Hotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs bemutatkozása

A Mecsek-hegység egyik legszebb részén, közvetlenül Pécs belvárosa fölött, a főtértől mindössze 5 percnyi autóútra található a Hotel Kikelet, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hotel Kikelet Pécs vélemények

Kiváló 2013. március 27.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mind a kényelemmel,mind a tisztasággal,személyzettel,kiváló volt a konyha,nagyon ízlettek az ételeik! Tökéletes nyugalom várja azokat az embereket,akik pihenni,kikapcsolódni szeretnének! Rengeteg túrázási lehetőség van,gyönyörű a táj,a szálloda remek helyen van!
2013. március 7.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben, csodaszép panorámával rendelkező szálloda. A személyzet kedves, udvarias és mosolygós! Kellemes volt az ott töltött 4 napunk, mivel a pihenés és a feltöltődés jellemezte. Mi a "fárasztó" városi séták és kulturális események után tértünk meg a nyugodt, kényelmes szállodába.
Kiváló 2013. március 5.a párjával járt itt
Nagyon meg voltam elégedve a szállodával. Gyönyörű kilátás nyílt a városra. A szoba rendezett volt és igényes. A wellness részleg szinte minden igényemet kielégítette. A személyzet nagyon előzékeny és segítőkész volt. Nagyon jó hangulatban telt ottlétünk. Egy kellemetlenséget tudok felhozni csak. Az éjszakák hidegek voltak és kicsit fáztunk.
Kiváló 2013. február 18.a párjával járt itt
A fogadtatás párját ritkítja, a személyzet nagyon kedves, az ételek nagyon finomak. A fitness terem sajnos nem elégíti ki az igényeket. A szoba kényelmes volt. A wc szagelszívója kicsit hangos, de nem zavaró. A wellness részleg nyitvatartása megfelelő. A medence vize lehetne kissé melegebb. A hotel környezete nagyon szép, az épület is jó állapotban van. Fiatal pároknak ajánlom, mi nagyon jól éreztük magunkat.
2013. február 13.a párjával járt itt
Általában minden nagyon jó volt, a welness rész viszonylag kicsi, a legnagyobb medencében pedig igen hideg a víz. Ezen kívűl általánosságban minden jó volt, bár magára a szállodára ráférne egy komolyabb felújítás, kicsit szocreál érzésünk volt, és emiatt a 4 csillag sem teljesen fedi azt, amire számítottunk . . . .
Kiváló 2013. február 10.gyerekekkel járt itt
Egy kényelmes családi szobában laktunk, Mecsek oldali kilátással (ez nem egy élmény, de nem is nézelődni mentünk). A wellness nagyon jó, furcsa módon a vendégek nem igen veszik igénybe, alig 4-5 ember van ott egyszerre. A nagymedence vize lehetne melegebb, a jakuzzi és a gyerekmedence nagyszerű, szauna, gőz stb. tiszta, kellemes.