bépé14 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg bépé14 értékeléseit!

Olvasd el bépé14 étterem értékeléseit!

bépé14 visegrádi értékelései

2018. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Előzetesen sok jó véleményt olvastam erről a visegrádi étteremről. Most már én is csatlakozom hozzájuk. Tényleg jó hely! Ami a legfontosabb: az ételek kiválóak, frissen készülnek. Az adagok bőségesek. (Nekem a kis adag is bőven elég volt. )
A kiszolgálás figyelmes, udvarias (és nem csupán udvariaskodó). Nyáron, természetesen a kerthelyiség a sláger.
közel a komphoz, közel a természethez -

Piknik Falatozó Visegrád

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ezen a gyönyörű "nyári" napon (októberben! ) mi is egy utcai asztalhoz ültünk ki (éppen megürült egy). Először is csodálni való a panoráma, másodszor - és nem mellékesen - teljesen rendben volt az ebéd, a kiszolgálás, az árak. A csülkös bableves és a rántott camambert igen ízletes volt. Bár nekem a bableves kissé zsíros volt, de egy csülkös bablevesnél (nem kevés csülökkel) talán megengedhető.
közel a Nagymaros-Visegrád komphoz -

Rigoletto Cukrászda Visegrád

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 15.
Ma a komp-kikötőhöz legközelebb ezt a kis cukrászdát találtam a legszimpatikusabbnak. Egy jó kis kávét ittam ott (a nyáron szokásos 1 gombóc fagyival, bele a kávémba), és egy szelet finom tortát is ettem. Korrekt áron, jó minőségben, udvarias, sőt, kedves kiszolgálással. A cukrászda elé is ki lehet ülni, ami elvileg nagyon szuper lehetne (közel a Duna parthoz, szemben Nagymaros), de a autó forgalom elég jelentős.