Tettye Vendéglő Pécs

Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Tettye Vendéglő Pécs vélemények

Átlagos 2013. szeptember 24.a párjával járt itt
A hely kívülről nem mutat semmi extrát. Egy teljesen átlagosnak tűnő, kerti étteremnek mondanám. Bentről sem mondhatnám extrának, teljesen mai mivoltában berendezett hely, melyben felfedezhetők a szocializmus megmaradt nyomai. Az ételekről lakodalmi mivoltában tudok nyilatkozni, házias sültek és levesek felvonulásában, ízre sem, felszolgálásban sem volt hiba.
Kiváló 2013. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Szuper volt, minden nagyon finom! Megunhatatlan a hely! Hangulatos, klasszikus, mindig felejthetetlen. A helyi csalàdok ünnepeinek színhelye. Nagyon régóta élvezzük az itteni ízeket. Most a családom lepett meg egy születésnapi vacsorával, jonb választás nem is lehetett volna. A környék kirándulásra tökéletes. A havihegyi séta kötelezõ mindenkinek aki erte jár.
Kiváló 2013. július 10.családjával járt itt
A vendéglátás jóhírét kipróbálva már régebben is jártunk itt és jó tapasztalataink alapján választottuk a diplomaátadó ünnepség "megkoronázásaként" délutáni ebédünket itt elkölteni. Most sem csalódtunk sem a mennyiségben, sem az árban. A kiszolgálás minősége, a személyzet udvariassága no és a szép környezet, a kellemes kerthelyiség felejthetetlenné tette ezt a napot.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márLelkes fotózó - 144 feltöltött kép
2013. június 13.családjával járt itt
Visszatérő vendég vagyok. Diplomaátadó ünnepségeimet mindig itt tartottuk. Vendéglátás kiváló, viszont az étlapon semmi újdonságot nem látok, mindig ugyanazok az ételek. Jó lenne, ha lenne pár olyan étel is, ami nem a megszokott. Ezen kívül minden tökéletes :) Ha esetleg még lesz diplomaosztóm, ide megyek (: Esküvőhelyszínnek tökéletes, kilátás is megfelelő.
Kiváló 2013. június 13.gyerekekkel járt itt
Kellemes, gyerekbarát étterem, kitűnő,bőséges ételekkel. A kerthelyiség nagyon hangulatos, csodálatos a környezete. Az étterem a Tettye park tetején, a sziklák, és a fenyves alatt helyezkedik el. Rendezvények kitűnő színhelye lehet. Végtelenül kedves, figyelmes a kiszolgálás.
Mindenkinek szívből ajánlom, hogy látogasson el ide, nem fogja megbánni.
Tettye Vendéglő Pécs - Egyéb
Kiváló 2013. június 7.családjával járt itt
Először munkahelyi jutalomként ebédeltem a Tettye vendéglőben, s azóta, ha tehetjük csakis ide járunk ebédelni, vacsorázni. Mivel nem engedhetjük meg magunknak a rendszeres éttermi étkezést,nem is vagyunk törzsvendégek. Ennek ellenére a felszolgálás kifogástalan! Udvarias,figyelmes, ugyanakkor nem tolakodó.
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Ha Pécsre látogatunk ez a kedvenc helyünk. Igazán kellemes hely és figyelmes pincérek várják az odalátogatókat. Már ismerősként üdvözöl a pincér pedig csak havonta egyszer vagyunk ott.
Az ételek mindig finomak és kiadósak. Több ismerősnek ajánlottam és eddig senki nem panaszkodott, hogy nem volt megelégedve.
Ajánlom mindenkinek aki Pécsre látogat.
Kiváló 2013. április 17.a párjával járt itt
Amikor csak tehetjük, ellátogatunk Pécsre, mert a férjem ott született, én pedig imádom azt a várost. Minden alkalommal felmegyünk a Tettyére és ebédelünk a Tettye vendéglőben. Mindig remek az étel, a kiszolgálás, a legjobb hely, ahol valaha voltam. Remélem, még sokszor elmegyünk oda, mert minden nap oda mennék, ha tehetném. Bátran ajánlom mindenkinek :)
Tettye Vendéglő Pécs a térképen
7625 PécsTettye tér 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, gluténmentes
grill ételek
Zene
Élőzene: jazz, könnyűzene, magyar slágerek
Gépzene: jazz, zongora
2600 Ft (kb. ár)