Sándor Hotel Pécs ★★★★

Sándor Hotel Pécs
Sándor Hotel PécsSándor Hotel Pécs
Sándor Hotel PécsSándor Hotel Pécs

Sándor Hotel Pécs bemutatkozása

Közvetlenül Pécs történelmi belvárosa fölött, a Kálvária domb déli oldalán, mindössze öt percnyi sétára a főtértől, található a Hotel Millennium, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája, ahonnan egyedülálló kilátás nyílik a városra és a környező hegyekre.

A Sándor Hotel legnépszerűbb csomagjai

Sándor Hotel Pécs - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Sándor Hotel Pécs - Hurrá nyaralunk - félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Hurrá nyaralunk - félpanziós ellátással
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Sándor Hotel Pécs vélemények

Kiváló 2014. szeptember 24.a párjával járt itt
Őszi pihenés céljából utaztunk Pécsre. A hotel választásunk kitűnő volt, szobánk tiszta, gyönyörű kilátással. A recepciós hölgy teljes körűen tájékoztatott a csomag tartalmáról, wellness használatról. A reggeli bőséges volt, vacsorára kapott kétféle menüből mindig találtunk kedvünkre valót.
Kiváló 2014. február 21.barátokkal járt itt
Romantikus környezetben található, a mediterrán város központja 5 perc sétára van. A szaunája fantasztikus, egy csodálatos élménnyel lettem gazdagabb. Mindenkinek csak ajánlani tudom, annyira családias, és az itt dolgozók is nagyon kedvesek, segítőkészek. A panoráma is a legszebbek közé sorolható. A szomszédos borpincészetet meglátogatni kötelező!
Kiváló 2013. szeptember 30.a párjával járt itt
A szálloda fantasztikus fekvése és egyedi kialakítása nagyon tetszett. Minden nagyon tiszta volt,a személyzet nagyon kedves volt. Ami nem tettszett :szobánk felett gondolom konferencia volt,folyamatosan székeket húzogattak és nagyon le hallatszott.
A fürdőszobára egy kis fel újítás rá férne és a tojásrántotta a virslivel együtt
mind két reggel hideg volt. Természetesen mindent összegezve azért nagyo jól éreztük magunkat.
Kiváló 2013. április 24.barátokkal járt itt
Hostessként dolgoztam 4 napot Pécsett, a barátnőimmel (3-an) ezt a hotelt választottuk. Nagyon igényes, rendezett, tiszta, és az ételek is kifogástalanok! Nagyon jó volt, bár keveset élvezhettünk belőle, mert nappal dolgoztunk. Bátran ajánlanám másnak is! A város is csodaszép, a rendőrök kedvesek, (1x eltévedtünk, és a hotelig vittek kocsival minket :) )az az elhagyatott épület pedig tök izgi. . .
Kiváló 2013. január 7.a párjával járt itt
A karácsonyi csomag ajánlat ár-érték arányban teljesen rendben volt. A személyzet nagyon kedves és figyelmes. A szálloda elhelyezkedése tökéletes. A belváros 3 perc sétával volt elérhető. A szobában az ágy kemény volt, de ez legyen a legnagyobb probléma.. :)Az egészet összegezve jól éreztük magunkat.
2023. június 25.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves volt,igyekeztek mindenben segíteni! Ami nem tetszett,hogy a fürdőszobában a tusfürdő tartó üres volt,jeleztem,de nem történt semmi,vettünk a boltban a kishűtőben ami a szobában van,állt a víz,jeleztem,de sztintén semmi nem történt. a félpanzió hiányzik,mert nincs tul közel bolt,a reggeli finom és választékos volt! köszönjük a recepciósoknak a segítőkészségüket!
2023. április 3.egyedül járt itt
Egy hétvégét töltöttem el itt és nagyon szép a szálloda.
A szoba is tiszta , rendezett volt. A kilátás is szép volt Pécs városára.
A személyzet nagyon kedves, aranyos volt!
A "meleg" reggeli viszont már reggel 8 órakkor is hideg volt. Talán az egyetlen negatívum, ami viszont elég kellemetlen volt.
Az árat is elég magasnak tartottam.
2023. január 2.a párjával járt itt
A személyzet szolgálatkész volt. Az ételek is finomak voltak, csak egy probléma volt, annak melegen, frissen tartása nem volt megfelelő. Ha nem akkor mentünk enni amikor éppen kihozták ki volt hűlve. Javasoljuk a kirakott ételek nevének feltüntetését, mert nem mindegy, hogy az rántott hal vagy csirkemell. A választék végül is kitűnő volt.
2022. június 13.a párjával járt itt
A Sándor Hotelt férjemmel kerestük fel, mert még nem volt lehetőségünk Pécs városát megnézni. A város gyönyörű, nagyon sok látnivaló volt igyekeztünk minden szépet megnézni. Pécs valóban kulturális központ. A szállóban minden tökéletes volt, semmi negatív élményünk nem volt. Tiszta, rendezett, szép kilátással.
2022. április 18.a párjával járt itt
A wellness részleggel a víz szinte hideg,mivel nincs bekapcsolva folyamatosan.Úgy kell szólni kapcsoljàk be a buzgart ami a vizet melegitené.Tehàt a víz eleven melegen kellene legyen.A szaunàk kikapcsolva szólni kell hogy bekapcsolják.A welnes részleg nincs jól üzemeltette a víz hideg .
Sándor Hotel válasza
Köszönjük az értékelést. Szállodánk nem fürdő, ezért a wellness részlegünkben csak akkor működnek a szaunák, az élményelemek, ha valaki ezt igényli. A víz hőmérséklete 28-30 fok, nem a buzgár fűti.
2022. április 25., Sándor Hotel, Sándor Hotel
Sándor Hotel Pécs a térképen
7625 PécsKálvária u. 58.
• szauna • masszázs • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség
Wellness Hotel Szindbád