bépé14 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg bépé14 értékeléseit!

Olvasd el bépé14 étterem értékeléseit!

bépé14 pécsi értékelései

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szépséges, különleges MTA székháztól néhány perc felfelé a Mecsek oldalában, és máris ott vagyunk a szépséges, különleges Czukor Borsó kávézóban. Ahol barátságos fogadtatás, udvarias kiszolgálás várt. Mi vörösboros-mascarponés csokitortát és répatortát választottunk a kávé mellé. Jól választottunk! Jó hangulatú, szép hely. Korrekt árak.
jobbat vártam -

Fiáker Étterem Pécs

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Az itteni értékelések alapján jobbat vártam. Ugyan rendben volt itt minden: az árak, a kiszolgálás, a tisztaság, "csak" az ételek voltak átlagosak. A zellerkrém leves és a második fogás, sertéssült színes bors mártással, rizi-bizivel elfogadható minőség volt ugyan, de nem volt egy nagy szám.
Kap tőlem egy jó indulatú "jó" minősítést.
dzsámi melleti kellemes kávézás -

Mecsek Cukrászda Pécs

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A pécsi dzsámi tövében kávézni, sütizni jó ötletnek bizonyult. Ez az a panoráma, az a ritka látvány, amit sok kerthelyiség elirigyelhet. Ráadásul a rendelést felvevő hölgy nem csak roppant kedves, hanem még hozzáértő is volt. A sütikre vonatkozó kérdéseimre korrekt, udvarias válaszokat kaptam. A kiszolgálás gyors volt. A kávé, süti és a ráadás fagyi rendben.
panoráma kávézó/söröző/borozó -

Semiramis Garden Panoráma Pécs

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Itt már 100 éve is kávézó, vendéglő állt. Talán nem véletlen. Hiszen a Mecsek oldalában, a Tettyén található Semiramis egyedülálló panorámával dicsekedhet. Ráadásul egy kis sétával további nevezetességek (Havihegyi kápolna, Pintér kert, Mésztufa barlang stb. ) is elérhetők. Már az eddigiek is elég okot szolgáltatnak, hogy ne hagyjuk ki a Semiramis meglátogatását.
csak a bútorzatot tudnám feledni! -

I love Pécs Café Pécs

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Egy kávézó a pécsi Széchenyi téren már eleve nyerő pozíció. Viszont a kávézóba belépve mintha egy kórházba tévedtem volna: dominál a fehér szín és a műanyag. Biztos van, aki ezt nagyon modernek értékeli, de nekem nagyon nem jött be. A kávéjuk, felszolgálás renden van, de van ennél jobb kávé(zó) is Pécsen.
kirándulás utáni örömök -

Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
De jó! Ahogy olvasgatom a korábbi véleményeket, azt mondhatom, hogy itt szinte megállt az idő. És milyen szerencse! Mert ebben az erdő-széli, város-széli vendéglőben továbbra is kitűnőek az ételek, hatalmasak az adagok, abszolút korrektek az árak, udvariasak a pincérek. A csodás Éger-völgy felfedezése után öröm volt felfedezni ezt a nem is olyan kis vendéglőt is.
csodás panoráma, remek kávék, limonádék -

Tettye Coffee Pécs

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Pécsiek egyik legkedveltebb, legszebb kiránduló helye a Tettye. (Megközelíthető autóval, autóbusszal, kerékpárral és gyalogosan. )
A Tettye Coffee a gyönyörűséges Tettye park tövében található. A kávézó mellett folyik a Tettye patak, rajta egy működő vízikerék. A kávézóból csodálatos panoráma nyílik a Havihegyre, a kápolnára és egy óriási sziklatömb tetején található feszületre.
kávézó a kertben -

Kisház Kávézó Pécs

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 14.
Ez nem olyan kávézó, hogy van egy kerthelyisége is, hanem a kávézó van egy gyönyörűséges kertben. Pécs belvárosában (három percnyire a székesegyháztól), száz éves fák alatt teázni, kávézni, az azért nem semmi. Én egy kitűnő Mecsek teát ittam (mézzel, citrommal szervírozva)és házi kekszes sütit fogyasztottam mellé.
már panoráma is csábító -

Duna Döner Pécs

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 13.
Pécs egyik legszebb terén, a Széchenyi téren található ez a két szintes önkiszolgáló jellegű gyrosos. Érdemes felmenni az emeleti szintre vagy kiülni az étterem elé, mert elbűvölő az elénk táruló kép, a dzsámival. De persze, nem árt, ha az "egyebek" is rendben vannak. Én például egy nagyon finom vegetáriánus dürömöt ettem. (Lehet kérni pitában is.
az intelligens kávézó -

Pécsi Kávé Coffee & More Pécs

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
Pécsett már több helyen is készítenek igazi, jó kávét. Az egyik legjobb kávét (ha nem a legjobbat! ), a belvárosban található Pécsi Kávéban mérik. Ha megcsodáltuk a főtéren (Széchenyi téren) található dzsámit, akkor sétáljunk le az Irgalmasok utcájába, és térjünk be az egyik, könyvesbolt melletti barátságos kis udvarba, ahol fügefa is található.