Hotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs bemutatkozása

A Mecsek-hegység egyik legszebb részén, közvetlenül Pécs belvárosa fölött, a főtértől mindössze 5 percnyi autóútra található a Hotel Kikelet, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hotel Kikelet Pécs vélemények

Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Mi tavaly ősszel voltunk a szállodában a férjemmel. 4 napot töltöttünk itt. A szálloda felszereltsége megfelelő, a dolgozók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Az étterem hangulatos, ezt különösen elősegíti a nagy terasz a gyönyörű kilátással. Minden este szívesen ültünk ki egy pohár bor vagy egy kávé társaságában.
Átlagos 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Az árnak megfelelően 4 csillagos ellátást vártunk, ezzel szemben egy közepes 3ast kaptunk. A hotel elhelyezkedése pazar, csodálatos kilátás tárult elénk a szobából, maga a szoba is rendben volt bár az idő pár évvel ezelőtt megállt az egész épületben. . . A személyzet rendkívül segítőkész, rugalmasan és kedvesen álltak a dolgokhoz.
Kiváló 2013. november 13.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben helyezkedik el ez az elegáns, modern szálloda. A kedves, segítőkész személyzet többé-kevésbé minden kérésünket teljesítette. Tiszták a szobák, de az egész szállodára ez volt a jellemző. Félpanziós, svédasztalos ételek nagyon finomak, bőségesek és változatosak voltak.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 11. járt itt
Pazar panoráma,csendes környék, jó levegő. A város könnyen elérhető. A környéken kiváló túra lehetőségek. Egyszerű,de kényelmes,erkélyes szobák fantasztikus kilátással. Jól működő,de kicsit hangos Klíma. Kedves személyzet. Az étterem kínálata tökéletes, mindenki megtalálja a kedvére valót,négy napon át mindig változatos volt,vegetáriánusoknak is.
Átlagos 2013. november 3.a párjával járt itt
Megdöbbentő, hogy az előzetesen előre fizetendő 50% után a szolgáltatások megkezdése előtt előre kérik a másik 50%-t. Nem fizettem! A szálloda néhány tekintetben igen elavult:
- a fürdő-WC helyiség elszívója olyan hangos, korszerűtlen, hogy felébrednek nem csak a szoba-partner, hanem a környező 3-4 szobák lakói is
- ahogy a WC tartály töltőszelepe zörög, az egész épületben mindenkit felébreszt
- a welness szolgáltatások nem mindegyike működik állandóan: pl.
Kiváló 2013. november 1.a párjával járt itt
A szálloda festői környezetben, a Mecsek déli lejtőin helyezkedik el. Az épület jó állapotban van, de lassan aktuális lenne belső felfrissítése. A wellness szolgáltatás nem kiemelkedő, de nekünk elegendő volt. Ami viszont nagyon tetszett, az a személyzet kedvessége és segítőkész hozzáállása volt.
Kiváló 2013. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Néhány nappal ezelőtt töltöttünk el itt 3 nap 2 éjszakát! Fantasztikus kilátás, friss levegő mindez Pécs belvárosa felett! Mindennel nagyon elégedettek voltunk! 1 éves kisgyerekkel érkeztünk, készséges volt nagyon a személyzet! Családi szobát kaptunk felár nélkül, kiságy és fürdőkád bekészítést.
Kiváló 2013. szeptember 24.a párjával járt itt
A menyasszonyommal 2012-ben, karácsony és szilveszter között jártunk a hotelban, és nagyon jól éreztük magunkat. Maga a város, Pécs is nagyon szép, számos programlehetőség van a környéken, a hotel pedig különösen jó helyen van, gyönyörű a kilátás a Mecsekből. A személyzet rendkívül kedves, segítőkész.
Hotel Kikelet Pécs - Külső képHotel Kikelet Pécs - WellnessHotel Kikelet Pécs - VendéglátásHotel Kikelet Pécs - Szobák
Kiváló 2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Elősször jártunk Pécsen a párommal,hihetetlen hangulatos város,rengeteg látnivaló van egy nap nem is elég megnézni mindent,ezért mi három napot töltöttünk itt! Még az állatketbe is voltunk,ami nem kis túra volt,de nagyon jól sikeredett! A szálloda is gyönyörű a főtértől nem is olyan messze!
2013. augusztus 17.a párjával járt itt
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet mindent megtett, hogy jól érezzük magunkat. Egyedüli gondot a pezsgőfűrdő hiánya okozott, mivel elromlott és így csak az első napon tudtuk használni. Az idősebb korosztály számára volna egy javaslatom: Jó lenne ha a benti medence vízhőmérséklete 34-36 fok között lenne beállítva, mert akkor a mi korosztályunk is igazán vellneszezhetne!