Hotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs bemutatkozása

A Mecsek-hegység egyik legszebb részén, közvetlenül Pécs belvárosa fölött, a főtértől mindössze 5 percnyi autóútra található a Hotel Kikelet, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hotel Kikelet Pécs vélemények

2013. augusztus 11.családjával járt itt
A szálloda nagyon szép helyen van, gyönyörű a kilátás, csendes környezetben. A szolgáltatások mint a wellness részleg elrendezése nem a legideálisabb, a medencék vize hideg, amin szerintem könnyen lehetne változtatni napkollektorral. A személyzet udvarias, kedves, és mindent megtesz a vendégekért, bár nekem a foglalás egy kicsit nehézkesen sikerült, volt némi félreértés, de ez elhanyagolható.
Hotel Kikelet Pécs - Külső kép
2013. augusztus 7.a párjával járt itt
A szálloda négy csillagos, ennek ellenére az étkezés színvonala nem volt mindig tökéletes. A reggeli öt napon keresztül szinte mindig ugyanaz volt (rántotta,lecsó és sült kolbász)ezt kicsit változatosabbá is tehették volna. A vacsora sem volt tökéletes a három fogásával, máshol a négy csillagosnál többet nyújtottak.
Kiváló 2013. július 29.a párjával járt itt
Amikor megérkeztünk nagyon kedves volt velünk mindenki a szobával teljes mértékben meg voltunk elégedve :) Bármi kérdésünk ,kérésünk volt azonnal segítettek nekünk. Az étkezés nagyon jó volt minden étel finom volt nagyon sok választék volt . A wellness szolgáltatások is első osztályúak voltak.
Szörnyű 2013. május 30.a párjával járt itt
Sokkal többet vártam egy négycsillagos szállodától. A wellness részlegben lévő medencében hideg volt a víz, a szauna csak délután 3-tól működött, a szoláriumban kb egy éve nem cseréltek csövet (ez külön szolgáltatás volt) és mivel a kinti hőmérséklet napokig 10 fok köürül volt, és fűtés nem volt, fáztunk.
Gyenge 2013. május 21.a párjával járt itt
Csupa jót hallottam a szállodáról. Gondoltam foglalok 1 szobát és megnézem szeretek Pécsre járni. Minden ok, átutaltam a panorámás feláras szobaárát, közölték is a szobám számát. Gondoltam szuper kilátás lesz a felár megéri a szép pécsi látványt.
2013. május 1.a párjával járt itt
Elképesztő a hely adottsága, a kilátás lélegzetellálitó,gyakorlatilag nincs magasabban fekvő épület Pécsen! Az ételek minősége kiváló,még szakmabeliként sem tudtam fogást találni rajtuk. A személyzet kedves,azonban a felszolgálási ismereteken még lehetne mit csiszolni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Pár évvel ezelőtt jártunk ebben a hotelben. Olyan helyet kerestünk, ahonnan szép kilátás nyílik Pécsre és wellnesselni is lehet. itt megtaláltuk a számításainkat. A wellness-részleg nagyon designe-os, újonnan tervezett. Maga a hotelszoba átlagos, de tekintettel a szálloda jó elhelyezkedésére, a csodás kilátásra, ez nem is volt téma.
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Márciusban voltunk, kisgyerekkel a hotelben. Nagyon kellemes volt a tapasztaltunk. Kedves, segítőkész volt a személyzet. Tiszták és tágasak voltak a szobák. Gyönyörű és tiszta levegőjű helyen fekszik a hotel. Az étteremben nagyon kedvesek, segítőkészek és megértőek voltak (kisgyerekkel ez nem mindig természetes. . .
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Ez év júliusában visszatérünk baráti társasággal a Kikeletbe ahol már korábban nagyon kellemes napokat töltöttünk el. Az idei foglalásunk Önökön keresztül történt. Szeretném kérni és leszögezni, hogy az általam küldött értékelések kizárolag nyaralni indulók tájékoztatására szolgálnak,nem a megnyerhető lehetőség reményében történnek.
2013. április 23.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves, mindenre figyelnek, segyítőkészek. A nagymedence vize tényleg hideg, ezért nem is volt benne senki. A pezsgőfürdő fantasztikus, a férjemet ki sem lehetett szedni belőle. A szaunák nagyon jók. A szoba szép, tiszta, meleg. Nekünk az étel árak egy kicsit drágák, viszont minőség.