Sándor Hotel Pécs ★★★★

Sándor Hotel Pécs
Sándor Hotel PécsSándor Hotel Pécs
Sándor Hotel PécsSándor Hotel Pécs

Sándor Hotel Pécs bemutatkozása

Közvetlenül Pécs történelmi belvárosa fölött, a Kálvária domb déli oldalán, mindössze öt percnyi sétára a főtértől, található a Hotel Millennium, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája, ahonnan egyedülálló kilátás nyílik a városra és a környező hegyekre.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
2024.07.21-ig
Thermal Panzió Igal

Sándor Hotel Pécs vélemények

2023. április 3.egyedül járt itt
Egy hétvégét töltöttem el itt és nagyon szép a szálloda.
A szoba is tiszta , rendezett volt. A kilátás is szép volt Pécs városára.
A személyzet nagyon kedves, aranyos volt!
A "meleg" reggeli viszont már reggel 8 órakkor is hideg volt. Talán az egyetlen negatívum, ami viszont elég kellemetlen volt.
Az árat is elég magasnak tartottam.
Átlagos 2023. február 20.egyedül járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van, gyönyörű a kilátás a városra. A tisztasággal nem volt gond, a szoba a tetőtérben nagyon szűkös a fürdőszobával együtt. A felszereltség nem felel meg a 4 csillagnak. A svédasztalos reggeli átlagos, az ételek utánpótlása akadozott. A garázs használatért a egy éjszakai árat túlzásnak érzem.
Gyenge 2023. január 3.barátokkal járt itt
Csalódás volt a szilveszteri csomag! Az ígért városnézést 30- -án délelőtt szervezték, mi pedig 2- től foglalhattuk el a szállást. A wellness részleg kicsi, az “élmény” medence vize nem volt elég meleg, és nem működött az “élmény”. Nem volt leves a vacsorákhoz.
2023. január 2.a párjával járt itt
A személyzet szolgálatkész volt. Az ételek is finomak voltak, csak egy probléma volt, annak melegen, frissen tartása nem volt megfelelő. Ha nem akkor mentünk enni amikor éppen kihozták ki volt hűlve. Javasoljuk a kirakott ételek nevének feltüntetését, mert nem mindegy, hogy az rántott hal vagy csirkemell. A választék végül is kitűnő volt.
2022. június 13.a párjával járt itt
A Sándor Hotelt férjemmel kerestük fel, mert még nem volt lehetőségünk Pécs városát megnézni. A város gyönyörű, nagyon sok látnivaló volt igyekeztünk minden szépet megnézni. Pécs valóban kulturális központ. A szállóban minden tökéletes volt, semmi negatív élményünk nem volt. Tiszta, rendezett, szép kilátással.
Gyenge 2022. június 7.a párjával járt itt
Az egyébként jól felszerelt, jó helyen lévő hotel kellemes élményt nyújthatna, ha nem lennének bosszantó elemei. A személyzet nagyon kedves, de csak ennyi. Láthatólag semmilyen képzést sem kaptak, értendő ez a recepcióra, illetve, az éttermi részlegre. Az ételek minőségben, mennyiségben, messze alul maradnak az átlagosnál, pláne annál, amit egy 4 csillagos hotel nyújthat.
Átlagos 2022. április 24.gyerekekkel járt itt
A fekvése kitűnő, az alkalmazottak kedvesek, a reggeli bőséges, a növények nagyon szépek és gondozottal. A szobában nem működött a TV és csak a harmadszorra találtak olyan szobát, ahol ez nem így volt és ide átköltöztem. . "Cserében" nem működött a fűtés és az ágy azon oldalán, ahol én szoktam aludni, nem volt jó az olvasó lámpa (kicseréltem a két körtét, de nem azzal volt a baj).
Szörnyű 2022. április 19.gyerekekkel járt itt
A legnagyobb csalódás volt számunkra . A bőséges reggeli fogalma ismeretlen, 9órakor mentünk reggelizni ,nem volt semmi ,mindenért könyörögni kellett (4napon keresztül ) és a reggeli ugyanaz minden nap , mertem szólni a "főnöknek " majd leharapta a fejem . A vacsora ehetetlen az első nap "hangyák " voltak a torta szeleten .
2022. április 18.a párjával járt itt
A wellness részleggel a víz szinte hideg,mivel nincs bekapcsolva folyamatosan.Úgy kell szólni kapcsoljàk be a buzgart ami a vizet melegitené.Tehàt a víz eleven melegen kellene legyen.A szaunàk kikapcsolva szólni kell hogy bekapcsolják.A welnes részleg nincs jól üzemeltette a víz hideg .
Gyenge 2022. április 18.a párjával járt itt
A hotel maga ár érték arányban jó. De csak a hotel, mint épület és berendezés. A személyzetre ráférne egy képzés, mégis hogyan kell egy hotelben fogadni a vendégeket. Ezt mind az informálásra mind a jó modorra értem. Az étkeztetés siralmas. Az étel finom, már amit meg tudtunk kóstolni. A bőség fogalma nagyon mást jelent a hotel értelmező szótárában.
Sándor Hotel Pécs a térképen
7625 PécsKálvária u. 58.
+36 72 512222
• szauna • masszázs • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség
Wellness Hotel Szindbád