Hotel Palatinus City Center Pécs ★★★

Hotel Palatinus City Center Pécs
Hotel Palatinus City Center PécsHotel Palatinus City Center Pécs
Hotel Palatinus City Center PécsHotel Palatinus City Center Pécs

Hotel Palatinus City Center Pécs bemutatkozása

Magyarország déli részén, a Mecsek-hegység oldalán fekszik Pécs. A Hotel Palatinus a város történelmi belvárosában helyezkedik el, gyönyörű környezetben.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hotel Palatinus City Center Pécs vélemények

2014. május 12.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves, segítőkész! Az étkezések is rendben voltak mind reggel, mind a vacsoránál, nagyon rugalmasan álltak az étkezések időpontjához is.
A parkolás a szálloda elhelyezkedése miatt nehézkesebb és elég drága. A szobával kapcsolatban egy baj volt, az ágy a páromnak kicsi volt :-)
A csomagban kapott Pécs kártya és Leonardo kiállítás belépők viszont nagyon sokat adtak az értékhez. Összességében elégedettek voltunk, kellemes hétvégét töltöttünk el.
Kiváló 2014. március 10.barátokkal járt itt
Másodszor vettem igénybe barátaimmal együtt a Palatinus csomagajánlatait Pécsett. Az első alkalommal pár látnivaló kimaradt - pl. a Zsolnay - negyed és a Zsinagóga. A Zsolnay negyedben sem volt most minden látható , a Zsinagóga látogatása csak a szállodai recepciós segítségének volt köszönhető.
Kiváló 2014. január 17.családjával járt itt
Hihetetlenül szép napokat töltöttünk ebben a gyönyörű, patinás szállodában! A konyhája kiemelkedik az általam ismert szállodáké közül. A kiszolgálás is tökéletes volt, s úgy érezhettem magam, mint egy királykisasszony, akinek minden kívánságára figyel a kedves személyzet. Köszönöm utólag is a szép élményt minden dolgozónak!
2014. január 16.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt. 3 éjszakát töltöttünk a Hotelban. a szoba kicsit szűkös volt. Az ágy kényelmetlen, a matrac süppedős. A szálloda elhelyezkedése annak aki Péccsel akar ismerkedni kiváló. Mivel csak aludni jártunk ide mert egész nap jártuk a várost és a környéket tulajdonképpen megfelelt.
2013. december 17.kollégákkal járt itt
Pécsen vannak szebb és talán jobb szállodák is, de ez a szálloda midig is a kedvencem marad, igaz egyszer-kétszer „megcsaltam” család és a wellness miatt, de ha munka kapcsán a városba megyek, itt szállok meg. Hozzá kel tennem nem az Economy szobát választom (kicsit szűkös nekem) ha nem a Standard szobát és egyszer már laktam a standard lakosztályban is.
2013. november 4.a párjával járt itt
Mások által előzőekben leírt kritikákat elolvasva és ezt jelezve a szállodának,negatív várakozással mentünk a négy nap,három éjszaka szálláscsomag foglalásunkra. . Meglepetés volt,hogy szinte észre sem vettük a szűk pár nap elteltét. A személyzetre,a konyhára ,a tisztasága nem lehetett panasz.
Kiváló 2013. október 14.gyerekekkel járt itt
Nagy nyári melegben érkeztünk meg a lányommal, aki hollandiábol érkezett, direkt, hogy egy pár csajos napot töltsünk el. nagyon jo választás volt pécs városa, na és a szálloda. . a szálloda, kiválo helyen van, szép tiszta környezetben. ,az 1, emeleten kaptunk csendes szobát. a teraszon kávéztunk, és pihentük ki az utazás fáradalmait.
Hotel Palatinus City Center Pécs - SzobákHotel Palatinus City Center Pécs - BelsőHotel Palatinus City Center Pécs - Belső
Kiváló 2013. szeptember 30.barátokkal járt itt
A fővárosból a reggeli intercityvel érkeztünk Pécsre. A kedves portás rugalmasságának köszönhetően a szobánkat is elfoglalhattuk és a "pécsi kártyánkat" is megkaptuk, amivel el is kezdhettük a turisztikai a látnivalók felkeresését. Kellemes csalódás volt, hogy a félpanzió főétkezését nem csak este vehettük igénybe és még kellemesebb, hogy étlapról választhattunk egy tisztességes választékból.
Hotel Palatinus City Center Pécs - Külső képHotel Palatinus City Center Pécs - BelsőHotel Palatinus City Center Pécs - Belső
Kiváló 2013. szeptember 22.családjával járt itt
Mindjárt megérkezéskor kellemes csalódásban volt részem. A lefoglalt economy szobák helyett a 2. emeleten kaptam standard szobákat felár nélkül. A szobák teljesen rendben voltak, a tisztasággal nem volt baj. A fürdőszobai kád helyett egy zuhanyfülke jobb lett volna, főleg a meleg augusztusi napon tett séták után.
Hotel Palatinus City Center Pécs - KörnyékHotel Palatinus City Center Pécs - Szobák
2013. szeptember 6.a párjával járt itt
A Hotel központi elhelyezkedése nagyon jó. Az Economy szoba nagyon pici, kényelmetlen. Az ágybetét kényelmetlen, besüpped az ember a közepébe. Amikor éjszaka fordultam nagyon nyikorgott az egész ágy. A személyzet nagyon udvarisa, szolgálatkész! A tisztasággal is meg voltunk elégedve. Az ételek finomak, választékosak, és bőségesek.