Sándor Hotel Pécs ★★★★

Sándor Hotel Pécs
Sándor Hotel PécsSándor Hotel Pécs
Sándor Hotel PécsSándor Hotel Pécs

Sándor Hotel Pécs bemutatkozása

Közvetlenül Pécs történelmi belvárosa fölött, a Kálvária domb déli oldalán, mindössze öt percnyi sétára a főtértől, található a Hotel Millennium, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája, ahonnan egyedülálló kilátás nyílik a városra és a környező hegyekre.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
2024.07.21-ig
Thermal Panzió Igal

Sándor Hotel Pécs vélemények

2019. január 2.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése gyönyörű, közel a természethez és a belvároshoz. Az idegenvezetés nagyon tetszett, sokmindent megtudtunk erről a szép és érdekes városról. A személyzet bár kedves volt és szolgálatkész, de szerintünk kevesen voltak, ami főleg az étkezéseknél mutatkozott meg.
Kiváló 2018. október 8.a párjával járt itt
A legzseniálisabb a helyben a fekvése. A belváros tényleg 5 perc, mégis csendes. Mivel felfelé esik a központtól, a kilátás is jó, de ami még fontosabb, a Mecsekbe elindulni is könnyű. (Ha még nem voltál Pécsett: érdemes! ) A személyzet kedves és segítőkész. Magában a szállóban nem sok időt töltöttünk, talán csak amikor wellness-eztünk.
Kiváló 2018. augusztus 16.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése remek, közel van Pécs minden nevezetességéhez. A szobák tágasak, tiszták, klímával rendelkeznek. A személyzet fiatal, segítőkész. Elég sok negatív kritikát olvastam, de szerencsére pozitívan csalódtam.
Talán az étteremhez egy javaslat: a kávégép mellé nem ártana kávéscsészéket készíteni.
Elégedettek voltunk!
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
Nagyon vártam már, hogy pihenhessünk két ünnep között. Nem csalódtam. A szálloda szép helyen feküdt és közel volt a központhoz, alig 5 perc sétára. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A szoba tágas és szépen berendezett, sajnos a fürdőszoba elég kicsi. Az ételek mennyisége megfelelő volt,egy vacsoránál a csirkehúst még lehetett volna tovàbb grillezni. Nagyon köszönöm! Ajànlom minden korosztálynak.
2018. január 3.a párjával járt itt
A szálloda jobb helyen nem lehetne, de a parkolás (telt ház esetén) kicsit körülményes. A személyzet kifejezetten kedves és segítőkész. A konyha ízei kiválóak, de a "svédasztal" feltöltése (telt ház esetén) kicsit körülményes. A szoba kényelmes, felszerelése kielégíti a vendég igényeit. A wellness kb.
Átlagos 2018. január 2.barátokkal járt itt
4 csillagos wellness szálloda lévén azért lenne megjegyzésünk. . . A szobában nem volt hajszárító. A wellness részlegben nem volt elég fekvő sőt ülőhely sem. . . A reggelinél nem volt elég tojás/ virsli /vaj, újra feltöltésük elég lassan ment, az italautomatánál is sorba álltunk. . . .
2017. december 27.a párjával járt itt
Általában tetszett a szállás. A kilátás és az elhelyezkedés tökéletes volt. A svédasztalos vacsorával volt némi gond. Tömeg volt hat órától. Javasolnám az üzemeltetőnek a több etapos vacsoráztatást, azzal elkerülhető lenne a tömeg. Tiszta, rendezett hotel. Ajánlani fogom.
Kiváló 2017. július 30.barátokkal járt itt
Barátnőmmel, nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a Hotel Millenniumban. Kellemes környezet, kedves a személyzet, kifogástalan tisztaság a szobákban, folyosón és az egész épületben. Az étkezés bőséges és háziasan elkészítve. Ide biztosan visszatérünk máskor is. Aki nyugodtan szeretne kikapcsolódni, ajánlom mindenkinek, minden korosztálynak. .
Kiváló 2017. április 19.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon hangulatos, és gyalog is könnyen megközelíthetőek a központi helyek. A személyzet udvarias, barátságos, a kiszolgálás is kiváló volt. Az egyetlen, amit hiányoltam az volt, hogy a szobában semmilyen szokásos tájékoztatás nem volt (pl. mettől-meddig van reggeli, illetve vacsora, nem volt információ a wifiről, stb).
2017. február 13.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat és mindennel meg voltunk elégedve. A szálloda nagyon jó helyen van. A székesegyház és a városközpont kényelmes sétára van. A szállodának saját garázsa van tehát az autóval érkezők biztonságban tudhatják járművüket. A szoba kiválóan felszerelt és nagyon szép. A wellness részleg nem túl nagy.
Sándor Hotel Pécs a térképen
7625 PécsKálvária u. 58.
+36 72 512222
• szauna • masszázs • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség
Wellness Hotel Szindbád