Hotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs bemutatkozása

A Mecsek-hegység egyik legszebb részén, közvetlenül Pécs belvárosa fölött, a főtértől mindössze 5 percnyi autóútra található a Hotel Kikelet, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája.

Hotel Sopianae Pécs - 5. éjszaka ingyen
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Hotel Kikelet Pécs vélemények

Kiváló 2014. október 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon sok véleményt elolvastam, mielőtt ezt a szállodát választottam. . . . Kis családomnak olyan napokat szerettem volna szerezni, amire szívesen visszaemlékeznek. Sikerült! ! ! ! ! Nekünk az étkezés nem volt egyhangú, a szoba kényelmes volt, a wellness részlegben nagyon jól teltek az estéink a vacsi után. . . nekünk a víz sem volt hideg.
Átlagos 2014. október 29.a párjával járt itt
Remek konyha, kifejezetten ízletes fogások reggelire és vacsorára is, a svédasztal utántöltése viszont néha döcögős.
A recepción dolgozó munkatársak némelyike kimondottan kedves és készséges - viszont elég leterheltek.
Az élménymedence élményelemei nem mennek, a vize valóban hideg, így legfeljebb rövidebb úszásra alkalmas.
2014. október 13.a párjával járt itt
A szobával és a kilátással teljes mértékben meg voltunk elégedve, de a dohányzást az erkélyen meg lehetett volna engedni és nem kellett volna az udvarra kimenni. (elég sok dohányost láttunk az udvaron, rájuk is lehetne gondolni)
Bármi kérdésünk, kérésünk volt, azonnal segitettek nekünk. A személyzet kedvessége és segitőkész hozzáállása nagyon jó volt.
2014. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
8 nap/7 éjszakát töltöttünk csodaszép környezetben, a Mecsekben. A szobánk erkélyéről gyönyörű kilátás nyílt Pécs városára, amely különösen szép volt este kivilágítva. Csendes, nyugodt hely friss levegőn a hegyoldalban. A szálloda szép otthonos szobáival, barátságos, önzetlen, segítőkész személyzettel a recepciósoktól a felszolgálókig mindenkivel.
2014. június 6.a párjával járt itt
Kellemes hely,gyönyörű panorámával,tiszta szobák,jó ellátás. Udvarias kiszolgálás,ízletes ételek,ápolt park. Negatívum: a szabadban lévő medencét nem takarták le,eléggé lehangoló látvány a piszkos víz benne,erre oda kellene figyelni,hisz a szobákból épp rá lehet látni,kár rontani az összképet.
Javaslat:lehetne a környékre túrista térképet tartani.
2014. május 20.a párjával járt itt
Csodálatos helyen épült a szálloda, a kilátás egyszerűn fenomenális. Az ételek változatosak, ízletesek és a teraszon elfogyasztva , madárcsicsergés és lágy szellő kíséretében leírhatatlan érzés. A szoba tiszta, az ágy kényelmes. A személyzet minden kérdésre készségesen válaszolt.
Kiváló 2014. május 1.a párjával járt itt
A wellness részleg egy kicsit nagyobb lehetne, mert teltház esetén valószínű kicsinek minősül. A személyzet nagyon kedves és segítőkész emberekből állt. A félpanziós ellátás nagyon bőséges és finom volt. Örülök, hogy panorámás szobát tudtunk foglalni, mert a kilátás tökéletesen megfelelt. Szeretném a közeljövőbe ismét meglátogatni a szállodát.
Gyenge 2014. április 30.barátokkal járt itt
A személyzet nagyon kedves és jó volt. Igyekezték kipótolni a szálloda egyéb gyengeségeit. Azt nem értettük, hogy lehet a hely 4 csillagos. A kiírt masszírozást mi nem tudtuk igénybe venni, inkább ne lett volna az ajánlatban. A wellness rész nagyon gyenge, nem értjük, a szaunán miért kell spórolni és csak 10 órakor indítani.
Kiváló 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
A szobából csodálatos panoráma. . . A személyzet közvetlen,kedves, segítőkész. A hely tökéletes túrázáshoz, kulturális programok könnyen elérhetők a városban(autóval pár perc,de a busz a hotel előtt áll meg)Wellnes részleg élvezhető a kirándulások után (szuper a masszőrjük, ajánlom mindenkinek. . .
2014. április 22.a párjával járt itt
A konyha kitűnő, de a választék nem 4 csillagos! Finoman fogalmazva is érdekes, hogy előre kell fizetni! Ez nem egy európai megoldás. Jó lenne a szakadt székeket kicserélni az erkélyen! A kétágyas szobában 1 db. fotel van. Ez sem 4 csillag! A wellness részlegben a medence vize 28 fokos. Úszáshoz a víz jó lenne, de a medence kicsi, üldögélni pedig.