Tettye Vendéglő Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Tettye Vendéglő Pécs vélemények

Kiváló 2017. szeptember 1.a párjával járt itt
Imádtuk!!! Az ételek finomak voltak,és az adagok is jó nagyok! A pincérek is kedvesek voltak! Nagyon kellemes estét töltöttünk el itt a párommal
Tettye Vendéglő Pécs - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 7.családjával járt itt
Egy forró nyár estén vacsoráztunk a étterembe ahol az árnyas fák alatt,hideg limonádéval elviselhetőbb volt a meleg.A kiszolgálás kedves,barátságos és gyors volt.Az ételeket hamar megkaptuk annak ellenére hogy a kert helység tele volt.Finom és nagy adagok voltak.Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Kiváló 2017. július 19.gyerekekkel járt itt
Már nem először és nem is utoljára jártunk a Tettye Vendéglőben. Pécs egy ikonikus helye. Kiváló ételek, remek kiszolgálás, gyönyörű és tiszta környezet várja a vendégeket. Többször voltunk már 18-20 fős családi eseményen, mindig pontosan előkészített ételek, melyek finomak, tökéletes a pincérek modora, humora.
Kiváló 2017. június 8.gyerekekkel járt itt
A neten kerestem pécsi éttermet egy szombat délutánra. Mivel Tatán lakom és a szüleimet szerettük volna meglepni egy váratlan látogatással. Szerdán foglaltam helyet 7 személyre, és szombaton mikor mentünk szépen terített asztal várt minket. A pincér figyelmessége, kellemes humora valamint az ételek mennyisége és minősége kitűnő volt.
Kiváló 2017. március 1.családjával járt itt
Pécsi kolléganőm javaslatára választottuk ezt az éttermet február 17-én jártunk ott, nagyon jó tanácsnak bizonyult. Már az elhelyezkedése is remek, nagyon jó a panoráma. A személyzet már belépéskor nagyon segítőkész volt. Nem foglaltunk előre asztalt, de azonnal volt helyünk, bár elég telített volt az étterem a korai időponthoz (11:20) képest.
Kiváló 2016. november 24.családjával járt itt
Egy késő nyári napon volt szerencsénk a helyhez. Utazás előtt értékelés alapján választottuk,előtte nem ismertük. A kerthelyiségben foglalt asztalunk szépen megterítve várt minket. Az ételek inkább a magyar konyhához igazodnak, de persze mindenki talál kedvére valót. Mindenesetre jól elkészítették a választott fogásokat.
Kiváló 2016. augusztus 23.családjával járt itt
Pécsi kirándulás után kerestünk egy helyet, ahol egy ünnepi vacsorát eltölthetünk. A legtöbb étterem vasárnap zárva volt legnagyobb meglepetésünkre, de hála megtaláltuk az értékelések alapján a Tettye éttermet. Nagyon szép környezetben, kedves gyors kiszolgálás mellett nagyon finomakat ettünk. A hangulatot fokozta a kellemes élőzene. Aki teheti, próbálja ki. Mi ha újra Pécsen járunk, biztos betérünk.
Kiváló 2016. augusztus 17.családjával járt itt
Családi ebéden voltunk az étteremben, immár nem először. Foglalt helyünk a kerthelyiségben már várt bennünket. Finomak voltak az ételek, hűvösek az italok, barátságos a kiszolgálás. Fogast, Szarvas pörköltet és kacsamellet ettünk. Finomak és bőségesek voltak az ételek. A környék borainak teljes skáláját kínálja az itallap. Ajánlom mindenkinek, aki egy hangulatos helyen finomat akar enni.
Kiváló 2016. május 11.gyerekekkel járt itt
A családommal jártam itt, egy hétre jöttünk Pécsre, a záróakkord volt az itteni ebéd. Nem olvastam ajánlásokat a vendéglőről, a játszótér miatt mentünk fel a Tettyére, és itt kötöttünk ki. Kitűnő választás volt. Hatalmas kerthelyiségben ültünk le, ami lévén vasárnap 12 óra környékén jártunk, elég hamar tele lett.
2016. április 3.barátokkal járt itt
Hagyományos étterem jó értelemben véve. Nagy adagok, korrekt kiszolgálás, hétvégén nehéz helyet kapni, foglalni kell. De ezen túl semmi extra. Csalódni nem lehet, de túl sokat várni sem. Kicsit túlterheltek, nem tudnak mit kezdeni a várakozókkal (kéne egy bárpult, ahol leülhetünk), lassan ér oda pincér, nem takarítják fel az előző vendég által lepotyogott ételt a földről.
Tettye Vendéglő Pécs a térképen
7625 PécsTettye tér 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, gluténmentes
grill ételek
Zene
Élőzene: jazz, könnyűzene, magyar slágerek
Gépzene: jazz, zongora
2600 Ft (kb. ár)