Tettye Vendéglő Pécs

2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal

Tettye Vendéglő Pécs vélemények

Szörnyű 2022. május 1.gyerekekkel járt itt
30 percet kellett várnunk az étlapra majd még egy órát az ételre. A kiszgálás minösége szörnyü volt. Egy évtizede járok az étterembr de a folyamatos minöség romlás és a kiszolgálás hanyatlása miatt biztos, hogy töbször nem fogunk oda menni. Nagyon sajnálom, hogy igy alakult.
Szörnyű 2017. október 15.a párjával járt itt
Nem vagyunk ismerősök Pécsett, ezért oda telefonáltunk csütörtök este asztalt foglalno szombatra. Keszségesen elmondták, hogy nem szükseges a foglalás, bármikor mehetünk. Szombaton mentünk is, esküvő volt aznap...
Gyenge 2022. május 1.családjával járt itt
Évtizedek óta jár a családom ebbe az étterembe. Az elmúlt 8 évben évről-évre kevesebbet. Minden alkalom egy újabb csalódás volt.
Átlagos 2013. szeptember 24.a párjával járt itt
A hely kívülről nem mutat semmi extrát. Egy teljesen átlagosnak tűnő, kerti étteremnek mondanám. Bentről sem mondhatnám extrának, teljesen mai mivoltában berendezett hely, melyben felfedezhetők a szocializmus megmaradt nyomai. Az ételekről lakodalmi mivoltában tudok nyilatkozni, házias sültek és levesek felvonulásában, ízre sem, felszolgálásban sem volt hiba.
2016. április 3.barátokkal járt itt
Hagyományos étterem jó értelemben véve. Nagy adagok, korrekt kiszolgálás, hétvégén nehéz helyet kapni, foglalni kell. De ezen túl semmi extra. Csalódni nem lehet, de túl sokat várni sem. Kicsit túlterheltek, nem tudnak mit kezdeni a várakozókkal (kéne egy bárpult, ahol leülhetünk), lassan ér oda pincér, nem takarítják fel az előző vendég által lepotyogott ételt a földről.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. július 10.barátokkal járt itt
Barátnőm diplomaosztóját ünnepeltük itt egy ebéddel. Mivel sokan imádják ezt az éttermet, attól függetlenül, hogy messze van a belvárostól, így nem volt meglepő, hogy mások is ideszervezték az ünnepi ebédjüket :)Így szerintem telt ház volt, de mivel hál istennek jó idő is, így kinn az udvaron volt megterítve mindenkinek.
Tettye Vendéglő Pécs - Egyéb
2014. május 26.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes hely, a kiszolgálás is jó. Az ételek minősége is megfelelő, de nagyon drágának találom. Nem lesz az általam sűrűn látogatott éttermek között, az biztos. Ettől még szívesen ajánlom az ismerősöknek, mert nagyon kulturált hely, de nem az én pénztárcámhoz szabták az árakat! A pincérek nagyon kedvesek, udvariasak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat
2013. november 27.a párjával járt itt
Még 2012 novemberében voltam itt az akkori párommal és az apukájával. Kívülről és belülről is kellemes a hely, ahogy a neve is mutatja nem egy puccos étterem, hanem egy vendéglő. A kiszolgálás kedves, az ételek finomak. Teljesen meg voltunk elégedve mindennel. Ebéd után ráadásul egy kis "kirándulással" le is lehet mozogni a bevitt kalóriákat. A kilátóról szemügyre vehető egész Pécs :) Gyönyörű!
2013. október 9.barátokkal járt itt
A Tettye vendéglő nagyjából azt jelenti Pécsen, mint az Anna vendéglő Soltvadkerten, vagy a Náncsi Budapesten (jelzem, itt rég voltam, ha netán változott a filozófia, akkor nem érvényes a párhuzam). Ezeket a vendéglőket szedte össze kezdetben a Népszabadság Top100, olyan éttermeket is belevéve a merítésbe, mint a meglehetősen gyenge agárdi Csutora vagy a Székely Tanya Csárda Rönökön.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márLelkes fotózó - 144 feltöltött kép
2013. június 13.családjával járt itt
Visszatérő vendég vagyok. Diplomaátadó ünnepségeimet mindig itt tartottuk. Vendéglátás kiváló, viszont az étlapon semmi újdonságot nem látok, mindig ugyanazok az ételek. Jó lenne, ha lenne pár olyan étel is, ami nem a megszokott. Ezen kívül minden tökéletes :) Ha esetleg még lesz diplomaosztóm, ide megyek (: Esküvőhelyszínnek tökéletes, kilátás is megfelelő.
Tettye Vendéglő Pécs a térképen
7625 PécsTettye tér 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, gluténmentes
grill ételek
Zene
Élőzene: jazz, könnyűzene, magyar slágerek
Gépzene: jazz, zongora
2600 Ft (kb. ár)