Hotel Palatinus City Center Pécs ★★★

Hotel Palatinus City Center Pécs
Hotel Palatinus City Center PécsHotel Palatinus City Center Pécs
Hotel Palatinus City Center PécsHotel Palatinus City Center Pécs

Hotel Palatinus City Center Pécs bemutatkozása

Magyarország déli részén, a Mecsek-hegység oldalán fekszik Pécs. A Hotel Palatinus a város történelmi belvárosában helyezkedik el, gyönyörű környezetben.

Hotel Sopianae Pécs - 5. éjszaka ingyen
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Hotel Palatinus City Center Pécs vélemények

Kiváló 2016. március 31.a párjával járt itt
A foglalásnál nehezen tudtam elképzelni a sétálóutcán található szálló mélygarázs bejáratát, de aztán ott kiderül, hogy milyen zseniális ez a megoldás. A párhuzamos utcában van a bejárat és elegáns módon egészen a recepcióig húzhatjuk a gurulós bőröndöt. Csodálatosan éreztük magunkat ezen a hétvégén, ahol ötvöződött az elegancia, a retro és a modern.
Hotel Palatinus City Center Pécs - BelsőHotel Palatinus City Center Pécs - VendéglátásHotel Palatinus City Center Pécs - VendéglátásHotel Palatinus City Center Pécs - VendéglátásHotel Palatinus City Center Pécs - VendéglátásHotel Palatinus City Center Pécs - VendéglátásHotel Palatinus City Center Pécs - SzobákHotel Palatinus City Center Pécs - BelsőHotel Palatinus City Center Pécs - BelsőHotel Palatinus City Center Pécs - BelsőHotel Palatinus City Center Pécs - BelsőHotel Palatinus City Center Pécs - BelsőHotel Palatinus City Center Pécs - Külső képHotel Palatinus City Center Pécs - Vendéglátás
Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A munkám egy hétre Pécsre szólított, és tekintve, hogy egy éves a fiam, a család is velem tartott. A mélygarázsba könnyen parkoltunk, bár a garázs és a hotel között nem 100%-osan akadálymentesített az út (lépcsőzni kell), így a kofferszállító kézikocsi csaknem értelmét veszti.
Gyenge 2015. február 4.egyedül járt itt
A Wellness szolgáltatás von maga után némi kritikát. A masszázsrészlegen némi várakoztatás után, a hölgy (Tímea) nem tudta a kért (csokis masszázs) szolgáltatást nyújtani, ami amúgy akciójuk volt, helyette aromaterápiás masszázst kaptam, ami szörnyű volt, alig tudtam felállni utána, annyira fájt a hátam. A panaszkönyvet kérve, azt nem kaptam meg.
Kiváló 2015. január 8.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk el családostul a hotelben és mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk. Két szobát nyitottak egybe számunkra az első emeleten, hogy a gyerekekkel elférjünk, így a méretekkel nem volt gond. A svédasztalos reggeli simán hozta a 3csillagos szintet, sajnos a kevés vendég miatt a vacsora menüválasztásos volt, viszont az adagok megfelelőnek bizonyultak.
2014. szeptember 10.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttem a párommal a szállodában lakosztályban. A személyzet kedves és segítőkész volt, a szoba korrektnek mondható. Tágas, két légterű, régi stílusú berendezéssel. A patinát hiányoltam egyedül. Légkondicionáló volt a szobában, a távirányító bekészítve, nem kértek érte plusz pénzt.
2014. augusztus 29.a párjával járt itt
Kényelmes szállás, előzékeny kiszolgálás, jó konyha. A város kellős közepén tündököl, ezért messze van minden tömegközlekedéstől. Az új rend szerint komplikált buszt találni, nincs tájékoztató. Aki nem tud sokat gyalogolni, gondolja meg. Ez nem a szálloda hibája, de számolni kell vele. Amikor esett az eső, kaptunk ernyőt. A teraszi felszolgálásért? felárat kell fizetni. Erre gondolunk a +1%-ból.
Kiváló 2014. július 7.a párjával járt itt
Több értékelést is elolvastam az utazás előtt. Volt mindenféle, de ez természetes, ettől színes az emberiség. Mindennel elégedettek voltunk, különösen jól esett hogy utazás előtt 1 nappal elküldött kérésemet messzemenőkig figyelembe vették, és segítettek abban, hogy átmeneti mozgáskorlátozottságommal együtt nagyon jól érezhessem magam , a párommal együtt.
2014. június 5.családjával járt itt
A szálloda első ránézésre magával ragadja a vendéget. Az elegáns külső, a Zsolnay-féle berendezések. . . A hotel a 20. század első felébe kalauzolja vissza a vendégit. Egészen a 3. emeletig, onnantól a szobaberendezés a 80-as évek világába vált át. Innentől már nincs klíma, csak egy ventilátor, a tévé kicsi, hűtő apró, a bútorok kopottak.
Kiváló 2014. május 27.a párjával járt itt
Kitűnő,figyelmes kiszolgálásban volt részünk,nagyon választékos prémium minőségű volt az étkezés.A szálloda központi elhelyezkedése kitűnő volt számunkra,könnyen elérhető volt így minden látnivaló,múzeum stb.Nagyon jól ki tudtuk használni az ajándék Pécs kártyát is.Nagyon kellemesen telt el 4 napunk.Köszönjük.
2014. május 22.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,mindennél megvoltunk elégedve. Figyelmes és udvarias a személyzet tagjai. Az ételek finomak voltak. Talán a falak egy kicsit vékonyak.
Sajnos egy taxis egy kicsit becsapott kerülővel ment a szállodához, a Buszpályaudvaron szálltunk be. Másik vitt ki, nála olcsóbb volt a tarifa,600ft- volt a különbség, és nagyon udvarias fiatalember volt.