bépé14 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg bépé14 értékeléseit!

Olvasd el bépé14 étterem értékeléseit!

bépé14 váci értékelései

klasszikus kávéház -

Margaréta Kávéház Vác

Értékelt: 2019. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
ZigZag alapos és értő értékelése után nehéz újat mondani, pláne, ha egyetértünk. Én egy kávéra (presszó 1 gombóc vanília fagyival) és egy sütire (Mária Terézia) tértem be, Mindkettő rendben volt. Kiszolgálás gyors, udvarias. Korrekt árak. Szép időben ki lehet ülni kávézó elé, ami szintén teljesen rendben van. Hiszen a kávézó egy sétáló utcában található.
kedvenc váci vendéglőm -

Lámpás Söröző & Grillterasz Vác

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 10.
A kerthelyiségben ebédeltem. Bár az étterem rész is nagyon egyedi és kedvemre való, de a kerthelyiségük a két hatalmas (most éppen színes virágokat bontó) gesztenyefával olyan hangulatos, hogy ott ültem le. Étlapjukon elegendően széles a választék. Korrekt árakkal és udvarias kiszolgálással. A frissen készült ételeket street food tálcán kínálják.
békebeli cukrászda -

Floch Cukrászat Vác

Értékelt: 2019. május 10. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ez egy igazi, békebeli cukrászda. Már az is remek érzés, hogy az utcáról egy szép boltíves kapun kell bemenni egy hasonlóan szép udvarra, ahol a cukrászda található. Bent egy igazi cukrászdás hangulat fogad. Stílusos bútorzat, széles választék, ragyogó tisztaság. Mindez korrekt áron. Én egy kitűnő presszó kávét és hasonlóan kiváló fagylaltot (epres túró, csokoládé tejszínhabbal) fogyasztottam.
2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 19.
Egy tipikus első osztályú igényességű étterem. Szép teríték, udvarias kiszolgálás, jó ételek. Halból széles választék. Halászléből pl. van ponty és harcsa halászlé is, vegyes is, tésztával és tészta nélkül is. Az általam fogyasztott halászlé teljesen rendben volt. Magyarul ez egy jó átlagos halászlét jelent. De nem az a minőség, amiért visszamennék.
vasútállomás közelében -

Pingvin Cukrászda Vác

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A hétvégén úgy alakult az utazásom, hogy Vácon át kellett szállni egy másik vonatra. Az üres mintegy fél órát a vasútállomás közeli Pingvin cukrászdában töltöttem. (Ha tudod a rövid utat, akkor a cukrászda és az állomás közti távolság kb. 3 perc alatt gyalog megtehető. ) A hely önkiszolgáló jellegű: rendelés, fizetés a pultnál, de több asztal is van a helyiségben, az ülő vendégeknek.
napsütötte duna-parti kávé -

Eszterházy Kávézó és Cukrászda Vác

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Egy napsütötte szép őszi délutánon, mint a mai is, nem csak én találtam vonzónak a duna-parti cukrászdázást. Ugyanis a hétköznap délután ellenére már alig találtam szabad asztalt. Szóval, már maga a helyszín is (meg)nyerő. A bőséges kínálatról nem tudok részletes beszámolót adni, ugyanis én csak egy kávét (egy gombóc vanília fagyival) és egy gyümölcsös piskótát kértem.
jó kis dürüm az árnyas fák alatt -

Anatólia Gyros & Hamburger Bár Vác

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
Van úgy, hogy éppen csak egy jó kis gyrosra/kebabra vágyunk. Lehetőleg kellemes környezetben. Nos, akkor Vácon, a belvárosban, az Eötvös utca árnyas fái alatt, az Anatóliában van a helyünk. A kiszolgálás udvarias, az áru/étel kiváló, az ár korrekt. Ha a fogalmazásban is korrekt akarok lenni, akkor dürümről kell beszélnem.
Nem olyan jó, mint amennyire drága! -

Desszert Szalon Vác

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 29. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ma kora-délután négyünk fogyasztása (3 süti, 2 forró csoki, 1 tea) 5 ezer Ft felett volt. Ennyi pénzért kedvesebb kiszolgálást is el tudnék képzelni.
Eddig legalább a magas árakat némileg enyhítette az udvarias kiszolgálás.
A sütik, italok minősége ugyan valóban jó, de az ár/érték arány nem oké.
Repetát mindenkinek! -

Repeta Bisztró Vác

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 28.
Budapestről ide járok lepcsánkát enni. Isteni! Pláne egy kis friss zöld salátával a tejfölös öntet mellé. És nem csak nekem ízlik. A család többi tagjának is. És persze már mást is kóstoltam, más is finom volt, de nálam a lepcsánka a király! A kiszolgálás udvarias, sőt, barátságos. Csatlakozom az előttem szólókhoz: határozottan jó hely! Repetát mindenkinek!
gyorsan-finomat-frisset -

Megcsí - Pipi Gyorsétterem Vác

2014. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18.
Ha Vácon járok (ami gyakran fordul elő), és csak egy gyors kajára vágyom, akkor mindig ide megyek. Régóta járok ide, és mindig elégedetten távozom. Legyen szó pl. egy remek zöldfűszeres szendvicsről vagy töltött tojásról vagy frissen sült burgonyáról/chipsről. Többször hoztam ide barátokat, rokonokat - ők is jókat ettek itt. P. S.