Tettye Vendéglő Pécs

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Tettye Vendéglő Pécs vélemények

Kiváló 2022. április 24.gyerekekkel járt itt
Finom fogások, jó kiszolgálás. Nagyon szép helyen van. Az egyetlen "hibája", hogy a legutóbbi 2 alkalommal nem volt hely.. csak foglalással érdemes menni hétvégén.
Kiváló 2019. október 28.a párjával járt itt
Kedves, udvarias személyzet, nagyon finom ételek, italok. Gyors volt a kiszolgálás. Kellemes látványban volt részünk. Kétszemélyes tálat ettünk, isteni finom volt. Volt a tálon minden mi szem-szájnak ingere. Máskor is fogunk még ide jönni.

Érdemes volt betérni ebbe a Vendéglőbe.

Nem írok bővebben. Nem elég, hogy nagyon klassz volt. Mért írják, hogy túl rövid a szöveg?
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
2019 augustusában voltunk a Tettyei kerti vendéglőben. Nagyon tettszett a hely. A felszolgálás gyors volt. Amint betértünk azonnal jött a pincér, és kettőnknek ajánlott is asztalt. Az ital fogyastástól az ételig minden nagyon finom volt. Érdemes volt ide betérni, nyugodt hely és romantikus. Nagyon jól éreztük magunkat a párommal. Jó hogy itt fogyasztottuk az ebédet.
Kiváló 2019. február 12.a párjával járt itt
Pécs egyik -szó szerint- kiemelkedő étterme a Tettye vendéglő. Már régóta elterveztük a párommal, hogy saját magunk is meggyőződünk erről. Gyönyörű látványban volt részünk és nyár vége felé az idő is remek volt ehhez. Bazsalikomos lazacfilét rendeltünk paradicsomos rizottóval, desszertnek pedig én túrógombócot, a párom pedig almás-fahéjas palacsintát kért.
Tettye Vendéglő Pécs - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2018. október 30.gyerekekkel járt itt
Udvarias pincérek, finom ételek. Nem kellett sokat várni, bár hétköznap délben ez talán könnyebben összejön. Az egy személyes tál egy plusz körettel simán elmegy két személynek is, ha valaki nem akarja degeszre enni magát, így elég gazdaságos is volt. Természetesen ezért az árért nem számítottam arra, hogy gasztronómiai különlegességet kapunk.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 18.a párjával járt itt
Kétségtelen, Pécs első számú vendéglője. Az lehetne már a helyszín okán is. Ugyanis a Tettye Pécs egyik legszebb, legkedveltebb kirándulóhelye. A tettyei romok pedig az esküvői fotók kultikus helyszíne. Így aztán nem meglepő, hogy a Tettye vendéglő gyönyörű fekvésű (és nem kicsi! ) kerthelyisége szinte állandóan teltházas esküvői lakomák helyszíne.
Kiváló 2017. november 30.a párjával járt itt
Nagyon szép környéken van, a személyzet nagyon kedves, segítőkész. A vártnál sokkal gyorsabban megkaptuk az ebédet, ami ízlésesen volt tálalva. Finom és nagy adag mindkettőnké, a húsok szuper puhák!
Megérte itt ebédelni, ja és nem is drága egyáltalán. A pécsi barna sört pedig kóstolja meg mindenki, kötelező! Desszerteket sajnos nem tudtuk megkóstolni, már nem maradt neki hely.
Kiváló 2017. szeptember 1.a párjával járt itt
Imádtuk!!! Az ételek finomak voltak,és az adagok is jó nagyok! A pincérek is kedvesek voltak! Nagyon kellemes estét töltöttünk el itt a párommal
Tettye Vendéglő Pécs - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 7.családjával járt itt
Egy forró nyár estén vacsoráztunk a étterembe ahol az árnyas fák alatt,hideg limonádéval elviselhetőbb volt a meleg.A kiszolgálás kedves,barátságos és gyors volt.Az ételeket hamar megkaptuk annak ellenére hogy a kert helység tele volt.Finom és nagy adagok voltak.Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Kiváló 2017. július 19.gyerekekkel járt itt
Már nem először és nem is utoljára jártunk a Tettye Vendéglőben. Pécs egy ikonikus helye. Kiváló ételek, remek kiszolgálás, gyönyörű és tiszta környezet várja a vendégeket. Többször voltunk már 18-20 fős családi eseményen, mindig pontosan előkészített ételek, melyek finomak, tökéletes a pincérek modora, humora.
Tettye Vendéglő Pécs a térképen
7625 PécsTettye tér 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, gluténmentes
grill ételek
Zene
Élőzene: jazz, könnyűzene, magyar slágerek
Gépzene: jazz, zongora
2600 Ft (kb. ár)