételek inkább a magyar konyhához igazodnak, de persze mindenki talál kedvére valót. Mindenesetre jól elkészítették a választott fogásokat.
Kiváló 2016. augusztus 23.családjával járt itt
Pécsi kirándulás után kerestünk egy helyet, ahol egy ünnepi vacsorát eltölthetünk. A legtöbb étterem vasárnap zárva volt legnagyobb meglepetésünkre, de hála megtaláltuk az értékelések alapján a Tettye éttermet. Nagyon szép környezetben, kedves gyors kiszolgálás mellett nagyon finomakat ettünk. A hangulatot fokozta a kellemes élőzene. Aki teheti, próbálja ki. Mi ha újra Pécsen járunk, biztos betérünk.
Kiváló 2016. augusztus 17.családjával járt itt
Családi ebéden voltunk az étteremben, immár nem először. Foglalt helyünk a kerthelyiségben már várt bennünket. Finomak voltak az ételek, hűvösek az italok, barátságos a kiszolgálás. Fogast, Szarvas pörköltet és kacsamellet ettünk. Finomak és bőségesek voltak az ételek. A környék borainak teljes skáláját kínálja az itallap. Ajánlom mindenkinek, aki egy hangulatos helyen finomat akar enni.
Kiváló 2016. május 11.gyerekekkel járt itt
A családommal jártam itt, egy hétre jöttünk Pécsre, a záróakkord volt az itteni ebéd. Nem olvastam ajánlásokat a vendéglőről, a játszótér miatt mentünk fel a Tettyére, és itt kötöttünk ki. Kitűnő választás volt. Hatalmas kerthelyiségben ültünk le, ami lévén vasárnap 12 óra környékén jártunk, elég hamar tele lett.
Kiváló 2016. március 14.a párjával járt itt
Hihetetlen szép helyen egy kicsit retrós de nem lepattant, családias hely. A férjem belsőséget evett, peislit, ritkán kapni ilyet, nagyon szerette, én spenóttal töltött sertéstekercset metélttel, príma volt. A vadgombás rizotto előételnek túl nagy adag volt és kicsit folyós az állaga, de finom volt.
Kiváló 2016. február 4.barátokkal járt itt
A Tettye Vendéglő vendégei számára csodás kilátást kínál a gyönyörű Pécsre. Szeptember elején jártunk itt a barátaimmal, amikor is megünnepeltük, hogy felvettek minket az egyetemre. Nos, a kitűnő ellátást meg kell fizetni, de az ételek íze és a csodás panoráma megéri, legalább egyszer ki kell próbálnia mindenkinek. Ha jobb lesz az idő, mi is biztosan ellátogatunk ide ismét.
Tettye Vendéglő Pécs - Étel/ital
Kiváló 2015. december 28.barátokkal járt itt
Az év bármely szakában érdemes felkeresni a csodás helyen lévő vendéglőt,bár pécsi vagyok, sajnos ritkán engedhetem meg magamnak (de ez nem az étterem hibája! ). Nevezetes alkalmakkor vagy ha vendégeink vannak a sok jó és bátran ajánlható hely közül az esetek 90%-ában mégis csak ezen a Mecsek-oldalban található gyönyörű környezetben lévő helyre megyünk.
Kiváló 2015. augusztus 3.családjával járt itt
Pécsi nyaralásunk alkalmával voltunk a vendéglőbe és már a környezet magával ragadott bennünket. A Tettyéről szinte az egész város látszik,gyönyörű a kilátás. A kerthelyiségbe ültünk le ahol hangulatos boxok is vannak. A pincérek udvariasak,segítőkészek voltak,az ételek finomak,bőségesek. Ajánlom mindenkinek aki szeret hangulatos helyen jókat enni.
Tettye Vendéglő Pécs a térképen
7625 PécsTettye tér 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, gluténmentes
grill ételek
Zene
Élőzene: jazz, könnyűzene, magyar slágerek
Gépzene: jazz, zongora
2600 Ft (kb. ár)