Tettye Vendéglő Pécs

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Tettye Vendéglő Pécs vélemények

Kiváló 2016. március 14.a párjával járt itt
Hihetetlen szép helyen egy kicsit retrós de nem lepattant, családias hely. A férjem belsőséget evett, peislit, ritkán kapni ilyet, nagyon szerette, én spenóttal töltött sertéstekercset metélttel, príma volt. A vadgombás rizotto előételnek túl nagy adag volt és kicsit folyós az állaga, de finom volt.
Kiváló 2016. február 4.barátokkal járt itt
A Tettye Vendéglő vendégei számára csodás kilátást kínál a gyönyörű Pécsre. Szeptember elején jártunk itt a barátaimmal, amikor is megünnepeltük, hogy felvettek minket az egyetemre. Nos, a kitűnő ellátást meg kell fizetni, de az ételek íze és a csodás panoráma megéri, legalább egyszer ki kell próbálnia mindenkinek. Ha jobb lesz az idő, mi is biztosan ellátogatunk ide ismét.
Tettye Vendéglő Pécs - Étel/ital
Kiváló 2015. december 28.barátokkal járt itt
Az év bármely szakában érdemes felkeresni a csodás helyen lévő vendéglőt,bár pécsi vagyok, sajnos ritkán engedhetem meg magamnak (de ez nem az étterem hibája! ). Nevezetes alkalmakkor vagy ha vendégeink vannak a sok jó és bátran ajánlható hely közül az esetek 90%-ában mégis csak ezen a Mecsek-oldalban található gyönyörű környezetben lévő helyre megyünk.
Kiváló 2015. augusztus 3.családjával járt itt
Pécsi nyaralásunk alkalmával voltunk a vendéglőbe és már a környezet magával ragadott bennünket. A Tettyéről szinte az egész város látszik,gyönyörű a kilátás. A kerthelyiségbe ültünk le ahol hangulatos boxok is vannak. A pincérek udvariasak,segítőkészek voltak,az ételek finomak,bőségesek. Ajánlom mindenkinek aki szeret hangulatos helyen jókat enni.
Kiváló 2015. január 27.gyerekekkel járt itt
Már sokszor voltunk itt a család minden tagjával. Kitűnő helyen van, a Tettyéről szép kilátás nyílik Pécsre. Az ételek minősége, mennyisége nem hagy kifogásolnivalót. Esküvők kiváló helyszíne. Érdemes akár csak egy ebédre, vagy vacsorára is meglátogatni ezt az éttermet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. december 9.gyerekekkel járt itt
Kisebb kihagyás után újra jót akartunk enni, ezért ismét az egyik legjobb éttermet a pécsi Tettyét kerestük fel. Csodás környezet, barátságos belső tér - már diszkrét karácsonyi hangulatban - gyors kiszolgálás és nagy adag, ízlésesen tálalt, igazi gasztronómiai élvezetet nyújtó ízek.
Kiváló 2014. szeptember 16.a párjával járt itt
Hétvégén a Tettye Vendéglőben jártunk. Az ételek kiválóak voltak, a bő választékból nehezen tudtunk választani. Az ételek mennyisége, ízvilága teljesen tökéletes volt, a borok is nagyon finomak voltak. A kiszolgálás gyors és udvarias volt, itt még tudják, hogy kell a vendégekkel bánni. :) Nagyon kellemes, hangulatos hely, szép kerthelyiséggel. Bátran tudom ajánlani mindenkinek, nem fognak csalódni.
Kiváló 2014. augusztus 30.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, finomak az ételek. Fontos szempont, hogy a vegetáriánus menü nem a rántott sajttal kezdődik és végződik, hanem nagyon finom különlegességek vannak az étlapon. Csak ajánlani tudom! ! ! A kiszolgálás maximálisan jó, ha hívtam a pincért, azonnal jött, de nem zaklatott folyton, nem próbált ránk tukmálni semmit, de készséges, segítőkész volt. A hely hangulata pedig egyszerűen fantasztikus!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. július 10.barátokkal járt itt
Barátnőm diplomaosztóját ünnepeltük itt egy ebéddel. Mivel sokan imádják ezt az éttermet, attól függetlenül, hogy messze van a belvárostól, így nem volt meglepő, hogy mások is ideszervezték az ünnepi ebédjüket :)Így szerintem telt ház volt, de mivel hál istennek jó idő is, így kinn az udvaron volt megterítve mindenkinek.
Tettye Vendéglő Pécs - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 26.a párjával járt itt
A Mecsek oldalban gyönyörű helyen van az étterem. Kirándulás után pihenés, kikapcsolódás egy finom ebéd vagy vacsora, ami emlékezetessé teszi a napot. Finom és gusztusos ételek, udvarias kiszolgálás fogadja a vendégeket. Többször voltam már ott, mindig jól éreztem magam. A kerthelységben nyáron kellemes jó a levegő. Ki kell próbálni!
Tettye Vendéglő Pécs a térképen
7625 PécsTettye tér 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, gluténmentes
grill ételek
Zene
Élőzene: jazz, könnyűzene, magyar slágerek
Gépzene: jazz, zongora
2600 Ft (kb. ár)